İşletmenize En Uygun E-Ticaret Paketini Seçin,
Hemen Kazanmaya Başlayın.

Kurumsal Firmaların Tercih Ettiği İleri Derece Gelişmiş E-ticaret Altyapısı

Sayısız+işletmenin tercih ettiği aylık/yıllık yazılım ödemesi olmayan Digital Medya e-ticaret paketlerinde sen de yerini al!
 • Gelişmiş Güvenlik ve Hız
 • Sınırsız Web Alanı ve Ürün
 • 7/24 Destek Sistemi
 • Pazaryerleri Entegrasyonları
 • 750 ₺ Facebook Reklamı
Digital Medya Avantajları
 • Başlangıç

  Tek Seferlik
  27200 TL
  %30 İNDİRİM
  19000TL
  • Domain & Hosting
  • Havale & EFT Ödeme Sistemi
  • Yüksek Güvenlik ve Kalite
  • Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  • İçerik Yönetimi ve Güçlü SEO
  • Detaylı Sipariş Yönetimi
  • Hediye Çeki Oluşturma
  • Varyasyon Yönetimi
  • Gelişmiş Raporlama
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, WhatsApp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonları
  Hepsiburada ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Hayır
  Çok Yönlü Premium Pazaryeri Entegrasyonları
  Trenyol, Hepsiburada, N11, Cimri ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Hayır
  Kargo Entegrasyonları
  Siparişlerinizi kargo firmalarına otomatik olarak gönderir, kargo barkodunu oluşturur ve yazdırılma imkanı sağlar. Müşterileriniz kargo durumlarını web siteniz üzerinden takip edebilirler.
  Hayır
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Hayır
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize ürün eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iade koşulları, garanti şartları v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfalara üründe entegre edebilirsiniz.
  Evet
  Havale, Kapıda Ödeme
  Evet
  Raporlama Altyapısı
  Sipariş & ürün & ödeme & iade v.b. içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Ürün & Satış & Maliyet & Kar & Zarar Raporlama Altyapısı
  Sipariş, ürün, ödeme, kar & zarar v.b. tüm içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz. Kolayca Gün/Hafta/Ay/Yıl Satış,Ödeme, Kar, Zarar, Kar marjı raporunu hiç olmadığı kadar detaylı görebilirsiniz. Bu özellikle hayalinizdeki tüm detay/raporlar elinizin altında olacaktır.
  Hayır
  İletişim Formu
  Müşterileriniz siparişleri ile ilgili, iade, soru, sorun, destek ve garantileri ile ilgili size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Kredi Kartı Sanal Pos
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Hayır
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi diğer yabancı dillere çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Hayır
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı ürün ekleyebilir, B kullanıcısı sadece siparişleri görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Hayır
  Ürünlere Min. ve Max. Alım Limitleri Belirleme
  Müşterileriniz özelinde, bir ürüne tek seferde alınacak adet limiti belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Karşılaştırma
  Müşterileriniz, karşılaştırmak istediği ürünleri yan yana getirip, özellikleri ve görselleri ile birlikte karşılaştırma yaparak daha kolay karar verebilirler.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Sıralama
  Ürünlerinizi, kategori & markaya & çok satan & fiyata göre artan/azalan & stok var/yok, yüksek/düşük oylama, ürün kodu vs otomatik sıralama kuralları sıralayabilirsiniz.
  Hayır
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizde blog olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  Toplu Ürün Fiyat Güncelleme
  Belirli filtreler uyguladığınız ürünlerde toplu olarak fiyat değişiklik yapabilirsiniz. Örn. Ayakkabı kategorisindeki tüm ürünlere %20 İndirim yap, yada sitedeki tüm ürünlere 100 ₺ artış yada zamana dayalı örneği 31/06/2023 - 07/07/2023 arasında tüm ürün yada kategorilere özel %20 indirim uygula vs diye. Binlerce ürüne sahip olunan sitelerde gerekli bir özeliktir.
  Hayır
  Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  Müşterileriniz sitenize üye olurken, ekstra almak istediğiniz bilgiler varsa bunun için özel form oluşturup üyelik esnasında bu bilgileri de doldurmalarını isteyebilirsiniz.
  Hayır
  B2B (Bayi Satışı)
  Sitenize kaydolan bayilerinize farklı fiyatlardan satışlar yapabilirsiniz.
  Hayır
  WhatsApp İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca WhatsApp ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Hayır
  Telegram İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca Telegram ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Hayır
  Canlı Chat Uygulamaları (Müşteri ile mesajlaşma)
  Müşterileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Hayır
  Sipariş Sonrası Otomatik Yorum Hatırlatma
  Sipariş veren müşterilerinize, otomatik olarak satış sonrası ürüne yorum girmesi için email gönderebilir ve yorumdan sonrada kupon hediye gönderebilirsiniz.
  Hayır
  Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Hayır
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle e-ticaret sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek anlamına gelebiliyor. Ayrıca Hız Google "SEO" faktörüdür. Kısaca Hız = Seo = Satış demektir.
  Evet
  Detaylı Filtreleme
  Ürünlerinizi listelerken, ürün varyasyonları dışında, kendiniz ekstra filtre seçenekleri belirleyebilir, bu filtrelere göre aramalar yaptırabilirsiniz. Örn. Gömlek kategorisinde, kareli gömlekler, çizgili gömlekler veya bilgisayar kategorisinde ram, işlemci, ekran boyutu gibi seçenekler oluşturabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  Müşterileriniz satın alacağı ürüne özel resim, dosya yüklemelerini veya istediğiniz formu doldurarak satın alabilirler. Örn. Kişiye özel bardak yapıyorsunuz, müşteriniz üzerine basılacak resmi ve yazıyı satın alma esnasında ekleyebilir. Yada Tişört satıyorsunuz ve bununda müşterinizi istediği logolu olarak satın alımı vs gibi.
  Hayır
  Çok Al - Az Öde
  Müşteri veya bayilerinize, birden fazla ürün aldıklarında ilave olarak indirim yapabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü/mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Satıcıya Sor
  Websitenideki ürün ilanı içerisindeki alanda, müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgili birebir iletişim sağlayabildiğiniz bir alandır.
  Hayır
  Pazarlama Link Takip Satış ve Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür. Ayrıca bu özelliği, sitenin linklerini paylaşıp "Ortaklık Anlaşması" yaptığınız kişiler içinde kullanabilirsiniz.
  Hayır
  Puanlı Alışveriş Hesaptan Ödeme
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Hayır
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Satış Analizleri, Son Müşteri Etkinlikleri, Toplam Müşteri, Ürün Satılan İllere Göre Türkiye Haritası/Dünya Ülke Haritası, Siteden Aktif Kullanıcılar, Toplam Sipariş, Toplam Satış ve Son Siparişleri Tek ekrandan görebilirsiniz.
  Evet
  Panelden Sipariş Oluşturma
  Telefon veya farklı mecralardan aldığınız siparişleri, panelden direk olarak oluşturmanızı sağlar.
  Evet
  Pos İade Modülü
  Sanal Pos müşteri ücret iadelerinizi, tek tek bankaların internet panellerine giriş yapmadan, ya da ödeme sistemi ekranına giriş yapmadan, websitenizin admin sipariş ekranlarından otomatik olarak yapabilirsiniz.
  Hayır
  Diğerlerinden Daha Fazla Satış Yapın
  Stok ve Ürün Talep Habercisi
  Stoku bitmiş bir ürün stoka girdiğinde veya stoğu biten ürün olduğunda talep eden müşterilerinize toplu ve size'de mail göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği talep toplama amaçlıda kullanabilirsiniz. Özellikle binlerce ürüne sahip olan web sitelerin vazgeçilmez özelliğidir.
  Hayır
  Site Çıkış Uyarısı ve Kampanya Modülü
  Müşterileriniz siteden çıkarken onlara özel fırsatlar sunarak, popup ile gösterebilir, alışveriş yapmayan müşterilerinizi geri kazanabilirsiniz.
  Hayır
  Kargo Geri Sayım Sayaç
  Bu özelikler ürünlerinize kargo geri sayımı ekleyebilirsiniz. Özellikle, Stoklu ürün satışı yapan firmalar için çok avantajlıdır.
  Hayır
  Toplu E-mail
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu e-mail gönderimleri, kampanyaları, kupon yapabilir, ileri tarihli mail atabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  Hayır
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır.
  Hayır
  Sms Gönderme
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  Müşteri Sepet ve Ödeme Hatırlatma
  Sepetinde ürün bırakan veya siparişini yarım unutan müşterilerinize bunu tekrar hatırlatarak veya ilave kampanyalar düzenleyerek otomatik mail gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca hangi müşteriye mail atılmış, mail'i görmüş mü ve bu atılan mailden sonra hangi ürünü satılan aldığına dair detaylı analizlerle herkesten bir adım ileride olun. Satışlarınız bununlar ciddi bir şekilde artacaktır.
  Hayır
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren müşterilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir ürün girdiniz yada bir üründe indirim yaptığınız zaman bunları müşterilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık kampanya yapıp satışlarınızda anlık artış yapabilirsiniz.
  Hayır
  Müşteri Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen müşterilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, müşteri gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm müşterilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Hayır
  Ürünleri Favorilerime Ekleme
  Daha sonra ürünü satın almak isteyen kişilerin, ürünleri favori'ye eklemesi ve daha sonra satın alımı kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.
  Evet
  Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünleri Çıkartma
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepete eklemediği son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette Birlikle Satın Alınan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin alışveriş sepetinde o ürünle birlikle en çok satın alınan ürünleri karşılarına çıkartıp satın almalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin sitenizde defter satıyosunuz, burada sitenizde olan kalem'ler müşterileriniz önüne çıkacaktır.
  Hayır
  Kasaönü Fırsatlar Modülü
  Müşterileriniz sepetteyken, onlara farklı ürünler gösterip sepete eklemelerini sağlayabilirsiniz. Örn. Müşterinizin sepetinde pantolon var, sepette kemerleri de göstererek kemer almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette Son Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize yeni eklediğiniz son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Süreli/Süresiz Popup Modülü
  Müşterileriniz web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, müşteri etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette En Çok Satılan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize en çok satın alınan ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Kampanyalar
  Hediye Çeki Oluşturma
  Müşterilerinize özel hediye çeki oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Kupon Oluşturma
  Müşterilerinize özel belirli tarihli, sınırlı ayda sınırsız yada belli bir miktarın üzerinde alışveriş sepeti olduğunda belirli ürün yada kategori yada tüm ürünlere örneğin %10 indirim yada belirli üzerinde ücretsiz kargo kuponu oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlarda, çok ciddi satış yakalanabilir.
  Hayır
  Puan Sistemi
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Hayır
  Hediye Çeki Kampanyaları
  Oluşturduğunuz hediye çeklerini toplu olarak müşterilerinize email olarak gönderebilirsizin. Örneğin sadece ilk 100 müşteriye %10 indirim vs gibi olabilir.
  Hayır
  Hediye Ürün Kampanyaları
  Müşterilerinize özel örneğin televizyon aldı diyelim, bunun yanında bu ürüne özel ücretsiz farklı bir ürünü hediye olarak verebilirsiniz.
  Hayır
  Kombin Ürün Kampanyaları
  Sitenizdeki ürünlerinize özel kombin indirimleri yapıp, müşterilerinizin birden fazla ürünü indirimli hali ile almasını sağlar. Örneğin Laptop satıyorsunuz ve onun sayfasına giren kişilere sizin önceden belirlediğiniz klayve, mouse yada hoparlör gibi ürünlerde extra ürün başına belli bir miktar yada oranda indirim yapabilirsiniz. Bu yönlem müşteri toplu bir şekilde ürünleri indirimli satın alıp, sizinde satışlarınızı arttıracaktır. Çok etkili bir pazarlama yöntemidir.
  Hayır
  Doğum Günü Kampanyaları
  Müşterilerinize doğum gününe özel indirim hediye çeki kampanyasıyla satışlarınızı arttırın.
  Hayır
  Belirli Günler Arası Özel Kampanyalar
  Websitenizde olan ürünleri hepsine, kategori, ürün yada markalarına göre belli bir tarih arası otomatikman indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin Önümüzdeki ayın ilk haftasının 7 günü Ayakkabı kategorisinde olan tüm ürünlere %10 indirim uygulansın.
  Hayır
  X Al Y Öde Kampanyaları
  Müşteriler sepetine birden fazla ürün eklediğinde daha az ürün için ödeme yapar. Örneğin; 4 al 2 öde: Müşterinin belirlediğiniz ürünlerden 4 adet sepetine eklediğinde fiyatı en düşük olan 2 adet ürünü ücretsiz olarak satın alır.
  Hayır
  Ödeme Tipi Kampanyaları
  Websitenizde ödeme biçimlerinden biri olan örneğin havele/eft ödemeye özel indirim yapabilir yada kapıda ödemeye ilave örnek +10 ₺ nakit yada kapıda ödemeyide kredi kartıyla yapılabilir.
  Hayır
  Sepette İndirim Kampanyaları
  Websitenizde ürünlerinizi eğer müşterileriniz alışveriş sepetine eklediğin zaman ilave olarak indirim sağlarsınız.
  Hayır
  Ürün Yönetimi
  İlgili Ürün Tanımlama
  Websitenize detaylı bir şekilde ürün, resim, fiyat, açıklama, indirim ve seo bilgilerini girebilirsiniz. Yazılımımız son google standartlarını desteklemektedir.
  Evet
  Ekstra Ürün Detay Sekmesi Oluşturma
  Ürün detay sayfalarında, Açıklama, Yorum, Taksit Seçenekleri v.b. dışında ürün yıkama talimatı, beden tablosu, garanti seçenekleri gibi ekstra sekmeler oluşturabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Etiket Modülü
  Ürünleriniz için kategoriler dışında farklı etiketler oluşturabilir, bu etiketlere özel sayfalar oluşturabilir ve aynı zamanda bu etiketleri ürünler listelenirkende gösterebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürünler Modülü
  Ürünlerinizi kombin yaparak toplu olarak gösterip satabilirsiniz. Dilerseniz kombine özel fiyatta belirleyebilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Aksesuarları
  Bir ürüne ait olan ekstra aksesuarlar varsa, ürün detayında bu aksesuarları da gösterip, çapraz satış yapmanızı sağlar.
  Hayır
  Video Ekleme
  Ürünlerinize, ürün fotoğraflarının yanısıra videolarda ekleyebilir, listeleme sayfalarında fotoğraf yerine çekmiş olduğunuz videoları gösterebilirsiniz.
  Hayır
  Zorunlu Ürünler
  Bir ürün ile birlikte zorunlu olarak satın alınması gereken ürünleri gösterip, otomatik sepete ekletmenizi sağlar.
  Hayır
  Ürün Fiyatlarını Gizleme
  Websitenizde bazen ürünlerin fiyatlarını gizlemek ve sadece müşteri hesabıyla giriş yaptıktan sonra gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu özellikle, fiyatlar sadece websitenize giriş yapan müşterileriniz tarafından görünmektedir.
  Hayır
  Stok Dışı Sipariş
  Bazen sitenizde ürünleri stok olmadan satılmasını isteyebilirsiniz. Yada hızlı stoğu biten ürünlerede sahip olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için size stoksuz satışınızın temellerini sağlıyoruz.
  Hayır
  Renk ve Beden Yönetimi (Varyant)
  Varyantlı ürün satışı yapmak isteyenler içindir. Ana ürün üzerinden renk/beden varyantı seçerek sepete eklemeye yardımcı olur. Yada diğer amaçlar için kullanılabilir.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme - Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Hayır
  Üye & Sipariş & Kargo Yönetimi
  Detaylı Sipariş Yönetimi
  Siparişlerinizi tek ekran üzerinden yönetebilir, dilediğiniz gibi filtreleyebilir, sipariş ve kargolama durumlarını değiştirebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  Evet
  Mağazadan Teslim Al
  Müşterileriniz, istedikleri ürünü bizzat gelip mağazanızdan teslim almasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Üyeliksiz Alışveriş
  Siteden alışveriş yapan müşterileriniz, üye olmadan hızlı şekilde siparişlerini tamamlayabilirler.
  Evet
  Detaylı Üye Yönetimi
  Üyelerinizi belirlediğiniz filtrelere göre çağırabilir, üyenin tüm hareketlerini tek ekrandan yönetebilir, daha önce vermiş olduğu siparişleri, yaptığı yorumları, sepetindeki ürünlerini, alışveriş listesini, cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme ve siparşleri ile ilgili yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  Evet
  Üyelik Doğrulama
  Sitenize üye olan müşterilerinizin dilerseniz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol etmek için, onay maili gönderip ondan sonra üyeliğinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Fatura Yazdırma
  Faturala tasarımızı tut sürükle yöntemi ile yapıp, fatura ve irsaliyelerinizi sistem üzerinden yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdıracağınız siparişlerinizi seçip toplu olarak da fatura yazdırabilirsiniz. Not: Bu özellik E-Arşiv, E-Fatura özelliği değil, sistemin kendi içinde bir fatura özelliğidir.
  Hayır
  Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
  Websitenizde olan tüm siparişler başarılı olamaz. Bazen müşteri vazgeçer yada kredi kartında sorun çıkabilir. Bunun gibi tüm durumlardan sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz.
  Evet
  Sipariş Düzenleme
  Gelen siparişe ürün ekleyebilir, içinden ürün çıkartabilirsiniz. Ürün eklediğinizde müşterinize otomatik bildirim gönderebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Takip
  Müşterileriniz isterse sitenize girip, isterlersede sipariş kısmında oluşturdukları e-mail ile siparişlerini takip edebilirler. Örneğin, ürünü kargoya verdiğinizde, müşterinize e-mail olarak sipariş ettiği ürün listesini, kargo firması ve kargo takip kodunu almasını sağlar.
  Evet
  Sipariş Mail İle Bildirimi
  Müşterileriniz sitenizden yaptıkları siparişler anında hem site admin paneli, hemde belirlediğiniz admin emailine saniyeler içinde gelir. Birden fazla email yaparak, siparişleriniz istediğiniz email adresinede gidebilir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile e-ticaret siteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için kampanyanlarınızı daha etkileyici müşterilerinize gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini e-ticaret sitenizde olacaktır.
  Evet
  Ürün Yorumlama
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, puan vererek ürün değerlendirmesinde bulunabilir. Yorumlar müşterilerinizin satın almalarını kolaylaştıracaktır.
  Evet
  Otomatik Ürün Yorum Gönderimi
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere bazen yorum yapmayı unutabilirler. Bunun için onlara ürün satın alımından sonra otomatik olarak yorum emailleri gönderebilirsiniz.
  Hayır
  Kategori ve Markalara HTML İçerik Girme
  Kategori ve marka sayfalarınızın üst ve alt kısımlarına dilediğiniz gibi içerik girebilir, farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Gireceğiniz içerikler sizi arama motorlarında da üst sıralara taşıyacaktır.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, ürün detay, ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Instagram Entegrasyonu
  Instagram Gönderileriniz ile web sitenizi birbirine eşitleyerek, instagram paylaşımlarınız ile websitenize profesyonellik katarsınız.
  Hayır
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Liste Resim Slider
  Ürünleriniz listelenirken birden fazla resmi listenir. Ürün içerisine girmeden ürüne ait resimler kaydırılarak gösterilir.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  E-ticaret sitenizde, müşterileriniz bazen tüm ürünlerinizi göremez ve arama kutusunu kullanır. Sizin için sitenize dinamik arama özelliğini ekliyoruz. Müşterileriniz aramak istediği ürünün bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Hızlı Gözat (Ürün Önizleme)
  Websitenizde sergilenen ürünlerin linklerine tıklamadanda, müşterileriniz "Hızlı Gözat" özelliğiyle ürünlerinizin detaylarını görebilir.
  Hayır
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Hayır
  Satıcıya Sor
  Ürün satış link sayfasında bazen müşterileriniz kafası karışıp hızlıca size ürün hakkında soru sormak isteyebilirler. Bunun için bu faydalı özelliği e-ticaret sitenize ekliyoruz.
  Hayır
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan ürünleriniz için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, google kuralları bunları yönetmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürün silseniz bile, google üzerinden bunlara tıklayan müşterilerinizin kafası karışabilmektedir. Bunun için 404 yönetimiyle, websiteniz daha profesyonel olacaktır.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan ürünleriniz için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla websitenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş, anlık kaç kişi olduğunun raporlaması vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Google Merchant Entegrasyonu ( Pazaryeri )
  Google’ın e-ticaret işletmeleri için özel olarak geliştirdiği bu araç, reklam yönetimi için kullanılır. Merchant Center’a yüklediğiniz ürünler için Google, YouTube ve diğer ortak sitelerde reklamlar verebilirsiniz.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Müşterileriniz ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest, Telegram, E-mail ve WhatsApp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp Sipariş
  Websitenizle zaman kaybetmek istemeyen yada direk WhatsApp üzerinden hızlıca size sipariş vermek isteyen müşterileriniz için ilave bir özelliktir. Satışları arttırıcı bir özelliği vardır.
  Hayır
  Ürün ve İçeriklere Facebook Yorumu
  Ürünlerinizde veya girmiş olduğunuz içeriklere, kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla yorumlar yapabilir. Böylece sosyal etkileşimide arttırmış olursunuz.
  Hayır
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz.
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için müşterilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Kredi Kartı Sanal Pos Entegrasyonu
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Hayır
  Dışarıya XML Verme
  Sitenizdeki ürünleri, belirli filtre ve belirleyeceğiniz fiyat tipleri ile farklı bayi veya sitelere aktarımını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Tedarikçi XML Entegrasyonu
  Anlaşmalı tedarikçilerin sisteminde bulunan ürünleri xml aracılığı ile kendi sitenize otomatik olarak aktarabilir, belirleyeceğiniz zamanlarda stok, fiyat v.b. güncellemeleri otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Bununla websiteniz bir tık daha iyi olacaktır.
  Hayır
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme ve örneğin 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda şansı bulabilirsiniz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  Google Adwords Ads Dönüşüm Entegrasyonu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam verdiğinizde bunun gerçekten sitenize giripte ne kadar müşterinin ürün aldığını görebilmenizi sağlayan bir entegrasyon çeşitidir. Örneğin google üzerinden 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayın. İleri derece bir entegrasyonudur.
  Hayır
  Google Analytics Ürün Satış Entegrasyonu
  Satışlarınızı websiteniz üzerinden rahatlıkla görebileceğiniz gibi, google analytics üzerinden canlı olarak müşterilerinizin hangi sayfalarda gezip hangi ürünleri satın aldığını görüp, analizlerinizi ileri bir dereceye çıkartabilirsiniz.
  Hayır
  Google Merchant Api Entegrasyonu
  Google Merchant ( Pazaryeri ) için websitenizde olan ürünler için otomatik entegrasyon sayesinde, sitenizdeki ürünleri tek tek Google Merchant ( Pazaryeri ) yüklemenize gerek kalmaz. Binlerce ürünüzün otomatik olarak eşleştir.
  Hayır
  Pazaryeri Entegrasyonu ( Trendyol - Hepsiburada vb )
  Ürün Yönetimi
  Web sitenizdeki ve mağazanızdaki stoklarınızı pazaryerinize aktarabilir ve otomatik güncelleyebilirsiniz.
  Hayır
  Ürün ve Kategori Hariç Tutma
  E-ticaret sitenizden pazaryerlerine bazen bir ürün yada kategorinin entegre olmamasını istersiniz yada daha sonra bunu olmasını isterseniz entegrasyonunuzu bunu uygun hale getiriyoruz.
  Hayır
  Fiyat Yönetimi
  E-ticaret sitenizden pazaryerleri mağazalarınıza otomatik fiyat aktarımı yapabilir, mağazalarınız için farklı fiyatlar ve fiyat türlerine göre komisyon uygulamaları uygulayabilirsiniz.
  Hayır
  Ödeme Sistemleri
  Havale/Eft İle Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kredi kartına gerek olmadan havale/eft ile yapmasını sağlar
  Evet
  Kapıda Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kapıda yapmasını sağlayarak satışlarınızı yükseltmesini sağlayacaktır.
  Evet
  Kredi Kartı İle Ödeme
  Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme Websitenizde müşterilerinizin varolan kredi/banka kartıyla güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.
  Hayır
  3D Secure İle Ödeme
  Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir
  Hayır
  Yabancı Para Birimiyle Ödeme Alma
  Websitenizden sadece Türk lirası değil, Dolar, Euro, Sterlin vb gibi yabancı para birimleriylede ürünleriylede ürün satabilirsiniz. Not: Yabancı para birimiyle ürün satımında, bankanızdan aldığınız pos'un bunun destekliyor olması gerekmektedir.
  Hayır
  Bkm Express İle Ödeme
  E-Ticaret sisteminde ödeme yaparken kart bilgilerinizi paylaşmadan alışverişlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.
  Hayır
  Paypal İle Ödeme
  Dünya çapında en populer ödeme sistemi olan Paypal ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Paypal Business üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Stripe İle Ödeme
  Dünya çapında diğer bir ödeme en populer ödeme sistemi olan Stripe ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Stripe üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Raporlar
  Müşteri Etkinlik Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin yeni sipariş oluşturma, sipariş durumu değişikliği, tarihi, ip adresi ve bilgilerinde yaptığı değişikliği detaylı bir şekilde görürsünüz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin ne kadar sipariş yaptığını, en çok kimlerin siparişi olduğu, sipariş sayısı ve ürün sayısı ve toplam satın aldığı ürün fiyatlarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Müşteri Arama Raporu
  Websitenizde arama yerinde kimin hangi ürünü aratma yaptığı, arama sonuçları, kategorisi, sizin müşteriniz mi yoksa değil mi, arama yaptığı saat ve ip adresi gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Hediye Puan Raporu
  Websitenizde ürün satışlarında hediye olarak verdiğiniz "Hediye Puan" larınızı müşteri bazında görme, bu puanlarla sipariş sayısı ve puanlarla aldığı ürün bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Vergi Raporu
  Vergi raporu, internet sitenizde müşteriler tarafından en çok hangi vergi türünün ödendiğini gösterir. Vergi tarih aralıklarını, vergi oranını, sipariş sayısı ve ödenen toplam ücretini günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Kargo Teslimat Raporu
  Websitenizde olan kargo türlerini örneğin; "Ücretsiz Kargo" yada "Sabit Fiyatlı Kargo" olarak gün,hafta,ay ve yıl bazında sipariş sayısı ve toplam kargo ücretine göre raporu size sunar.
  Evet
  Müşteri Ürün İade Raporu
  Websitenizde olan iade olan ürünlerin tarihi, sayısını gösterir.
  Evet
  Müşteri Satış Raporu
  Websitenizde müşterilerize ne kadar satış yaptığınız, varsa vergi oranları, sipariş sayısı, satılan ürün adedi ve toplam satılan ürün fiyatlarını günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Hediye Kupon Raporu
  Websitenizde hediye olarak verdiğiniz "Hediye Kupon" larınızı görme, bu kuponlarla sipariş sayısı ve kuponların indirim bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Görüntüleme Raporu
  Websitenizde sergilediğiniz ürünleri en çok hangisi müşteriler tarafından bakılmış, ürün kodu, görüntülenme sayısı ve genel bazda % "Yüzdelik oranı" görmenizi sağlar.
  Evet
  Satılan Ürünler Raporu
  Websitenizde satılan ürünlerin en çok hangisinin satıldığı, adedi ve toplam satış miktarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür.
  Hayır
  Sitedeki Aktif Müşteri Raporu
  Websitenizde aktif olan kişilerin, sayısı, ip adresi ve sitenize nereden geldiğiniz görmenizi sağlar.
  Evet
  İstatislikler
  Tek tuşla websitenizde olan Satışlar, Devam Eden Siparişler, Tamamlanan Siparişler, İadeler ve bekleyen yorumlarınızı görebiliceğiz özet bir alandır.
  Evet
  İleri Derece Gelişmiş Analiz ve Raporlar
  Gelişmiş Ürün Kar & Ürün Maliyeti & Kar & Marj & Ürün & Maliyet ve Zarar Farkı
  Bu detaylı özellik websitenizde ürün maliyetinin, ödeme maliyetinin ve nakliye maliyetinin doğru hesaplanması için eksiksiz bir çözüm arayan tüm satıcılar için sahip olunması gereken bir özellikler bütünüdür. Kısaca bu özellikler sitenizde satış, gelir, gider ve karın hesaplanması için temel oluşturur.

  Bu özellik websitede tek tek sizin tarafınızda ürünlere girdi yapılır ve site ödeme sürecinde ürün maliyeti, ödeme maliyeti ve nakliye maliyetinin arkaplanda gizlice hesaplamalarını yapar. Bu maliyet verileri, ürün satıldığı anda siparişe eklenir, böylece gelecekte maliyetlerde yapılacak herhangi bir değişikliğin daha önce yapılmış siparişler üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu, diğer aşağıdaki gelişmiş raporlamalar için her zaman doğru verileride sağlayacaktır. Müşterileriniz elbette satın alma ve ödeme sırasında maliyet verilerini kesinlikle görmeyeceklerdir.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Raporu
  Gelişmiş Satış Raporu, E-ticaret sitenizde toplam satış verilerini en ince detayına kadar hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, sahip olunması gereken bir yazılım özelliğidir. Bu rapor, Kuruluşunuzun kârlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel bir altyapıdır.

  Raporlama verileri şu şekilde oluşturulabilir: Satış Özeti, Gün, Hafta, Ay, Yıl yada belli bir tarih aralığı, Saati, Birden fazla olan internet siteniz, Müşteri Grubu, Vergi, Ülke, İl / İlçe, Şehir, Ödeme Yöntemi ve Gönderim Yöntemi listeleme ve arama; Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Kar Raporu
  Gelişmiş Satış Kar Raporu, Gelişmiş Satış raporunun bir uzantısı olup, satılan ürünler, ürün maliyetleri, ürün kar, Kar oranı ve ürün maliyet ve kar marjı, satış gelirleri, satış giderleri, satış karı, satış kar oranı, toplam gelir, toplam maliyet, toplam kar ve toplam kar marjı ve kargo maliyetleri vs gibi çok detaylı bilgilerin grafiksek ürüne göre, gün, hafta, ay, yıl, belli tarih aralığına göre analiz ve raporlamaı imkanını sunup size çıktısını gösterir.

  Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Raporu
  Gelişmiş Ürün Raporu, Websitenizde ürün satış verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur.

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listelerinden Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu, Websitenizde ürün satış kar verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur. Gelişmiş Ürün Raporu üzerine aşağıdaki durumlar için;

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listeleride, Ürün satış, Ürün maliyet, Ürün Kar, Kar marjı, Ürün Maliyet - Satış Kar Farkı, Ürün Satış gelirleri, Maliyeti, Satış Karı ve Ürün Kargo maliyeti kar kısmında Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Hayır
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Hayır
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Hayır
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Hayır
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Hayır
  Redis Kurulumu
  Sunucuların çok daha hızlı çalışması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Hayır
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Hayır
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Hayır
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Hayır
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Hayır
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Hayır
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Hayır
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını İstenilen Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Hayır
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Hayır
  Website içinden Toplu/Tekli E-mail Gönderimi
  Website içinden bir ürün için müşterilerinize yada sitenin altında olan e-bülten kısmına email kısmını bırakanlar için toplu email gönderebilirsiniz. Özel araçlar sayesindede, istediğiniz mail tasarım şablonunuda kendiniz oluşturabilirsiniz. Özellikle toplu e-mailler pazarlama kısmında önemli bir yere sahiptir.
  Hayır
  Sitedeki Ürünlerin Otomatik Olarak Müşterilere Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni ürünleriniz, en çok satanlar ve e-bülten abonelerinize otamatik olarak gitmesini sağlar. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, sadece size arkanıza yaslanmak kalır.
  Hayır
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düsmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Resim Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekliyoruz.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen toplu fiyat değişimi yada diğer sebeblerde müşterinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN EN İYİSİ

  Standart

  Tek Seferlik
  41600 TL
  %35 İNDİRİM
  27000TL
  Başlangıç pakete ek olarak;
  • Dinamik Kredi Kartı & Sanal Pos
  • Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  • Para Puan Sistemi
  • WhatsApp İle Sipariş
  • 2 Faktörlü Doğrulama İle Giriş
  • Pazarlama Link Takibi
  • Ürün Karşılaştırma
  • Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  • Gelişmiş Ürün Sıralama
  • Telegram İle Sipariş
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, WhatsApp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonları
  Hepsiburada ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Hayır
  Çok Yönlü Premium Pazaryeri Entegrasyonları
  Trenyol, Hepsiburada, N11, Cimri ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Hayır
  Kargo Entegrasyonları
  Siparişlerinizi kargo firmalarına otomatik olarak gönderir, kargo barkodunu oluşturur ve yazdırılma imkanı sağlar. Müşterileriniz kargo durumlarını web siteniz üzerinden takip edebilirler.
  Hayır
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Hayır
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize ürün eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iade koşulları, garanti şartları v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfalara üründe entegre edebilirsiniz.
  Evet
  Havale, Kapıda Ödeme
  Evet
  Raporlama Altyapısı
  Sipariş & ürün & ödeme & iade v.b. içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Ürün & Satış & Maliyet & Kar & Zarar Raporlama Altyapısı
  Sipariş, ürün, ödeme, kar & zarar v.b. tüm içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz. Kolayca Gün/Hafta/Ay/Yıl Satış,Ödeme, Kar, Zarar, Kar marjı raporunu hiç olmadığı kadar detaylı görebilirsiniz. Bu özellikle hayalinizdeki tüm detay/raporlar elinizin altında olacaktır.
  Hayır
  İletişim Formu
  Müşterileriniz siparişleri ile ilgili, iade, soru, sorun, destek ve garantileri ile ilgili size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Kredi Kartı Sanal Pos
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi diğer yabancı dillere çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Hayır
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı ürün ekleyebilir, B kullanıcısı sadece siparişleri görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  Ürünlere Min. ve Max. Alım Limitleri Belirleme
  Müşterileriniz özelinde, bir ürüne tek seferde alınacak adet limiti belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Karşılaştırma
  Müşterileriniz, karşılaştırmak istediği ürünleri yan yana getirip, özellikleri ve görselleri ile birlikte karşılaştırma yaparak daha kolay karar verebilirler.
  Evet
  Gelişmiş Ürün Sıralama
  Ürünlerinizi, kategori & markaya & çok satan & fiyata göre artan/azalan & stok var/yok, yüksek/düşük oylama, ürün kodu vs otomatik sıralama kuralları sıralayabilirsiniz.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizde blog olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  Toplu Ürün Fiyat Güncelleme
  Belirli filtreler uyguladığınız ürünlerde toplu olarak fiyat değişiklik yapabilirsiniz. Örn. Ayakkabı kategorisindeki tüm ürünlere %20 İndirim yap, yada sitedeki tüm ürünlere 100 ₺ artış yada zamana dayalı örneği 31/06/2023 - 07/07/2023 arasında tüm ürün yada kategorilere özel %20 indirim uygula vs diye. Binlerce ürüne sahip olunan sitelerde gerekli bir özeliktir.
  Hayır
  Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  Müşterileriniz sitenize üye olurken, ekstra almak istediğiniz bilgiler varsa bunun için özel form oluşturup üyelik esnasında bu bilgileri de doldurmalarını isteyebilirsiniz.
  Evet
  B2B (Bayi Satışı)
  Sitenize kaydolan bayilerinize farklı fiyatlardan satışlar yapabilirsiniz.
  Hayır
  WhatsApp İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca WhatsApp ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Telegram İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca Telegram ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Müşteri ile mesajlaşma)
  Müşterileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Hayır
  Sipariş Sonrası Otomatik Yorum Hatırlatma
  Sipariş veren müşterilerinize, otomatik olarak satış sonrası ürüne yorum girmesi için email gönderebilir ve yorumdan sonrada kupon hediye gönderebilirsiniz.
  Hayır
  Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Hayır
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle e-ticaret sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek anlamına gelebiliyor. Ayrıca Hız Google "SEO" faktörüdür. Kısaca Hız = Seo = Satış demektir.
  Evet
  Detaylı Filtreleme
  Ürünlerinizi listelerken, ürün varyasyonları dışında, kendiniz ekstra filtre seçenekleri belirleyebilir, bu filtrelere göre aramalar yaptırabilirsiniz. Örn. Gömlek kategorisinde, kareli gömlekler, çizgili gömlekler veya bilgisayar kategorisinde ram, işlemci, ekran boyutu gibi seçenekler oluşturabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  Müşterileriniz satın alacağı ürüne özel resim, dosya yüklemelerini veya istediğiniz formu doldurarak satın alabilirler. Örn. Kişiye özel bardak yapıyorsunuz, müşteriniz üzerine basılacak resmi ve yazıyı satın alma esnasında ekleyebilir. Yada Tişört satıyorsunuz ve bununda müşterinizi istediği logolu olarak satın alımı vs gibi.
  Hayır
  Çok Al - Az Öde
  Müşteri veya bayilerinize, birden fazla ürün aldıklarında ilave olarak indirim yapabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü/mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Satıcıya Sor
  Websitenideki ürün ilanı içerisindeki alanda, müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgili birebir iletişim sağlayabildiğiniz bir alandır.
  Hayır
  Pazarlama Link Takip Satış ve Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür. Ayrıca bu özelliği, sitenin linklerini paylaşıp "Ortaklık Anlaşması" yaptığınız kişiler içinde kullanabilirsiniz.
  Evet
  Puanlı Alışveriş Hesaptan Ödeme
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Hayır
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Satış Analizleri, Son Müşteri Etkinlikleri, Toplam Müşteri, Ürün Satılan İllere Göre Türkiye Haritası/Dünya Ülke Haritası, Siteden Aktif Kullanıcılar, Toplam Sipariş, Toplam Satış ve Son Siparişleri Tek ekrandan görebilirsiniz.
  Evet
  Panelden Sipariş Oluşturma
  Telefon veya farklı mecralardan aldığınız siparişleri, panelden direk olarak oluşturmanızı sağlar.
  Evet
  Pos İade Modülü
  Sanal Pos müşteri ücret iadelerinizi, tek tek bankaların internet panellerine giriş yapmadan, ya da ödeme sistemi ekranına giriş yapmadan, websitenizin admin sipariş ekranlarından otomatik olarak yapabilirsiniz.
  Hayır
  Diğerlerinden Daha Fazla Satış Yapın
  Stok ve Ürün Talep Habercisi
  Stoku bitmiş bir ürün stoka girdiğinde veya stoğu biten ürün olduğunda talep eden müşterilerinize toplu ve size'de mail göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği talep toplama amaçlıda kullanabilirsiniz. Özellikle binlerce ürüne sahip olan web sitelerin vazgeçilmez özelliğidir.
  Hayır
  Site Çıkış Uyarısı ve Kampanya Modülü
  Müşterileriniz siteden çıkarken onlara özel fırsatlar sunarak, popup ile gösterebilir, alışveriş yapmayan müşterilerinizi geri kazanabilirsiniz.
  Hayır
  Kargo Geri Sayım Sayaç
  Bu özelikler ürünlerinize kargo geri sayımı ekleyebilirsiniz. Özellikle, Stoklu ürün satışı yapan firmalar için çok avantajlıdır.
  Hayır
  Toplu E-mail
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu e-mail gönderimleri, kampanyaları, kupon yapabilir, ileri tarihli mail atabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  Hayır
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır.
  Hayır
  Sms Gönderme
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  Müşteri Sepet ve Ödeme Hatırlatma
  Sepetinde ürün bırakan veya siparişini yarım unutan müşterilerinize bunu tekrar hatırlatarak veya ilave kampanyalar düzenleyerek otomatik mail gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca hangi müşteriye mail atılmış, mail'i görmüş mü ve bu atılan mailden sonra hangi ürünü satılan aldığına dair detaylı analizlerle herkesten bir adım ileride olun. Satışlarınız bununlar ciddi bir şekilde artacaktır.
  Hayır
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren müşterilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir ürün girdiniz yada bir üründe indirim yaptığınız zaman bunları müşterilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık kampanya yapıp satışlarınızda anlık artış yapabilirsiniz.
  Hayır
  Müşteri Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen müşterilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, müşteri gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm müşterilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Hayır
  Ürünleri Favorilerime Ekleme
  Daha sonra ürünü satın almak isteyen kişilerin, ürünleri favori'ye eklemesi ve daha sonra satın alımı kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.
  Evet
  Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünleri Çıkartma
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepete eklemediği son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Birlikle Satın Alınan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin alışveriş sepetinde o ürünle birlikle en çok satın alınan ürünleri karşılarına çıkartıp satın almalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin sitenizde defter satıyosunuz, burada sitenizde olan kalem'ler müşterileriniz önüne çıkacaktır.
  Hayır
  Kasaönü Fırsatlar Modülü
  Müşterileriniz sepetteyken, onlara farklı ürünler gösterip sepete eklemelerini sağlayabilirsiniz. Örn. Müşterinizin sepetinde pantolon var, sepette kemerleri de göstererek kemer almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette Son Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize yeni eklediğiniz son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Süreli/Süresiz Popup Modülü
  Müşterileriniz web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, müşteri etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette En Çok Satılan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize en çok satın alınan ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Kampanyalar
  Hediye Çeki Oluşturma
  Müşterilerinize özel hediye çeki oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Kupon Oluşturma
  Müşterilerinize özel belirli tarihli, sınırlı ayda sınırsız yada belli bir miktarın üzerinde alışveriş sepeti olduğunda belirli ürün yada kategori yada tüm ürünlere örneğin %10 indirim yada belirli üzerinde ücretsiz kargo kuponu oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlarda, çok ciddi satış yakalanabilir.
  Evet
  Puan Sistemi
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Hediye Çeki Kampanyaları
  Oluşturduğunuz hediye çeklerini toplu olarak müşterilerinize email olarak gönderebilirsizin. Örneğin sadece ilk 100 müşteriye %10 indirim vs gibi olabilir.
  Hayır
  Hediye Ürün Kampanyaları
  Müşterilerinize özel örneğin televizyon aldı diyelim, bunun yanında bu ürüne özel ücretsiz farklı bir ürünü hediye olarak verebilirsiniz.
  Hayır
  Kombin Ürün Kampanyaları
  Sitenizdeki ürünlerinize özel kombin indirimleri yapıp, müşterilerinizin birden fazla ürünü indirimli hali ile almasını sağlar. Örneğin Laptop satıyorsunuz ve onun sayfasına giren kişilere sizin önceden belirlediğiniz klayve, mouse yada hoparlör gibi ürünlerde extra ürün başına belli bir miktar yada oranda indirim yapabilirsiniz. Bu yönlem müşteri toplu bir şekilde ürünleri indirimli satın alıp, sizinde satışlarınızı arttıracaktır. Çok etkili bir pazarlama yöntemidir.
  Hayır
  Doğum Günü Kampanyaları
  Müşterilerinize doğum gününe özel indirim hediye çeki kampanyasıyla satışlarınızı arttırın.
  Hayır
  Belirli Günler Arası Özel Kampanyalar
  Websitenizde olan ürünleri hepsine, kategori, ürün yada markalarına göre belli bir tarih arası otomatikman indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin Önümüzdeki ayın ilk haftasının 7 günü Ayakkabı kategorisinde olan tüm ürünlere %10 indirim uygulansın.
  Hayır
  X Al Y Öde Kampanyaları
  Müşteriler sepetine birden fazla ürün eklediğinde daha az ürün için ödeme yapar. Örneğin; 4 al 2 öde: Müşterinin belirlediğiniz ürünlerden 4 adet sepetine eklediğinde fiyatı en düşük olan 2 adet ürünü ücretsiz olarak satın alır.
  Hayır
  Ödeme Tipi Kampanyaları
  Websitenizde ödeme biçimlerinden biri olan örneğin havele/eft ödemeye özel indirim yapabilir yada kapıda ödemeye ilave örnek +10 ₺ nakit yada kapıda ödemeyide kredi kartıyla yapılabilir.
  Hayır
  Sepette İndirim Kampanyaları
  Websitenizde ürünlerinizi eğer müşterileriniz alışveriş sepetine eklediğin zaman ilave olarak indirim sağlarsınız.
  Hayır
  Ürün Yönetimi
  İlgili Ürün Tanımlama
  Websitenize detaylı bir şekilde ürün, resim, fiyat, açıklama, indirim ve seo bilgilerini girebilirsiniz. Yazılımımız son google standartlarını desteklemektedir.
  Evet
  Ekstra Ürün Detay Sekmesi Oluşturma
  Ürün detay sayfalarında, Açıklama, Yorum, Taksit Seçenekleri v.b. dışında ürün yıkama talimatı, beden tablosu, garanti seçenekleri gibi ekstra sekmeler oluşturabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Etiket Modülü
  Ürünleriniz için kategoriler dışında farklı etiketler oluşturabilir, bu etiketlere özel sayfalar oluşturabilir ve aynı zamanda bu etiketleri ürünler listelenirkende gösterebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürünler Modülü
  Ürünlerinizi kombin yaparak toplu olarak gösterip satabilirsiniz. Dilerseniz kombine özel fiyatta belirleyebilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Aksesuarları
  Bir ürüne ait olan ekstra aksesuarlar varsa, ürün detayında bu aksesuarları da gösterip, çapraz satış yapmanızı sağlar.
  Evet
  Video Ekleme
  Ürünlerinize, ürün fotoğraflarının yanısıra videolarda ekleyebilir, listeleme sayfalarında fotoğraf yerine çekmiş olduğunuz videoları gösterebilirsiniz.
  Evet
  Zorunlu Ürünler
  Bir ürün ile birlikte zorunlu olarak satın alınması gereken ürünleri gösterip, otomatik sepete ekletmenizi sağlar.
  Evet
  Ürün Fiyatlarını Gizleme
  Websitenizde bazen ürünlerin fiyatlarını gizlemek ve sadece müşteri hesabıyla giriş yaptıktan sonra gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu özellikle, fiyatlar sadece websitenize giriş yapan müşterileriniz tarafından görünmektedir.
  Evet
  Stok Dışı Sipariş
  Bazen sitenizde ürünleri stok olmadan satılmasını isteyebilirsiniz. Yada hızlı stoğu biten ürünlerede sahip olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için size stoksuz satışınızın temellerini sağlıyoruz.
  Evet
  Renk ve Beden Yönetimi (Varyant)
  Varyantlı ürün satışı yapmak isteyenler içindir. Ana ürün üzerinden renk/beden varyantı seçerek sepete eklemeye yardımcı olur. Yada diğer amaçlar için kullanılabilir.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme - Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Hayır
  Üye & Sipariş & Kargo Yönetimi
  Detaylı Sipariş Yönetimi
  Siparişlerinizi tek ekran üzerinden yönetebilir, dilediğiniz gibi filtreleyebilir, sipariş ve kargolama durumlarını değiştirebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  Evet
  Mağazadan Teslim Al
  Müşterileriniz, istedikleri ürünü bizzat gelip mağazanızdan teslim almasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Üyeliksiz Alışveriş
  Siteden alışveriş yapan müşterileriniz, üye olmadan hızlı şekilde siparişlerini tamamlayabilirler.
  Evet
  Detaylı Üye Yönetimi
  Üyelerinizi belirlediğiniz filtrelere göre çağırabilir, üyenin tüm hareketlerini tek ekrandan yönetebilir, daha önce vermiş olduğu siparişleri, yaptığı yorumları, sepetindeki ürünlerini, alışveriş listesini, cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme ve siparşleri ile ilgili yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  Evet
  Üyelik Doğrulama
  Sitenize üye olan müşterilerinizin dilerseniz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol etmek için, onay maili gönderip ondan sonra üyeliğinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Fatura Yazdırma
  Faturala tasarımızı tut sürükle yöntemi ile yapıp, fatura ve irsaliyelerinizi sistem üzerinden yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdıracağınız siparişlerinizi seçip toplu olarak da fatura yazdırabilirsiniz. Not: Bu özellik E-Arşiv, E-Fatura özelliği değil, sistemin kendi içinde bir fatura özelliğidir.
  Hayır
  Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
  Websitenizde olan tüm siparişler başarılı olamaz. Bazen müşteri vazgeçer yada kredi kartında sorun çıkabilir. Bunun gibi tüm durumlardan sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz.
  Evet
  Sipariş Düzenleme
  Gelen siparişe ürün ekleyebilir, içinden ürün çıkartabilirsiniz. Ürün eklediğinizde müşterinize otomatik bildirim gönderebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Takip
  Müşterileriniz isterse sitenize girip, isterlersede sipariş kısmında oluşturdukları e-mail ile siparişlerini takip edebilirler. Örneğin, ürünü kargoya verdiğinizde, müşterinize e-mail olarak sipariş ettiği ürün listesini, kargo firması ve kargo takip kodunu almasını sağlar.
  Evet
  Sipariş Mail İle Bildirimi
  Müşterileriniz sitenizden yaptıkları siparişler anında hem site admin paneli, hemde belirlediğiniz admin emailine saniyeler içinde gelir. Birden fazla email yaparak, siparişleriniz istediğiniz email adresinede gidebilir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile e-ticaret siteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için kampanyanlarınızı daha etkileyici müşterilerinize gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini e-ticaret sitenizde olacaktır.
  Evet
  Ürün Yorumlama
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, puan vererek ürün değerlendirmesinde bulunabilir. Yorumlar müşterilerinizin satın almalarını kolaylaştıracaktır.
  Evet
  Otomatik Ürün Yorum Gönderimi
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere bazen yorum yapmayı unutabilirler. Bunun için onlara ürün satın alımından sonra otomatik olarak yorum emailleri gönderebilirsiniz.
  Hayır
  Kategori ve Markalara HTML İçerik Girme
  Kategori ve marka sayfalarınızın üst ve alt kısımlarına dilediğiniz gibi içerik girebilir, farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Gireceğiniz içerikler sizi arama motorlarında da üst sıralara taşıyacaktır.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, ürün detay, ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Instagram Entegrasyonu
  Instagram Gönderileriniz ile web sitenizi birbirine eşitleyerek, instagram paylaşımlarınız ile websitenize profesyonellik katarsınız.
  Hayır
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Liste Resim Slider
  Ürünleriniz listelenirken birden fazla resmi listenir. Ürün içerisine girmeden ürüne ait resimler kaydırılarak gösterilir.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  E-ticaret sitenizde, müşterileriniz bazen tüm ürünlerinizi göremez ve arama kutusunu kullanır. Sizin için sitenize dinamik arama özelliğini ekliyoruz. Müşterileriniz aramak istediği ürünün bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Hızlı Gözat (Ürün Önizleme)
  Websitenizde sergilenen ürünlerin linklerine tıklamadanda, müşterileriniz "Hızlı Gözat" özelliğiyle ürünlerinizin detaylarını görebilir.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Hayır
  Satıcıya Sor
  Ürün satış link sayfasında bazen müşterileriniz kafası karışıp hızlıca size ürün hakkında soru sormak isteyebilirler. Bunun için bu faydalı özelliği e-ticaret sitenize ekliyoruz.
  Hayır
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan ürünleriniz için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, google kuralları bunları yönetmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürün silseniz bile, google üzerinden bunlara tıklayan müşterilerinizin kafası karışabilmektedir. Bunun için 404 yönetimiyle, websiteniz daha profesyonel olacaktır.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan ürünleriniz için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla websitenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş, anlık kaç kişi olduğunun raporlaması vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Google Merchant Entegrasyonu ( Pazaryeri )
  Google’ın e-ticaret işletmeleri için özel olarak geliştirdiği bu araç, reklam yönetimi için kullanılır. Merchant Center’a yüklediğiniz ürünler için Google, YouTube ve diğer ortak sitelerde reklamlar verebilirsiniz.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Müşterileriniz ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest, Telegram, E-mail ve WhatsApp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Websitenizle zaman kaybetmek istemeyen yada direk WhatsApp üzerinden hızlıca size sipariş vermek isteyen müşterileriniz için ilave bir özelliktir. Satışları arttırıcı bir özelliği vardır.
  Evet
  Ürün ve İçeriklere Facebook Yorumu
  Ürünlerinizde veya girmiş olduğunuz içeriklere, kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla yorumlar yapabilir. Böylece sosyal etkileşimide arttırmış olursunuz.
  Hayır
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz.
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için müşterilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Kredi Kartı Sanal Pos Entegrasyonu
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Dışarıya XML Verme
  Sitenizdeki ürünleri, belirli filtre ve belirleyeceğiniz fiyat tipleri ile farklı bayi veya sitelere aktarımını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Tedarikçi XML Entegrasyonu
  Anlaşmalı tedarikçilerin sisteminde bulunan ürünleri xml aracılığı ile kendi sitenize otomatik olarak aktarabilir, belirleyeceğiniz zamanlarda stok, fiyat v.b. güncellemeleri otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Bununla websiteniz bir tık daha iyi olacaktır.
  Hayır
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme ve örneğin 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda şansı bulabilirsiniz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  Google Adwords Ads Dönüşüm Entegrasyonu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam verdiğinizde bunun gerçekten sitenize giripte ne kadar müşterinin ürün aldığını görebilmenizi sağlayan bir entegrasyon çeşitidir. Örneğin google üzerinden 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayın. İleri derece bir entegrasyonudur.
  Hayır
  Google Analytics Ürün Satış Entegrasyonu
  Satışlarınızı websiteniz üzerinden rahatlıkla görebileceğiniz gibi, google analytics üzerinden canlı olarak müşterilerinizin hangi sayfalarda gezip hangi ürünleri satın aldığını görüp, analizlerinizi ileri bir dereceye çıkartabilirsiniz.
  Hayır
  Google Merchant Api Entegrasyonu
  Google Merchant ( Pazaryeri ) için websitenizde olan ürünler için otomatik entegrasyon sayesinde, sitenizdeki ürünleri tek tek Google Merchant ( Pazaryeri ) yüklemenize gerek kalmaz. Binlerce ürünüzün otomatik olarak eşleştir.
  Evet
  Pazaryeri Entegrasyonu ( Trendyol - Hepsiburada vb )
  Ürün Yönetimi
  Web sitenizdeki ve mağazanızdaki stoklarınızı pazaryerinize aktarabilir ve otomatik güncelleyebilirsiniz.
  Hayır
  Ürün ve Kategori Hariç Tutma
  E-ticaret sitenizden pazaryerlerine bazen bir ürün yada kategorinin entegre olmamasını istersiniz yada daha sonra bunu olmasını isterseniz entegrasyonunuzu bunu uygun hale getiriyoruz.
  Hayır
  Fiyat Yönetimi
  E-ticaret sitenizden pazaryerleri mağazalarınıza otomatik fiyat aktarımı yapabilir, mağazalarınız için farklı fiyatlar ve fiyat türlerine göre komisyon uygulamaları uygulayabilirsiniz.
  Hayır
  Ödeme Sistemleri
  Havale/Eft İle Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kredi kartına gerek olmadan havale/eft ile yapmasını sağlar
  Evet
  Kapıda Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kapıda yapmasını sağlayarak satışlarınızı yükseltmesini sağlayacaktır.
  Evet
  Kredi Kartı İle Ödeme
  Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme Websitenizde müşterilerinizin varolan kredi/banka kartıyla güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.
  Evet
  3D Secure İle Ödeme
  Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir
  Evet
  Yabancı Para Birimiyle Ödeme Alma
  Websitenizden sadece Türk lirası değil, Dolar, Euro, Sterlin vb gibi yabancı para birimleriylede ürünleriylede ürün satabilirsiniz. Not: Yabancı para birimiyle ürün satımında, bankanızdan aldığınız pos'un bunun destekliyor olması gerekmektedir.
  Evet
  Bkm Express İle Ödeme
  E-Ticaret sisteminde ödeme yaparken kart bilgilerinizi paylaşmadan alışverişlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.
  Hayır
  Paypal İle Ödeme
  Dünya çapında en populer ödeme sistemi olan Paypal ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Paypal Business üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Stripe İle Ödeme
  Dünya çapında diğer bir ödeme en populer ödeme sistemi olan Stripe ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Stripe üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Raporlar
  Müşteri Etkinlik Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin yeni sipariş oluşturma, sipariş durumu değişikliği, tarihi, ip adresi ve bilgilerinde yaptığı değişikliği detaylı bir şekilde görürsünüz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin ne kadar sipariş yaptığını, en çok kimlerin siparişi olduğu, sipariş sayısı ve ürün sayısı ve toplam satın aldığı ürün fiyatlarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Müşteri Arama Raporu
  Websitenizde arama yerinde kimin hangi ürünü aratma yaptığı, arama sonuçları, kategorisi, sizin müşteriniz mi yoksa değil mi, arama yaptığı saat ve ip adresi gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Hediye Puan Raporu
  Websitenizde ürün satışlarında hediye olarak verdiğiniz "Hediye Puan" larınızı müşteri bazında görme, bu puanlarla sipariş sayısı ve puanlarla aldığı ürün bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Vergi Raporu
  Vergi raporu, internet sitenizde müşteriler tarafından en çok hangi vergi türünün ödendiğini gösterir. Vergi tarih aralıklarını, vergi oranını, sipariş sayısı ve ödenen toplam ücretini günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Kargo Teslimat Raporu
  Websitenizde olan kargo türlerini örneğin; "Ücretsiz Kargo" yada "Sabit Fiyatlı Kargo" olarak gün,hafta,ay ve yıl bazında sipariş sayısı ve toplam kargo ücretine göre raporu size sunar.
  Evet
  Müşteri Ürün İade Raporu
  Websitenizde olan iade olan ürünlerin tarihi, sayısını gösterir.
  Evet
  Müşteri Satış Raporu
  Websitenizde müşterilerize ne kadar satış yaptığınız, varsa vergi oranları, sipariş sayısı, satılan ürün adedi ve toplam satılan ürün fiyatlarını günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Hediye Kupon Raporu
  Websitenizde hediye olarak verdiğiniz "Hediye Kupon" larınızı görme, bu kuponlarla sipariş sayısı ve kuponların indirim bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Görüntüleme Raporu
  Websitenizde sergilediğiniz ürünleri en çok hangisi müşteriler tarafından bakılmış, ürün kodu, görüntülenme sayısı ve genel bazda % "Yüzdelik oranı" görmenizi sağlar.
  Evet
  Satılan Ürünler Raporu
  Websitenizde satılan ürünlerin en çok hangisinin satıldığı, adedi ve toplam satış miktarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür.
  Evet
  Sitedeki Aktif Müşteri Raporu
  Websitenizde aktif olan kişilerin, sayısı, ip adresi ve sitenize nereden geldiğiniz görmenizi sağlar.
  Evet
  İstatislikler
  Tek tuşla websitenizde olan Satışlar, Devam Eden Siparişler, Tamamlanan Siparişler, İadeler ve bekleyen yorumlarınızı görebiliceğiz özet bir alandır.
  Evet
  İleri Derece Gelişmiş Analiz ve Raporlar
  Gelişmiş Ürün Kar & Ürün Maliyeti & Kar & Marj & Ürün & Maliyet ve Zarar Farkı
  Bu detaylı özellik websitenizde ürün maliyetinin, ödeme maliyetinin ve nakliye maliyetinin doğru hesaplanması için eksiksiz bir çözüm arayan tüm satıcılar için sahip olunması gereken bir özellikler bütünüdür. Kısaca bu özellikler sitenizde satış, gelir, gider ve karın hesaplanması için temel oluşturur.

  Bu özellik websitede tek tek sizin tarafınızda ürünlere girdi yapılır ve site ödeme sürecinde ürün maliyeti, ödeme maliyeti ve nakliye maliyetinin arkaplanda gizlice hesaplamalarını yapar. Bu maliyet verileri, ürün satıldığı anda siparişe eklenir, böylece gelecekte maliyetlerde yapılacak herhangi bir değişikliğin daha önce yapılmış siparişler üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu, diğer aşağıdaki gelişmiş raporlamalar için her zaman doğru verileride sağlayacaktır. Müşterileriniz elbette satın alma ve ödeme sırasında maliyet verilerini kesinlikle görmeyeceklerdir.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Raporu
  Gelişmiş Satış Raporu, E-ticaret sitenizde toplam satış verilerini en ince detayına kadar hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, sahip olunması gereken bir yazılım özelliğidir. Bu rapor, Kuruluşunuzun kârlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel bir altyapıdır.

  Raporlama verileri şu şekilde oluşturulabilir: Satış Özeti, Gün, Hafta, Ay, Yıl yada belli bir tarih aralığı, Saati, Birden fazla olan internet siteniz, Müşteri Grubu, Vergi, Ülke, İl / İlçe, Şehir, Ödeme Yöntemi ve Gönderim Yöntemi listeleme ve arama; Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Kar Raporu
  Gelişmiş Satış Kar Raporu, Gelişmiş Satış raporunun bir uzantısı olup, satılan ürünler, ürün maliyetleri, ürün kar, Kar oranı ve ürün maliyet ve kar marjı, satış gelirleri, satış giderleri, satış karı, satış kar oranı, toplam gelir, toplam maliyet, toplam kar ve toplam kar marjı ve kargo maliyetleri vs gibi çok detaylı bilgilerin grafiksek ürüne göre, gün, hafta, ay, yıl, belli tarih aralığına göre analiz ve raporlamaı imkanını sunup size çıktısını gösterir.

  Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Raporu
  Gelişmiş Ürün Raporu, Websitenizde ürün satış verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur.

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listelerinden Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu, Websitenizde ürün satış kar verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur. Gelişmiş Ürün Raporu üzerine aşağıdaki durumlar için;

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listeleride, Ürün satış, Ürün maliyet, Ürün Kar, Kar marjı, Ürün Maliyet - Satış Kar Farkı, Ürün Satış gelirleri, Maliyeti, Satış Karı ve Ürün Kargo maliyeti kar kısmında Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Hayır
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Hayır
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Hayır
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Hayır
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Hayır
  Redis Kurulumu
  Sunucuların çok daha hızlı çalışması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Hayır
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Hayır
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Hayır
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Hayır
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Hayır
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Hayır
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Hayır
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını İstenilen Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website içinden Toplu/Tekli E-mail Gönderimi
  Website içinden bir ürün için müşterilerinize yada sitenin altında olan e-bülten kısmına email kısmını bırakanlar için toplu email gönderebilirsiniz. Özel araçlar sayesindede, istediğiniz mail tasarım şablonunuda kendiniz oluşturabilirsiniz. Özellikle toplu e-mailler pazarlama kısmında önemli bir yere sahiptir.
  Hayır
  Sitedeki Ürünlerin Otomatik Olarak Müşterilere Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni ürünleriniz, en çok satanlar ve e-bülten abonelerinize otamatik olarak gitmesini sağlar. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, sadece size arkanıza yaslanmak kalır.
  Hayır
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düsmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Resim Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekliyoruz.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen toplu fiyat değişimi yada diğer sebeblerde müşterinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • Profesyonel

  Tek Seferlik
  70500 TL
  %40 İNDİRİM
  42000TL
  Standart pakete ek olarak;
  • Stok ve Ürün Talep Habercisi
  • Pos İade Özelliği
  • B2B (Bayi Satışı)
  • Özel Konsept Tema Yazılımı
  • Sepet, Ödeme ve Yorum Hatırlatma
  • Site Çıkış Uyarısı ve Özel Kampanyalar
  • Push Mobil & Masaüstü Bildirimi
  • Toplu E-mail
  • Fatura Yazdırma
  • Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, WhatsApp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonları
  Hepsiburada ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Çok Yönlü Premium Pazaryeri Entegrasyonları
  Trenyol, Hepsiburada, N11, Cimri ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Kargo Entegrasyonları
  Siparişlerinizi kargo firmalarına otomatik olarak gönderir, kargo barkodunu oluşturur ve yazdırılma imkanı sağlar. Müşterileriniz kargo durumlarını web siteniz üzerinden takip edebilirler.
  Evet
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Hayır
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize ürün eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iade koşulları, garanti şartları v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfalara üründe entegre edebilirsiniz.
  Evet
  Havale, Kapıda Ödeme
  Evet
  Raporlama Altyapısı
  Sipariş & ürün & ödeme & iade v.b. içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Ürün & Satış & Maliyet & Kar & Zarar Raporlama Altyapısı
  Sipariş, ürün, ödeme, kar & zarar v.b. tüm içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz. Kolayca Gün/Hafta/Ay/Yıl Satış,Ödeme, Kar, Zarar, Kar marjı raporunu hiç olmadığı kadar detaylı görebilirsiniz. Bu özellikle hayalinizdeki tüm detay/raporlar elinizin altında olacaktır.
  Hayır
  İletişim Formu
  Müşterileriniz siparişleri ile ilgili, iade, soru, sorun, destek ve garantileri ile ilgili size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Kredi Kartı Sanal Pos
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi diğer yabancı dillere çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Hayır
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı ürün ekleyebilir, B kullanıcısı sadece siparişleri görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  Ürünlere Min. ve Max. Alım Limitleri Belirleme
  Müşterileriniz özelinde, bir ürüne tek seferde alınacak adet limiti belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Karşılaştırma
  Müşterileriniz, karşılaştırmak istediği ürünleri yan yana getirip, özellikleri ve görselleri ile birlikte karşılaştırma yaparak daha kolay karar verebilirler.
  Evet
  Gelişmiş Ürün Sıralama
  Ürünlerinizi, kategori & markaya & çok satan & fiyata göre artan/azalan & stok var/yok, yüksek/düşük oylama, ürün kodu vs otomatik sıralama kuralları sıralayabilirsiniz.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizde blog olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  Toplu Ürün Fiyat Güncelleme
  Belirli filtreler uyguladığınız ürünlerde toplu olarak fiyat değişiklik yapabilirsiniz. Örn. Ayakkabı kategorisindeki tüm ürünlere %20 İndirim yap, yada sitedeki tüm ürünlere 100 ₺ artış yada zamana dayalı örneği 31/06/2023 - 07/07/2023 arasında tüm ürün yada kategorilere özel %20 indirim uygula vs diye. Binlerce ürüne sahip olunan sitelerde gerekli bir özeliktir.
  Evet
  Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  Müşterileriniz sitenize üye olurken, ekstra almak istediğiniz bilgiler varsa bunun için özel form oluşturup üyelik esnasında bu bilgileri de doldurmalarını isteyebilirsiniz.
  Evet
  B2B (Bayi Satışı)
  Sitenize kaydolan bayilerinize farklı fiyatlardan satışlar yapabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca WhatsApp ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Telegram İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca Telegram ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Müşteri ile mesajlaşma)
  Müşterileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Evet
  Sipariş Sonrası Otomatik Yorum Hatırlatma
  Sipariş veren müşterilerinize, otomatik olarak satış sonrası ürüne yorum girmesi için email gönderebilir ve yorumdan sonrada kupon hediye gönderebilirsiniz.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle e-ticaret sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek anlamına gelebiliyor. Ayrıca Hız Google "SEO" faktörüdür. Kısaca Hız = Seo = Satış demektir.
  Evet
  Detaylı Filtreleme
  Ürünlerinizi listelerken, ürün varyasyonları dışında, kendiniz ekstra filtre seçenekleri belirleyebilir, bu filtrelere göre aramalar yaptırabilirsiniz. Örn. Gömlek kategorisinde, kareli gömlekler, çizgili gömlekler veya bilgisayar kategorisinde ram, işlemci, ekran boyutu gibi seçenekler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  Müşterileriniz satın alacağı ürüne özel resim, dosya yüklemelerini veya istediğiniz formu doldurarak satın alabilirler. Örn. Kişiye özel bardak yapıyorsunuz, müşteriniz üzerine basılacak resmi ve yazıyı satın alma esnasında ekleyebilir. Yada Tişört satıyorsunuz ve bununda müşterinizi istediği logolu olarak satın alımı vs gibi.
  Hayır
  Çok Al - Az Öde
  Müşteri veya bayilerinize, birden fazla ürün aldıklarında ilave olarak indirim yapabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü/mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Satıcıya Sor
  Websitenideki ürün ilanı içerisindeki alanda, müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgili birebir iletişim sağlayabildiğiniz bir alandır.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Satış ve Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür. Ayrıca bu özelliği, sitenin linklerini paylaşıp "Ortaklık Anlaşması" yaptığınız kişiler içinde kullanabilirsiniz.
  Evet
  Puanlı Alışveriş Hesaptan Ödeme
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Satış Analizleri, Son Müşteri Etkinlikleri, Toplam Müşteri, Ürün Satılan İllere Göre Türkiye Haritası/Dünya Ülke Haritası, Siteden Aktif Kullanıcılar, Toplam Sipariş, Toplam Satış ve Son Siparişleri Tek ekrandan görebilirsiniz.
  Evet
  Panelden Sipariş Oluşturma
  Telefon veya farklı mecralardan aldığınız siparişleri, panelden direk olarak oluşturmanızı sağlar.
  Evet
  Pos İade Modülü
  Sanal Pos müşteri ücret iadelerinizi, tek tek bankaların internet panellerine giriş yapmadan, ya da ödeme sistemi ekranına giriş yapmadan, websitenizin admin sipariş ekranlarından otomatik olarak yapabilirsiniz.
  Evet
  Diğerlerinden Daha Fazla Satış Yapın
  Stok ve Ürün Talep Habercisi
  Stoku bitmiş bir ürün stoka girdiğinde veya stoğu biten ürün olduğunda talep eden müşterilerinize toplu ve size'de mail göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği talep toplama amaçlıda kullanabilirsiniz. Özellikle binlerce ürüne sahip olan web sitelerin vazgeçilmez özelliğidir.
  Evet
  Site Çıkış Uyarısı ve Kampanya Modülü
  Müşterileriniz siteden çıkarken onlara özel fırsatlar sunarak, popup ile gösterebilir, alışveriş yapmayan müşterilerinizi geri kazanabilirsiniz.
  Evet
  Kargo Geri Sayım Sayaç
  Bu özelikler ürünlerinize kargo geri sayımı ekleyebilirsiniz. Özellikle, Stoklu ürün satışı yapan firmalar için çok avantajlıdır.
  Evet
  Toplu E-mail
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu e-mail gönderimleri, kampanyaları, kupon yapabilir, ileri tarihli mail atabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  Evet
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır.
  Evet
  Sms Gönderme
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  Müşteri Sepet ve Ödeme Hatırlatma
  Sepetinde ürün bırakan veya siparişini yarım unutan müşterilerinize bunu tekrar hatırlatarak veya ilave kampanyalar düzenleyerek otomatik mail gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca hangi müşteriye mail atılmış, mail'i görmüş mü ve bu atılan mailden sonra hangi ürünü satılan aldığına dair detaylı analizlerle herkesten bir adım ileride olun. Satışlarınız bununlar ciddi bir şekilde artacaktır.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren müşterilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir ürün girdiniz yada bir üründe indirim yaptığınız zaman bunları müşterilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık kampanya yapıp satışlarınızda anlık artış yapabilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen müşterilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, müşteri gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm müşterilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Hayır
  Ürünleri Favorilerime Ekleme
  Daha sonra ürünü satın almak isteyen kişilerin, ürünleri favori'ye eklemesi ve daha sonra satın alımı kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.
  Evet
  Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünleri Çıkartma
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepete eklemediği son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Birlikle Satın Alınan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin alışveriş sepetinde o ürünle birlikle en çok satın alınan ürünleri karşılarına çıkartıp satın almalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin sitenizde defter satıyosunuz, burada sitenizde olan kalem'ler müşterileriniz önüne çıkacaktır.
  Evet
  Kasaönü Fırsatlar Modülü
  Müşterileriniz sepetteyken, onlara farklı ürünler gösterip sepete eklemelerini sağlayabilirsiniz. Örn. Müşterinizin sepetinde pantolon var, sepette kemerleri de göstererek kemer almalarını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Sepette Son Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize yeni eklediğiniz son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Süreli/Süresiz Popup Modülü
  Müşterileriniz web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, müşteri etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Sepette En Çok Satılan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize en çok satın alınan ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Kampanyalar
  Hediye Çeki Oluşturma
  Müşterilerinize özel hediye çeki oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Kupon Oluşturma
  Müşterilerinize özel belirli tarihli, sınırlı ayda sınırsız yada belli bir miktarın üzerinde alışveriş sepeti olduğunda belirli ürün yada kategori yada tüm ürünlere örneğin %10 indirim yada belirli üzerinde ücretsiz kargo kuponu oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlarda, çok ciddi satış yakalanabilir.
  Evet
  Puan Sistemi
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Hediye Çeki Kampanyaları
  Oluşturduğunuz hediye çeklerini toplu olarak müşterilerinize email olarak gönderebilirsizin. Örneğin sadece ilk 100 müşteriye %10 indirim vs gibi olabilir.
  Evet
  Hediye Ürün Kampanyaları
  Müşterilerinize özel örneğin televizyon aldı diyelim, bunun yanında bu ürüne özel ücretsiz farklı bir ürünü hediye olarak verebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürün Kampanyaları
  Sitenizdeki ürünlerinize özel kombin indirimleri yapıp, müşterilerinizin birden fazla ürünü indirimli hali ile almasını sağlar. Örneğin Laptop satıyorsunuz ve onun sayfasına giren kişilere sizin önceden belirlediğiniz klayve, mouse yada hoparlör gibi ürünlerde extra ürün başına belli bir miktar yada oranda indirim yapabilirsiniz. Bu yönlem müşteri toplu bir şekilde ürünleri indirimli satın alıp, sizinde satışlarınızı arttıracaktır. Çok etkili bir pazarlama yöntemidir.
  Hayır
  Doğum Günü Kampanyaları
  Müşterilerinize doğum gününe özel indirim hediye çeki kampanyasıyla satışlarınızı arttırın.
  Evet
  Belirli Günler Arası Özel Kampanyalar
  Websitenizde olan ürünleri hepsine, kategori, ürün yada markalarına göre belli bir tarih arası otomatikman indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin Önümüzdeki ayın ilk haftasının 7 günü Ayakkabı kategorisinde olan tüm ürünlere %10 indirim uygulansın.
  Evet
  X Al Y Öde Kampanyaları
  Müşteriler sepetine birden fazla ürün eklediğinde daha az ürün için ödeme yapar. Örneğin; 4 al 2 öde: Müşterinin belirlediğiniz ürünlerden 4 adet sepetine eklediğinde fiyatı en düşük olan 2 adet ürünü ücretsiz olarak satın alır.
  Hayır
  Ödeme Tipi Kampanyaları
  Websitenizde ödeme biçimlerinden biri olan örneğin havele/eft ödemeye özel indirim yapabilir yada kapıda ödemeye ilave örnek +10 ₺ nakit yada kapıda ödemeyide kredi kartıyla yapılabilir.
  Evet
  Sepette İndirim Kampanyaları
  Websitenizde ürünlerinizi eğer müşterileriniz alışveriş sepetine eklediğin zaman ilave olarak indirim sağlarsınız.
  Hayır
  Ürün Yönetimi
  İlgili Ürün Tanımlama
  Websitenize detaylı bir şekilde ürün, resim, fiyat, açıklama, indirim ve seo bilgilerini girebilirsiniz. Yazılımımız son google standartlarını desteklemektedir.
  Evet
  Ekstra Ürün Detay Sekmesi Oluşturma
  Ürün detay sayfalarında, Açıklama, Yorum, Taksit Seçenekleri v.b. dışında ürün yıkama talimatı, beden tablosu, garanti seçenekleri gibi ekstra sekmeler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Etiket Modülü
  Ürünleriniz için kategoriler dışında farklı etiketler oluşturabilir, bu etiketlere özel sayfalar oluşturabilir ve aynı zamanda bu etiketleri ürünler listelenirkende gösterebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürünler Modülü
  Ürünlerinizi kombin yaparak toplu olarak gösterip satabilirsiniz. Dilerseniz kombine özel fiyatta belirleyebilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Aksesuarları
  Bir ürüne ait olan ekstra aksesuarlar varsa, ürün detayında bu aksesuarları da gösterip, çapraz satış yapmanızı sağlar.
  Evet
  Video Ekleme
  Ürünlerinize, ürün fotoğraflarının yanısıra videolarda ekleyebilir, listeleme sayfalarında fotoğraf yerine çekmiş olduğunuz videoları gösterebilirsiniz.
  Evet
  Zorunlu Ürünler
  Bir ürün ile birlikte zorunlu olarak satın alınması gereken ürünleri gösterip, otomatik sepete ekletmenizi sağlar.
  Evet
  Ürün Fiyatlarını Gizleme
  Websitenizde bazen ürünlerin fiyatlarını gizlemek ve sadece müşteri hesabıyla giriş yaptıktan sonra gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu özellikle, fiyatlar sadece websitenize giriş yapan müşterileriniz tarafından görünmektedir.
  Evet
  Stok Dışı Sipariş
  Bazen sitenizde ürünleri stok olmadan satılmasını isteyebilirsiniz. Yada hızlı stoğu biten ürünlerede sahip olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için size stoksuz satışınızın temellerini sağlıyoruz.
  Evet
  Renk ve Beden Yönetimi (Varyant)
  Varyantlı ürün satışı yapmak isteyenler içindir. Ana ürün üzerinden renk/beden varyantı seçerek sepete eklemeye yardımcı olur. Yada diğer amaçlar için kullanılabilir.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme - Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Üye & Sipariş & Kargo Yönetimi
  Detaylı Sipariş Yönetimi
  Siparişlerinizi tek ekran üzerinden yönetebilir, dilediğiniz gibi filtreleyebilir, sipariş ve kargolama durumlarını değiştirebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  Evet
  Mağazadan Teslim Al
  Müşterileriniz, istedikleri ürünü bizzat gelip mağazanızdan teslim almasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Üyeliksiz Alışveriş
  Siteden alışveriş yapan müşterileriniz, üye olmadan hızlı şekilde siparişlerini tamamlayabilirler.
  Evet
  Detaylı Üye Yönetimi
  Üyelerinizi belirlediğiniz filtrelere göre çağırabilir, üyenin tüm hareketlerini tek ekrandan yönetebilir, daha önce vermiş olduğu siparişleri, yaptığı yorumları, sepetindeki ürünlerini, alışveriş listesini, cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme ve siparşleri ile ilgili yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  Evet
  Üyelik Doğrulama
  Sitenize üye olan müşterilerinizin dilerseniz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol etmek için, onay maili gönderip ondan sonra üyeliğinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Fatura Yazdırma
  Faturala tasarımızı tut sürükle yöntemi ile yapıp, fatura ve irsaliyelerinizi sistem üzerinden yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdıracağınız siparişlerinizi seçip toplu olarak da fatura yazdırabilirsiniz. Not: Bu özellik E-Arşiv, E-Fatura özelliği değil, sistemin kendi içinde bir fatura özelliğidir.
  Evet
  Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
  Websitenizde olan tüm siparişler başarılı olamaz. Bazen müşteri vazgeçer yada kredi kartında sorun çıkabilir. Bunun gibi tüm durumlardan sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz.
  Evet
  Sipariş Düzenleme
  Gelen siparişe ürün ekleyebilir, içinden ürün çıkartabilirsiniz. Ürün eklediğinizde müşterinize otomatik bildirim gönderebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Takip
  Müşterileriniz isterse sitenize girip, isterlersede sipariş kısmında oluşturdukları e-mail ile siparişlerini takip edebilirler. Örneğin, ürünü kargoya verdiğinizde, müşterinize e-mail olarak sipariş ettiği ürün listesini, kargo firması ve kargo takip kodunu almasını sağlar.
  Evet
  Sipariş Mail İle Bildirimi
  Müşterileriniz sitenizden yaptıkları siparişler anında hem site admin paneli, hemde belirlediğiniz admin emailine saniyeler içinde gelir. Birden fazla email yaparak, siparişleriniz istediğiniz email adresinede gidebilir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile e-ticaret siteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için kampanyanlarınızı daha etkileyici müşterilerinize gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini e-ticaret sitenizde olacaktır.
  Evet
  Ürün Yorumlama
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, puan vererek ürün değerlendirmesinde bulunabilir. Yorumlar müşterilerinizin satın almalarını kolaylaştıracaktır.
  Evet
  Otomatik Ürün Yorum Gönderimi
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere bazen yorum yapmayı unutabilirler. Bunun için onlara ürün satın alımından sonra otomatik olarak yorum emailleri gönderebilirsiniz.
  Hayır
  Kategori ve Markalara HTML İçerik Girme
  Kategori ve marka sayfalarınızın üst ve alt kısımlarına dilediğiniz gibi içerik girebilir, farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Gireceğiniz içerikler sizi arama motorlarında da üst sıralara taşıyacaktır.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, ürün detay, ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Instagram Entegrasyonu
  Instagram Gönderileriniz ile web sitenizi birbirine eşitleyerek, instagram paylaşımlarınız ile websitenize profesyonellik katarsınız.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Hayır
  Ürün Liste Resim Slider
  Ürünleriniz listelenirken birden fazla resmi listenir. Ürün içerisine girmeden ürüne ait resimler kaydırılarak gösterilir.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  E-ticaret sitenizde, müşterileriniz bazen tüm ürünlerinizi göremez ve arama kutusunu kullanır. Sizin için sitenize dinamik arama özelliğini ekliyoruz. Müşterileriniz aramak istediği ürünün bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Hızlı Gözat (Ürün Önizleme)
  Websitenizde sergilenen ürünlerin linklerine tıklamadanda, müşterileriniz "Hızlı Gözat" özelliğiyle ürünlerinizin detaylarını görebilir.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Satıcıya Sor
  Ürün satış link sayfasında bazen müşterileriniz kafası karışıp hızlıca size ürün hakkında soru sormak isteyebilirler. Bunun için bu faydalı özelliği e-ticaret sitenize ekliyoruz.
  Evet
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan ürünleriniz için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, google kuralları bunları yönetmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürün silseniz bile, google üzerinden bunlara tıklayan müşterilerinizin kafası karışabilmektedir. Bunun için 404 yönetimiyle, websiteniz daha profesyonel olacaktır.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan ürünleriniz için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla websitenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş, anlık kaç kişi olduğunun raporlaması vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Google Merchant Entegrasyonu ( Pazaryeri )
  Google’ın e-ticaret işletmeleri için özel olarak geliştirdiği bu araç, reklam yönetimi için kullanılır. Merchant Center’a yüklediğiniz ürünler için Google, YouTube ve diğer ortak sitelerde reklamlar verebilirsiniz.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Müşterileriniz ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest, Telegram, E-mail ve WhatsApp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Websitenizle zaman kaybetmek istemeyen yada direk WhatsApp üzerinden hızlıca size sipariş vermek isteyen müşterileriniz için ilave bir özelliktir. Satışları arttırıcı bir özelliği vardır.
  Evet
  Ürün ve İçeriklere Facebook Yorumu
  Ürünlerinizde veya girmiş olduğunuz içeriklere, kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla yorumlar yapabilir. Böylece sosyal etkileşimide arttırmış olursunuz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz.
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için müşterilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Kredi Kartı Sanal Pos Entegrasyonu
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Dışarıya XML Verme
  Sitenizdeki ürünleri, belirli filtre ve belirleyeceğiniz fiyat tipleri ile farklı bayi veya sitelere aktarımını sağlayabilirsiniz.
  Hayır
  Tedarikçi XML Entegrasyonu
  Anlaşmalı tedarikçilerin sisteminde bulunan ürünleri xml aracılığı ile kendi sitenize otomatik olarak aktarabilir, belirleyeceğiniz zamanlarda stok, fiyat v.b. güncellemeleri otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Bununla websiteniz bir tık daha iyi olacaktır.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme ve örneğin 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda şansı bulabilirsiniz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Evet
  Google Adwords Ads Dönüşüm Entegrasyonu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam verdiğinizde bunun gerçekten sitenize giripte ne kadar müşterinin ürün aldığını görebilmenizi sağlayan bir entegrasyon çeşitidir. Örneğin google üzerinden 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayın. İleri derece bir entegrasyonudur.
  Evet
  Google Analytics Ürün Satış Entegrasyonu
  Satışlarınızı websiteniz üzerinden rahatlıkla görebileceğiniz gibi, google analytics üzerinden canlı olarak müşterilerinizin hangi sayfalarda gezip hangi ürünleri satın aldığını görüp, analizlerinizi ileri bir dereceye çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Google Merchant Api Entegrasyonu
  Google Merchant ( Pazaryeri ) için websitenizde olan ürünler için otomatik entegrasyon sayesinde, sitenizdeki ürünleri tek tek Google Merchant ( Pazaryeri ) yüklemenize gerek kalmaz. Binlerce ürünüzün otomatik olarak eşleştir.
  Evet
  Pazaryeri Entegrasyonu ( Trendyol - Hepsiburada vb )
  Ürün Yönetimi
  Web sitenizdeki ve mağazanızdaki stoklarınızı pazaryerinize aktarabilir ve otomatik güncelleyebilirsiniz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Ürün ve Kategori Hariç Tutma
  E-ticaret sitenizden pazaryerlerine bazen bir ürün yada kategorinin entegre olmamasını istersiniz yada daha sonra bunu olmasını isterseniz entegrasyonunuzu bunu uygun hale getiriyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Fiyat Yönetimi
  E-ticaret sitenizden pazaryerleri mağazalarınıza otomatik fiyat aktarımı yapabilir, mağazalarınız için farklı fiyatlar ve fiyat türlerine göre komisyon uygulamaları uygulayabilirsiniz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Ödeme Sistemleri
  Havale/Eft İle Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kredi kartına gerek olmadan havale/eft ile yapmasını sağlar
  Evet
  Kapıda Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kapıda yapmasını sağlayarak satışlarınızı yükseltmesini sağlayacaktır.
  Evet
  Kredi Kartı İle Ödeme
  Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme Websitenizde müşterilerinizin varolan kredi/banka kartıyla güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.
  Evet
  3D Secure İle Ödeme
  Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir
  Evet
  Yabancı Para Birimiyle Ödeme Alma
  Websitenizden sadece Türk lirası değil, Dolar, Euro, Sterlin vb gibi yabancı para birimleriylede ürünleriylede ürün satabilirsiniz. Not: Yabancı para birimiyle ürün satımında, bankanızdan aldığınız pos'un bunun destekliyor olması gerekmektedir.
  Evet
  Bkm Express İle Ödeme
  E-Ticaret sisteminde ödeme yaparken kart bilgilerinizi paylaşmadan alışverişlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.
  Hayır
  Paypal İle Ödeme
  Dünya çapında en populer ödeme sistemi olan Paypal ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Paypal Business üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Stripe İle Ödeme
  Dünya çapında diğer bir ödeme en populer ödeme sistemi olan Stripe ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Stripe üyeliğinizin olması lazımdır.
  Hayır
  Raporlar
  Müşteri Etkinlik Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin yeni sipariş oluşturma, sipariş durumu değişikliği, tarihi, ip adresi ve bilgilerinde yaptığı değişikliği detaylı bir şekilde görürsünüz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin ne kadar sipariş yaptığını, en çok kimlerin siparişi olduğu, sipariş sayısı ve ürün sayısı ve toplam satın aldığı ürün fiyatlarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Müşteri Arama Raporu
  Websitenizde arama yerinde kimin hangi ürünü aratma yaptığı, arama sonuçları, kategorisi, sizin müşteriniz mi yoksa değil mi, arama yaptığı saat ve ip adresi gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Hediye Puan Raporu
  Websitenizde ürün satışlarında hediye olarak verdiğiniz "Hediye Puan" larınızı müşteri bazında görme, bu puanlarla sipariş sayısı ve puanlarla aldığı ürün bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Vergi Raporu
  Vergi raporu, internet sitenizde müşteriler tarafından en çok hangi vergi türünün ödendiğini gösterir. Vergi tarih aralıklarını, vergi oranını, sipariş sayısı ve ödenen toplam ücretini günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Kargo Teslimat Raporu
  Websitenizde olan kargo türlerini örneğin; "Ücretsiz Kargo" yada "Sabit Fiyatlı Kargo" olarak gün,hafta,ay ve yıl bazında sipariş sayısı ve toplam kargo ücretine göre raporu size sunar.
  Evet
  Müşteri Ürün İade Raporu
  Websitenizde olan iade olan ürünlerin tarihi, sayısını gösterir.
  Evet
  Müşteri Satış Raporu
  Websitenizde müşterilerize ne kadar satış yaptığınız, varsa vergi oranları, sipariş sayısı, satılan ürün adedi ve toplam satılan ürün fiyatlarını günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Hediye Kupon Raporu
  Websitenizde hediye olarak verdiğiniz "Hediye Kupon" larınızı görme, bu kuponlarla sipariş sayısı ve kuponların indirim bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Görüntüleme Raporu
  Websitenizde sergilediğiniz ürünleri en çok hangisi müşteriler tarafından bakılmış, ürün kodu, görüntülenme sayısı ve genel bazda % "Yüzdelik oranı" görmenizi sağlar.
  Evet
  Satılan Ürünler Raporu
  Websitenizde satılan ürünlerin en çok hangisinin satıldığı, adedi ve toplam satış miktarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür.
  Evet
  Sitedeki Aktif Müşteri Raporu
  Websitenizde aktif olan kişilerin, sayısı, ip adresi ve sitenize nereden geldiğiniz görmenizi sağlar.
  Evet
  İstatislikler
  Tek tuşla websitenizde olan Satışlar, Devam Eden Siparişler, Tamamlanan Siparişler, İadeler ve bekleyen yorumlarınızı görebiliceğiz özet bir alandır.
  Evet
  İleri Derece Gelişmiş Analiz ve Raporlar
  Gelişmiş Ürün Kar & Ürün Maliyeti & Kar & Marj & Ürün & Maliyet ve Zarar Farkı
  Bu detaylı özellik websitenizde ürün maliyetinin, ödeme maliyetinin ve nakliye maliyetinin doğru hesaplanması için eksiksiz bir çözüm arayan tüm satıcılar için sahip olunması gereken bir özellikler bütünüdür. Kısaca bu özellikler sitenizde satış, gelir, gider ve karın hesaplanması için temel oluşturur.

  Bu özellik websitede tek tek sizin tarafınızda ürünlere girdi yapılır ve site ödeme sürecinde ürün maliyeti, ödeme maliyeti ve nakliye maliyetinin arkaplanda gizlice hesaplamalarını yapar. Bu maliyet verileri, ürün satıldığı anda siparişe eklenir, böylece gelecekte maliyetlerde yapılacak herhangi bir değişikliğin daha önce yapılmış siparişler üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu, diğer aşağıdaki gelişmiş raporlamalar için her zaman doğru verileride sağlayacaktır. Müşterileriniz elbette satın alma ve ödeme sırasında maliyet verilerini kesinlikle görmeyeceklerdir.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Raporu
  Gelişmiş Satış Raporu, E-ticaret sitenizde toplam satış verilerini en ince detayına kadar hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, sahip olunması gereken bir yazılım özelliğidir. Bu rapor, Kuruluşunuzun kârlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel bir altyapıdır.

  Raporlama verileri şu şekilde oluşturulabilir: Satış Özeti, Gün, Hafta, Ay, Yıl yada belli bir tarih aralığı, Saati, Birden fazla olan internet siteniz, Müşteri Grubu, Vergi, Ülke, İl / İlçe, Şehir, Ödeme Yöntemi ve Gönderim Yöntemi listeleme ve arama; Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Kar Raporu
  Gelişmiş Satış Kar Raporu, Gelişmiş Satış raporunun bir uzantısı olup, satılan ürünler, ürün maliyetleri, ürün kar, Kar oranı ve ürün maliyet ve kar marjı, satış gelirleri, satış giderleri, satış karı, satış kar oranı, toplam gelir, toplam maliyet, toplam kar ve toplam kar marjı ve kargo maliyetleri vs gibi çok detaylı bilgilerin grafiksek ürüne göre, gün, hafta, ay, yıl, belli tarih aralığına göre analiz ve raporlamaı imkanını sunup size çıktısını gösterir.

  Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Raporu
  Gelişmiş Ürün Raporu, Websitenizde ürün satış verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur.

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listelerinden Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu, Websitenizde ürün satış kar verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur. Gelişmiş Ürün Raporu üzerine aşağıdaki durumlar için;

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listeleride, Ürün satış, Ürün maliyet, Ürün Kar, Kar marjı, Ürün Maliyet - Satış Kar Farkı, Ürün Satış gelirleri, Maliyeti, Satış Karı ve Ürün Kargo maliyeti kar kısmında Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Hayır
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Evet
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Hayır
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Evet
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Hayır
  Redis Kurulumu
  Sunucuların çok daha hızlı çalışması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Hayır
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Hayır
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Hayır
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Hayır
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Hayır
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Hayır
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Hayır
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını İstenilen Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website içinden Toplu/Tekli E-mail Gönderimi
  Website içinden bir ürün için müşterilerinize yada sitenin altında olan e-bülten kısmına email kısmını bırakanlar için toplu email gönderebilirsiniz. Özel araçlar sayesindede, istediğiniz mail tasarım şablonunuda kendiniz oluşturabilirsiniz. Özellikle toplu e-mailler pazarlama kısmında önemli bir yere sahiptir.
  Evet
  Sitedeki Ürünlerin Otomatik Olarak Müşterilere Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni ürünleriniz, en çok satanlar ve e-bülten abonelerinize otamatik olarak gitmesini sağlar. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, sadece size arkanıza yaslanmak kalır.
  Evet
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düsmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Resim Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekliyoruz.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen toplu fiyat değişimi yada diğer sebeblerde müşterinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • Platinum

  Tek Seferlik
  105600 TL
  %45 İNDİRİM
  58000TL
  Profesyonel pakete ek olarak;
  • Cloud Bulut Sunucu Sistemi
  • Paypal ve Stripe İle Uluslararası Ödeme Alma
  • Birden Fazla Dil Ekleme
  • Çapraz Satış ve Gelişmiş Kampanyalar
  • Sepette İndirim Kampanyaları
  • Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  • Müşteri Anket Sistemi
  • Detaylı Filtreleme (Kendi Filtrelerinizi Oluşturun)
  • Kasaönü Fırsatlar Özelliği
  • Kombin Ürün Kampanyaları
  • X Al Y Öde
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, WhatsApp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonları
  Hepsiburada ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Çok Yönlü Premium Pazaryeri Entegrasyonları
  Trenyol, Hepsiburada, N11, Cimri ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Kargo Entegrasyonları
  Siparişlerinizi kargo firmalarına otomatik olarak gönderir, kargo barkodunu oluşturur ve yazdırılma imkanı sağlar. Müşterileriniz kargo durumlarını web siteniz üzerinden takip edebilirler.
  Evet
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Evet
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize ürün eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iade koşulları, garanti şartları v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfalara üründe entegre edebilirsiniz.
  Evet
  Havale, Kapıda Ödeme
  Evet
  Raporlama Altyapısı
  Sipariş & ürün & ödeme & iade v.b. içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Ürün & Satış & Maliyet & Kar & Zarar Raporlama Altyapısı
  Sipariş, ürün, ödeme, kar & zarar v.b. tüm içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz. Kolayca Gün/Hafta/Ay/Yıl Satış,Ödeme, Kar, Zarar, Kar marjı raporunu hiç olmadığı kadar detaylı görebilirsiniz. Bu özellikle hayalinizdeki tüm detay/raporlar elinizin altında olacaktır.
  Hayır
  İletişim Formu
  Müşterileriniz siparişleri ile ilgili, iade, soru, sorun, destek ve garantileri ile ilgili size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Kredi Kartı Sanal Pos
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi diğer yabancı dillere çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Evet
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı ürün ekleyebilir, B kullanıcısı sadece siparişleri görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  Ürünlere Min. ve Max. Alım Limitleri Belirleme
  Müşterileriniz özelinde, bir ürüne tek seferde alınacak adet limiti belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Karşılaştırma
  Müşterileriniz, karşılaştırmak istediği ürünleri yan yana getirip, özellikleri ve görselleri ile birlikte karşılaştırma yaparak daha kolay karar verebilirler.
  Evet
  Gelişmiş Ürün Sıralama
  Ürünlerinizi, kategori & markaya & çok satan & fiyata göre artan/azalan & stok var/yok, yüksek/düşük oylama, ürün kodu vs otomatik sıralama kuralları sıralayabilirsiniz.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizde blog olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  Toplu Ürün Fiyat Güncelleme
  Belirli filtreler uyguladığınız ürünlerde toplu olarak fiyat değişiklik yapabilirsiniz. Örn. Ayakkabı kategorisindeki tüm ürünlere %20 İndirim yap, yada sitedeki tüm ürünlere 100 ₺ artış yada zamana dayalı örneği 31/06/2023 - 07/07/2023 arasında tüm ürün yada kategorilere özel %20 indirim uygula vs diye. Binlerce ürüne sahip olunan sitelerde gerekli bir özeliktir.
  Evet
  Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  Müşterileriniz sitenize üye olurken, ekstra almak istediğiniz bilgiler varsa bunun için özel form oluşturup üyelik esnasında bu bilgileri de doldurmalarını isteyebilirsiniz.
  Evet
  B2B (Bayi Satışı)
  Sitenize kaydolan bayilerinize farklı fiyatlardan satışlar yapabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca WhatsApp ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Telegram İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca Telegram ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Müşteri ile mesajlaşma)
  Müşterileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Evet
  Sipariş Sonrası Otomatik Yorum Hatırlatma
  Sipariş veren müşterilerinize, otomatik olarak satış sonrası ürüne yorum girmesi için email gönderebilir ve yorumdan sonrada kupon hediye gönderebilirsiniz.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle e-ticaret sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek anlamına gelebiliyor. Ayrıca Hız Google "SEO" faktörüdür. Kısaca Hız = Seo = Satış demektir.
  Evet
  Detaylı Filtreleme
  Ürünlerinizi listelerken, ürün varyasyonları dışında, kendiniz ekstra filtre seçenekleri belirleyebilir, bu filtrelere göre aramalar yaptırabilirsiniz. Örn. Gömlek kategorisinde, kareli gömlekler, çizgili gömlekler veya bilgisayar kategorisinde ram, işlemci, ekran boyutu gibi seçenekler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  Müşterileriniz satın alacağı ürüne özel resim, dosya yüklemelerini veya istediğiniz formu doldurarak satın alabilirler. Örn. Kişiye özel bardak yapıyorsunuz, müşteriniz üzerine basılacak resmi ve yazıyı satın alma esnasında ekleyebilir. Yada Tişört satıyorsunuz ve bununda müşterinizi istediği logolu olarak satın alımı vs gibi.
  Evet
  Çok Al - Az Öde
  Müşteri veya bayilerinize, birden fazla ürün aldıklarında ilave olarak indirim yapabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü/mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Satıcıya Sor
  Websitenideki ürün ilanı içerisindeki alanda, müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgili birebir iletişim sağlayabildiğiniz bir alandır.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Satış ve Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür. Ayrıca bu özelliği, sitenin linklerini paylaşıp "Ortaklık Anlaşması" yaptığınız kişiler içinde kullanabilirsiniz.
  Evet
  Puanlı Alışveriş Hesaptan Ödeme
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Satış Analizleri, Son Müşteri Etkinlikleri, Toplam Müşteri, Ürün Satılan İllere Göre Türkiye Haritası/Dünya Ülke Haritası, Siteden Aktif Kullanıcılar, Toplam Sipariş, Toplam Satış ve Son Siparişleri Tek ekrandan görebilirsiniz.
  Evet
  Panelden Sipariş Oluşturma
  Telefon veya farklı mecralardan aldığınız siparişleri, panelden direk olarak oluşturmanızı sağlar.
  Evet
  Pos İade Modülü
  Sanal Pos müşteri ücret iadelerinizi, tek tek bankaların internet panellerine giriş yapmadan, ya da ödeme sistemi ekranına giriş yapmadan, websitenizin admin sipariş ekranlarından otomatik olarak yapabilirsiniz.
  Evet
  Diğerlerinden Daha Fazla Satış Yapın
  Stok ve Ürün Talep Habercisi
  Stoku bitmiş bir ürün stoka girdiğinde veya stoğu biten ürün olduğunda talep eden müşterilerinize toplu ve size'de mail göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği talep toplama amaçlıda kullanabilirsiniz. Özellikle binlerce ürüne sahip olan web sitelerin vazgeçilmez özelliğidir.
  Evet
  Site Çıkış Uyarısı ve Kampanya Modülü
  Müşterileriniz siteden çıkarken onlara özel fırsatlar sunarak, popup ile gösterebilir, alışveriş yapmayan müşterilerinizi geri kazanabilirsiniz.
  Evet
  Kargo Geri Sayım Sayaç
  Bu özelikler ürünlerinize kargo geri sayımı ekleyebilirsiniz. Özellikle, Stoklu ürün satışı yapan firmalar için çok avantajlıdır.
  Evet
  Toplu E-mail
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu e-mail gönderimleri, kampanyaları, kupon yapabilir, ileri tarihli mail atabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  Evet
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır.
  Evet
  Sms Gönderme
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  Müşteri Sepet ve Ödeme Hatırlatma
  Sepetinde ürün bırakan veya siparişini yarım unutan müşterilerinize bunu tekrar hatırlatarak veya ilave kampanyalar düzenleyerek otomatik mail gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca hangi müşteriye mail atılmış, mail'i görmüş mü ve bu atılan mailden sonra hangi ürünü satılan aldığına dair detaylı analizlerle herkesten bir adım ileride olun. Satışlarınız bununlar ciddi bir şekilde artacaktır.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren müşterilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir ürün girdiniz yada bir üründe indirim yaptığınız zaman bunları müşterilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık kampanya yapıp satışlarınızda anlık artış yapabilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen müşterilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, müşteri gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm müşterilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Evet
  Ürünleri Favorilerime Ekleme
  Daha sonra ürünü satın almak isteyen kişilerin, ürünleri favori'ye eklemesi ve daha sonra satın alımı kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.
  Evet
  Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünleri Çıkartma
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepete eklemediği son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Birlikle Satın Alınan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin alışveriş sepetinde o ürünle birlikle en çok satın alınan ürünleri karşılarına çıkartıp satın almalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin sitenizde defter satıyosunuz, burada sitenizde olan kalem'ler müşterileriniz önüne çıkacaktır.
  Evet
  Kasaönü Fırsatlar Modülü
  Müşterileriniz sepetteyken, onlara farklı ürünler gösterip sepete eklemelerini sağlayabilirsiniz. Örn. Müşterinizin sepetinde pantolon var, sepette kemerleri de göstererek kemer almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Son Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize yeni eklediğiniz son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Süreli/Süresiz Popup Modülü
  Müşterileriniz web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, müşteri etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Sepette En Çok Satılan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize en çok satın alınan ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Kampanyalar
  Hediye Çeki Oluşturma
  Müşterilerinize özel hediye çeki oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Kupon Oluşturma
  Müşterilerinize özel belirli tarihli, sınırlı ayda sınırsız yada belli bir miktarın üzerinde alışveriş sepeti olduğunda belirli ürün yada kategori yada tüm ürünlere örneğin %10 indirim yada belirli üzerinde ücretsiz kargo kuponu oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlarda, çok ciddi satış yakalanabilir.
  Evet
  Puan Sistemi
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Hediye Çeki Kampanyaları
  Oluşturduğunuz hediye çeklerini toplu olarak müşterilerinize email olarak gönderebilirsizin. Örneğin sadece ilk 100 müşteriye %10 indirim vs gibi olabilir.
  Evet
  Hediye Ürün Kampanyaları
  Müşterilerinize özel örneğin televizyon aldı diyelim, bunun yanında bu ürüne özel ücretsiz farklı bir ürünü hediye olarak verebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürün Kampanyaları
  Sitenizdeki ürünlerinize özel kombin indirimleri yapıp, müşterilerinizin birden fazla ürünü indirimli hali ile almasını sağlar. Örneğin Laptop satıyorsunuz ve onun sayfasına giren kişilere sizin önceden belirlediğiniz klayve, mouse yada hoparlör gibi ürünlerde extra ürün başına belli bir miktar yada oranda indirim yapabilirsiniz. Bu yönlem müşteri toplu bir şekilde ürünleri indirimli satın alıp, sizinde satışlarınızı arttıracaktır. Çok etkili bir pazarlama yöntemidir.
  Evet
  Doğum Günü Kampanyaları
  Müşterilerinize doğum gününe özel indirim hediye çeki kampanyasıyla satışlarınızı arttırın.
  Evet
  Belirli Günler Arası Özel Kampanyalar
  Websitenizde olan ürünleri hepsine, kategori, ürün yada markalarına göre belli bir tarih arası otomatikman indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin Önümüzdeki ayın ilk haftasının 7 günü Ayakkabı kategorisinde olan tüm ürünlere %10 indirim uygulansın.
  Evet
  X Al Y Öde Kampanyaları
  Müşteriler sepetine birden fazla ürün eklediğinde daha az ürün için ödeme yapar. Örneğin; 4 al 2 öde: Müşterinin belirlediğiniz ürünlerden 4 adet sepetine eklediğinde fiyatı en düşük olan 2 adet ürünü ücretsiz olarak satın alır.
  Evet
  Ödeme Tipi Kampanyaları
  Websitenizde ödeme biçimlerinden biri olan örneğin havele/eft ödemeye özel indirim yapabilir yada kapıda ödemeye ilave örnek +10 ₺ nakit yada kapıda ödemeyide kredi kartıyla yapılabilir.
  Evet
  Sepette İndirim Kampanyaları
  Websitenizde ürünlerinizi eğer müşterileriniz alışveriş sepetine eklediğin zaman ilave olarak indirim sağlarsınız.
  Evet
  Ürün Yönetimi
  İlgili Ürün Tanımlama
  Websitenize detaylı bir şekilde ürün, resim, fiyat, açıklama, indirim ve seo bilgilerini girebilirsiniz. Yazılımımız son google standartlarını desteklemektedir.
  Evet
  Ekstra Ürün Detay Sekmesi Oluşturma
  Ürün detay sayfalarında, Açıklama, Yorum, Taksit Seçenekleri v.b. dışında ürün yıkama talimatı, beden tablosu, garanti seçenekleri gibi ekstra sekmeler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Etiket Modülü
  Ürünleriniz için kategoriler dışında farklı etiketler oluşturabilir, bu etiketlere özel sayfalar oluşturabilir ve aynı zamanda bu etiketleri ürünler listelenirkende gösterebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürünler Modülü
  Ürünlerinizi kombin yaparak toplu olarak gösterip satabilirsiniz. Dilerseniz kombine özel fiyatta belirleyebilirsiniz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Ürün Aksesuarları
  Bir ürüne ait olan ekstra aksesuarlar varsa, ürün detayında bu aksesuarları da gösterip, çapraz satış yapmanızı sağlar.
  Evet
  Video Ekleme
  Ürünlerinize, ürün fotoğraflarının yanısıra videolarda ekleyebilir, listeleme sayfalarında fotoğraf yerine çekmiş olduğunuz videoları gösterebilirsiniz.
  Evet
  Zorunlu Ürünler
  Bir ürün ile birlikte zorunlu olarak satın alınması gereken ürünleri gösterip, otomatik sepete ekletmenizi sağlar.
  Evet
  Ürün Fiyatlarını Gizleme
  Websitenizde bazen ürünlerin fiyatlarını gizlemek ve sadece müşteri hesabıyla giriş yaptıktan sonra gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu özellikle, fiyatlar sadece websitenize giriş yapan müşterileriniz tarafından görünmektedir.
  Evet
  Stok Dışı Sipariş
  Bazen sitenizde ürünleri stok olmadan satılmasını isteyebilirsiniz. Yada hızlı stoğu biten ürünlerede sahip olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için size stoksuz satışınızın temellerini sağlıyoruz.
  Evet
  Renk ve Beden Yönetimi (Varyant)
  Varyantlı ürün satışı yapmak isteyenler içindir. Ana ürün üzerinden renk/beden varyantı seçerek sepete eklemeye yardımcı olur. Yada diğer amaçlar için kullanılabilir.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme - Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Üye & Sipariş & Kargo Yönetimi
  Detaylı Sipariş Yönetimi
  Siparişlerinizi tek ekran üzerinden yönetebilir, dilediğiniz gibi filtreleyebilir, sipariş ve kargolama durumlarını değiştirebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  Evet
  Mağazadan Teslim Al
  Müşterileriniz, istedikleri ürünü bizzat gelip mağazanızdan teslim almasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Üyeliksiz Alışveriş
  Siteden alışveriş yapan müşterileriniz, üye olmadan hızlı şekilde siparişlerini tamamlayabilirler.
  Evet
  Detaylı Üye Yönetimi
  Üyelerinizi belirlediğiniz filtrelere göre çağırabilir, üyenin tüm hareketlerini tek ekrandan yönetebilir, daha önce vermiş olduğu siparişleri, yaptığı yorumları, sepetindeki ürünlerini, alışveriş listesini, cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme ve siparşleri ile ilgili yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  Evet
  Üyelik Doğrulama
  Sitenize üye olan müşterilerinizin dilerseniz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol etmek için, onay maili gönderip ondan sonra üyeliğinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Fatura Yazdırma
  Faturala tasarımızı tut sürükle yöntemi ile yapıp, fatura ve irsaliyelerinizi sistem üzerinden yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdıracağınız siparişlerinizi seçip toplu olarak da fatura yazdırabilirsiniz. Not: Bu özellik E-Arşiv, E-Fatura özelliği değil, sistemin kendi içinde bir fatura özelliğidir.
  Evet
  Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
  Websitenizde olan tüm siparişler başarılı olamaz. Bazen müşteri vazgeçer yada kredi kartında sorun çıkabilir. Bunun gibi tüm durumlardan sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz.
  Evet
  Sipariş Düzenleme
  Gelen siparişe ürün ekleyebilir, içinden ürün çıkartabilirsiniz. Ürün eklediğinizde müşterinize otomatik bildirim gönderebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Takip
  Müşterileriniz isterse sitenize girip, isterlersede sipariş kısmında oluşturdukları e-mail ile siparişlerini takip edebilirler. Örneğin, ürünü kargoya verdiğinizde, müşterinize e-mail olarak sipariş ettiği ürün listesini, kargo firması ve kargo takip kodunu almasını sağlar.
  Evet
  Sipariş Mail İle Bildirimi
  Müşterileriniz sitenizden yaptıkları siparişler anında hem site admin paneli, hemde belirlediğiniz admin emailine saniyeler içinde gelir. Birden fazla email yaparak, siparişleriniz istediğiniz email adresinede gidebilir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile e-ticaret siteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için kampanyanlarınızı daha etkileyici müşterilerinize gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini e-ticaret sitenizde olacaktır.
  Evet
  Ürün Yorumlama
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, puan vererek ürün değerlendirmesinde bulunabilir. Yorumlar müşterilerinizin satın almalarını kolaylaştıracaktır.
  Evet
  Otomatik Ürün Yorum Gönderimi
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere bazen yorum yapmayı unutabilirler. Bunun için onlara ürün satın alımından sonra otomatik olarak yorum emailleri gönderebilirsiniz.
  Evet
  Kategori ve Markalara HTML İçerik Girme
  Kategori ve marka sayfalarınızın üst ve alt kısımlarına dilediğiniz gibi içerik girebilir, farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Gireceğiniz içerikler sizi arama motorlarında da üst sıralara taşıyacaktır.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, ürün detay, ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Instagram Entegrasyonu
  Instagram Gönderileriniz ile web sitenizi birbirine eşitleyerek, instagram paylaşımlarınız ile websitenize profesyonellik katarsınız.
  Evet
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Liste Resim Slider
  Ürünleriniz listelenirken birden fazla resmi listenir. Ürün içerisine girmeden ürüne ait resimler kaydırılarak gösterilir.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  E-ticaret sitenizde, müşterileriniz bazen tüm ürünlerinizi göremez ve arama kutusunu kullanır. Sizin için sitenize dinamik arama özelliğini ekliyoruz. Müşterileriniz aramak istediği ürünün bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Hayır
  Hızlı Gözat (Ürün Önizleme)
  Websitenizde sergilenen ürünlerin linklerine tıklamadanda, müşterileriniz "Hızlı Gözat" özelliğiyle ürünlerinizin detaylarını görebilir.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Satıcıya Sor
  Ürün satış link sayfasında bazen müşterileriniz kafası karışıp hızlıca size ürün hakkında soru sormak isteyebilirler. Bunun için bu faydalı özelliği e-ticaret sitenize ekliyoruz.
  Evet
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan ürünleriniz için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, google kuralları bunları yönetmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürün silseniz bile, google üzerinden bunlara tıklayan müşterilerinizin kafası karışabilmektedir. Bunun için 404 yönetimiyle, websiteniz daha profesyonel olacaktır.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan ürünleriniz için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla websitenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş, anlık kaç kişi olduğunun raporlaması vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Google Merchant Entegrasyonu ( Pazaryeri )
  Google’ın e-ticaret işletmeleri için özel olarak geliştirdiği bu araç, reklam yönetimi için kullanılır. Merchant Center’a yüklediğiniz ürünler için Google, YouTube ve diğer ortak sitelerde reklamlar verebilirsiniz.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Müşterileriniz ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest, Telegram, E-mail ve WhatsApp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Websitenizle zaman kaybetmek istemeyen yada direk WhatsApp üzerinden hızlıca size sipariş vermek isteyen müşterileriniz için ilave bir özelliktir. Satışları arttırıcı bir özelliği vardır.
  Evet
  Ürün ve İçeriklere Facebook Yorumu
  Ürünlerinizde veya girmiş olduğunuz içeriklere, kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla yorumlar yapabilir. Böylece sosyal etkileşimide arttırmış olursunuz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz.
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için müşterilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Kredi Kartı Sanal Pos Entegrasyonu
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Dışarıya XML Verme
  Sitenizdeki ürünleri, belirli filtre ve belirleyeceğiniz fiyat tipleri ile farklı bayi veya sitelere aktarımını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Tedarikçi XML Entegrasyonu
  Anlaşmalı tedarikçilerin sisteminde bulunan ürünleri xml aracılığı ile kendi sitenize otomatik olarak aktarabilir, belirleyeceğiniz zamanlarda stok, fiyat v.b. güncellemeleri otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Bununla websiteniz bir tık daha iyi olacaktır.
  2 Adet
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme ve örneğin 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda şansı bulabilirsiniz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Evet
  Google Adwords Ads Dönüşüm Entegrasyonu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam verdiğinizde bunun gerçekten sitenize giripte ne kadar müşterinin ürün aldığını görebilmenizi sağlayan bir entegrasyon çeşitidir. Örneğin google üzerinden 10 bin ₺ reklam verdiniz ve müşterileriniz bu entegrasyonla 50 bin ₺ civarında ürün satın aldığınızı görerek reklamlarınızdan maksimum fayda sağlayın. İleri derece bir entegrasyonudur.
  Evet
  Google Analytics Ürün Satış Entegrasyonu
  Satışlarınızı websiteniz üzerinden rahatlıkla görebileceğiniz gibi, google analytics üzerinden canlı olarak müşterilerinizin hangi sayfalarda gezip hangi ürünleri satın aldığını görüp, analizlerinizi ileri bir dereceye çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Google Merchant Api Entegrasyonu
  Google Merchant ( Pazaryeri ) için websitenizde olan ürünler için otomatik entegrasyon sayesinde, sitenizdeki ürünleri tek tek Google Merchant ( Pazaryeri ) yüklemenize gerek kalmaz. Binlerce ürünüzün otomatik olarak eşleştir.
  Evet
  Pazaryeri Entegrasyonu ( Trendyol - Hepsiburada vb )
  Ürün Yönetimi
  Web sitenizdeki ve mağazanızdaki stoklarınızı pazaryerinize aktarabilir ve otomatik güncelleyebilirsiniz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Ürün ve Kategori Hariç Tutma
  E-ticaret sitenizden pazaryerlerine bazen bir ürün yada kategorinin entegre olmamasını istersiniz yada daha sonra bunu olmasını isterseniz entegrasyonunuzu bunu uygun hale getiriyoruz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Fiyat Yönetimi
  E-ticaret sitenizden pazaryerleri mağazalarınıza otomatik fiyat aktarımı yapabilir, mağazalarınız için farklı fiyatlar ve fiyat türlerine göre komisyon uygulamaları uygulayabilirsiniz.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Ödeme Sistemleri
  Havale/Eft İle Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kredi kartına gerek olmadan havale/eft ile yapmasını sağlar
  Evet
  Kapıda Ödeme
  Websitenizde müşterilerinizin ödemesini kapıda yapmasını sağlayarak satışlarınızı yükseltmesini sağlayacaktır.
  Evet
  Kredi Kartı İle Ödeme
  Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme Websitenizde müşterilerinizin varolan kredi/banka kartıyla güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.
  Evet
  3D Secure İle Ödeme
  Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir
  Evet
  Yabancı Para Birimiyle Ödeme Alma
  Websitenizden sadece Türk lirası değil, Dolar, Euro, Sterlin vb gibi yabancı para birimleriylede ürünleriylede ürün satabilirsiniz. Not: Yabancı para birimiyle ürün satımında, bankanızdan aldığınız pos'un bunun destekliyor olması gerekmektedir.
  Evet
  Bkm Express İle Ödeme
  E-Ticaret sisteminde ödeme yaparken kart bilgilerinizi paylaşmadan alışverişlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve herhangi bir ek ücret ödemeden yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.
  Hayır
  Paypal İle Ödeme
  Dünya çapında en populer ödeme sistemi olan Paypal ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Paypal Business üyeliğinizin olması lazımdır.
  Evet
  Stripe İle Ödeme
  Dünya çapında diğer bir ödeme en populer ödeme sistemi olan Stripe ile ödemelerinizi dünyanın her tarafından sorunsuz ve hızlı biçimde alın. Not: Bu ödeme sisteminin aktif olması için aktif bir Stripe üyeliğinizin olması lazımdır.
  Evet
  Raporlar
  Müşteri Etkinlik Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin yeni sipariş oluşturma, sipariş durumu değişikliği, tarihi, ip adresi ve bilgilerinde yaptığı değişikliği detaylı bir şekilde görürsünüz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Raporu
  Websitenizde müşterilerinizin ne kadar sipariş yaptığını, en çok kimlerin siparişi olduğu, sipariş sayısı ve ürün sayısı ve toplam satın aldığı ürün fiyatlarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Müşteri Arama Raporu
  Websitenizde arama yerinde kimin hangi ürünü aratma yaptığı, arama sonuçları, kategorisi, sizin müşteriniz mi yoksa değil mi, arama yaptığı saat ve ip adresi gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Hediye Puan Raporu
  Websitenizde ürün satışlarında hediye olarak verdiğiniz "Hediye Puan" larınızı müşteri bazında görme, bu puanlarla sipariş sayısı ve puanlarla aldığı ürün bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Vergi Raporu
  Vergi raporu, internet sitenizde müşteriler tarafından en çok hangi vergi türünün ödendiğini gösterir. Vergi tarih aralıklarını, vergi oranını, sipariş sayısı ve ödenen toplam ücretini günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Kargo Teslimat Raporu
  Websitenizde olan kargo türlerini örneğin; "Ücretsiz Kargo" yada "Sabit Fiyatlı Kargo" olarak gün,hafta,ay ve yıl bazında sipariş sayısı ve toplam kargo ücretine göre raporu size sunar.
  Evet
  Müşteri Ürün İade Raporu
  Websitenizde olan iade olan ürünlerin tarihi, sayısını gösterir.
  Evet
  Müşteri Satış Raporu
  Websitenizde müşterilerize ne kadar satış yaptığınız, varsa vergi oranları, sipariş sayısı, satılan ürün adedi ve toplam satılan ürün fiyatlarını günlük, haftalık, aylık veya yıllık artışlarla görüntülenir.
  Evet
  Müşteri Hediye Kupon Raporu
  Websitenizde hediye olarak verdiğiniz "Hediye Kupon" larınızı görme, bu kuponlarla sipariş sayısı ve kuponların indirim bedelini görebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Görüntüleme Raporu
  Websitenizde sergilediğiniz ürünleri en çok hangisi müşteriler tarafından bakılmış, ürün kodu, görüntülenme sayısı ve genel bazda % "Yüzdelik oranı" görmenizi sağlar.
  Evet
  Satılan Ürünler Raporu
  Websitenizde satılan ürünlerin en çok hangisinin satıldığı, adedi ve toplam satış miktarını görebilmenizi sağlar.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür.
  Evet
  Sitedeki Aktif Müşteri Raporu
  Websitenizde aktif olan kişilerin, sayısı, ip adresi ve sitenize nereden geldiğiniz görmenizi sağlar.
  Evet
  İstatislikler
  Tek tuşla websitenizde olan Satışlar, Devam Eden Siparişler, Tamamlanan Siparişler, İadeler ve bekleyen yorumlarınızı görebiliceğiz özet bir alandır.
  Evet
  İleri Derece Gelişmiş Analiz ve Raporlar
  Gelişmiş Ürün Kar & Ürün Maliyeti & Kar & Marj & Ürün & Maliyet ve Zarar Farkı
  Bu detaylı özellik websitenizde ürün maliyetinin, ödeme maliyetinin ve nakliye maliyetinin doğru hesaplanması için eksiksiz bir çözüm arayan tüm satıcılar için sahip olunması gereken bir özellikler bütünüdür. Kısaca bu özellikler sitenizde satış, gelir, gider ve karın hesaplanması için temel oluşturur.

  Bu özellik websitede tek tek sizin tarafınızda ürünlere girdi yapılır ve site ödeme sürecinde ürün maliyeti, ödeme maliyeti ve nakliye maliyetinin arkaplanda gizlice hesaplamalarını yapar. Bu maliyet verileri, ürün satıldığı anda siparişe eklenir, böylece gelecekte maliyetlerde yapılacak herhangi bir değişikliğin daha önce yapılmış siparişler üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu, diğer aşağıdaki gelişmiş raporlamalar için her zaman doğru verileride sağlayacaktır. Müşterileriniz elbette satın alma ve ödeme sırasında maliyet verilerini kesinlikle görmeyeceklerdir.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Raporu
  Gelişmiş Satış Raporu, E-ticaret sitenizde toplam satış verilerini en ince detayına kadar hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, sahip olunması gereken bir yazılım özelliğidir. Bu rapor, Kuruluşunuzun kârlılığını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel bir altyapıdır.

  Raporlama verileri şu şekilde oluşturulabilir: Satış Özeti, Gün, Hafta, Ay, Yıl yada belli bir tarih aralığı, Saati, Birden fazla olan internet siteniz, Müşteri Grubu, Vergi, Ülke, İl / İlçe, Şehir, Ödeme Yöntemi ve Gönderim Yöntemi listeleme ve arama; Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Satış Kar Raporu
  Gelişmiş Satış Kar Raporu, Gelişmiş Satış raporunun bir uzantısı olup, satılan ürünler, ürün maliyetleri, ürün kar, Kar oranı ve ürün maliyet ve kar marjı, satış gelirleri, satış giderleri, satış karı, satış kar oranı, toplam gelir, toplam maliyet, toplam kar ve toplam kar marjı ve kargo maliyetleri vs gibi çok detaylı bilgilerin grafiksek ürüne göre, gün, hafta, ay, yıl, belli tarih aralığına göre analiz ve raporlamaı imkanını sunup size çıktısını gösterir.

  Detaylı grafiksel analizler ve çok detaylı ürün listeleme ve kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Raporu
  Gelişmiş Ürün Raporu, Websitenizde ürün satış verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur.

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listelerinden Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu
  Gelişmiş Ürün Kar Raporu, Websitenizde ürün satış kar verilerini hesaplamak ve görüntülemek için eksiksiz bir çözüm arıyorsanız, olmazsa olmaz bir rapordur. Gelişmiş Ürün Raporu üzerine aşağıdaki durumlar için;

  Tüm Ürünler(seçilen istatistik veya tarih aralığında siparişli ve siparişsiz ürünler), Satın Alınan Ürünler(ürün seçenekleri dahil ve hariç), Satın Alınan Yeni Ürünler, Satın Alınan Eski Ürünler, Satın Alınmayan Ürünler, Ürün Seçenekleri, Kategoriler, Üreticiler, Müşterinin Terk Ettiği Siparişlerden Ürünler, Alışveriş Sepetlerinden Ürünler, Favori İstek Listeleride, Ürün satış, Ürün maliyet, Ürün Kar, Kar marjı, Ürün Maliyet - Satış Kar Farkı, Ürün Satış gelirleri, Maliyeti, Satış Karı ve Ürün Kargo maliyeti kar kısmında Ürünleri vs detaylı olarak grafiksel ve listelemede tüm detayları ile görün, çıktı alın ve analiz edin.

  Ayrıca, kendinize göre özelleştirdiğiniz raporu otamatik olarak E-mail adresinize atıp, belli aralıklarla satışlarınızın detayını websitenize bile girmeden mail adresinden takip edebilirsiniz.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye
  Bulut Sunucu Özelliği
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Evet
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Evet
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Evet
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Evet
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Evet
  Redis Kurulumu
  Sunucuların çok daha hızlı çalışması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Evet
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Evet
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Evet
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Evet
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Evet
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Evet
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Evet
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Evet
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını İstenilen Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website içinden Toplu/Tekli E-mail Gönderimi
  Website içinden bir ürün için müşterilerinize yada sitenin altında olan e-bülten kısmına email kısmını bırakanlar için toplu email gönderebilirsiniz. Özel araçlar sayesindede, istediğiniz mail tasarım şablonunuda kendiniz oluşturabilirsiniz. Özellikle toplu e-mailler pazarlama kısmında önemli bir yere sahiptir.
  Evet
  Sitedeki Ürünlerin Otomatik Olarak Müşterilere Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni ürünleriniz, en çok satanlar ve e-bülten abonelerinize otamatik olarak gitmesini sağlar. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra, sadece size arkanıza yaslanmak kalır.
  Evet
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düsmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Resim Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekliyoruz.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen toplu fiyat değişimi yada diğer sebeblerde müşterinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • EN ÇOK TERCİH EDİLEN

  World

  Tek Seferlik
  169800 TL
  %50 İNDİRİM
  85000TL
  Platinum pakete ek olarak;
  • 5 Adet Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonu Hediye!
  • Ürün & Satış & Kar & Maliyet & Zarar Raporlama
  • İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  • Yerel Mağaza Satış Modülü (POS)
  • Sms Gönderme
  • Tedarikçi XML Entegrasyonu
  • Manuel Sipariş Oluşturma
  • Sepette Satış Arttırma Sistemleri
  • Bkm Express İle Ödeme
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, WhatsApp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Sanal Pos, Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonları
  Hepsiburada ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  2 Adet Hediye!
  Çok Yönlü Premium Pazaryeri Entegrasyonları
  Trenyol, Hepsiburada, N11, Cimri ve Akakçe gibi pazaryerleri ile websitenizdeki ürün, ve stoklarınınız için entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Websiteniz ile satışlarınızı dramatik bir biçimde arttırın. Not: Pazaryerleri için önce ilgili platformlarından geçerli ve aktif bir üyeliğiniz olması gerekmektedir.
  5 Adet Hediye!
  Kargo Entegrasyonları
  Siparişlerinizi kargo firmalarına otomatik olarak gönderir, kargo barkodunu oluşturur ve yazdırılma imkanı sağlar. Müşterileriniz kargo durumlarını web siteniz üzerinden takip edebilirler.
  Evet
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için e-ticaret sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Evet
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize ürün eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iade koşulları, garanti şartları v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfalara üründe entegre edebilirsiniz.
  Evet
  Havale, Kapıda Ödeme
  Evet
  Raporlama Altyapısı
  Sipariş & ürün & ödeme & iade v.b. içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Ürün & Satış & Maliyet & Kar & Zarar Raporlama Altyapısı
  Sipariş, ürün, ödeme, kar & zarar v.b. tüm içeriklerin raporlarını detaylı şekilde alabilirsiniz. Kolayca Gün/Hafta/Ay/Yıl Satış,Ödeme, Kar, Zarar, Kar marjı raporunu hiç olmadığı kadar detaylı görebilirsiniz. Bu özellikle hayalinizdeki tüm detay/raporlar elinizin altında olacaktır.
  Evet
  İletişim Formu
  Müşterileriniz siparişleri ile ilgili, iade, soru, sorun, destek ve garantileri ile ilgili size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Evet
  Kredi Kartı Sanal Pos
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi diğer yabancı dillere çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Evet
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı ürün ekleyebilir, B kullanıcısı sadece siparişleri görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  Ürünlere Min. ve Max. Alım Limitleri Belirleme
  Müşterileriniz özelinde, bir ürüne tek seferde alınacak adet limiti belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Karşılaştırma
  Müşterileriniz, karşılaştırmak istediği ürünleri yan yana getirip, özellikleri ve görselleri ile birlikte karşılaştırma yaparak daha kolay karar verebilirler.
  Evet
  Gelişmiş Ürün Sıralama
  Ürünlerinizi, kategori & markaya & çok satan & fiyata göre artan/azalan & stok var/yok, yüksek/düşük oylama, ürün kodu vs otomatik sıralama kuralları sıralayabilirsiniz.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. E-ticaret sitenizde blog olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  Toplu Ürün Fiyat Güncelleme
  Belirli filtreler uyguladığınız ürünlerde toplu olarak fiyat değişiklik yapabilirsiniz. Örn. Ayakkabı kategorisindeki tüm ürünlere %20 İndirim yap, yada sitedeki tüm ürünlere 100 ₺ artış yada zamana dayalı örneği 31/06/2023 - 07/07/2023 arasında tüm ürün yada kategorilere özel %20 indirim uygula vs diye. Binlerce ürüne sahip olunan sitelerde gerekli bir özeliktir.
  Evet
  Özelleştirilebilir Üyelik Sayfası
  Müşterileriniz sitenize üye olurken, ekstra almak istediğiniz bilgiler varsa bunun için özel form oluşturup üyelik esnasında bu bilgileri de doldurmalarını isteyebilirsiniz.
  Evet
  B2B (Bayi Satışı)
  Sitenize kaydolan bayilerinize farklı fiyatlardan satışlar yapabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca WhatsApp ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Telegram İle Sipariş
  Müşterileriniz siparişlerini direk ürün ekranında hızlıca Telegram ile verebilir ve etkin pazarlama sürecinize katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Müşteri ile mesajlaşma)
  Müşterileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Evet
  Sipariş Sonrası Otomatik Yorum Hatırlatma
  Sipariş veren müşterilerinize, otomatik olarak satış sonrası ürüne yorum girmesi için email gönderebilir ve yorumdan sonrada kupon hediye gönderebilirsiniz.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme & Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle e-ticaret sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek anlamına gelebiliyor. Ayrıca Hız Google "SEO" faktörüdür. Kısaca Hız = Seo = Satış demektir.
  Evet
  Detaylı Filtreleme
  Ürünlerinizi listelerken, ürün varyasyonları dışında, kendiniz ekstra filtre seçenekleri belirleyebilir, bu filtrelere göre aramalar yaptırabilirsiniz. Örn. Gömlek kategorisinde, kareli gömlekler, çizgili gömlekler veya bilgisayar kategorisinde ram, işlemci, ekran boyutu gibi seçenekler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Kişiselleştirme ( Tişört, Bardak vs )
  Müşterileriniz satın alacağı ürüne özel resim, dosya yüklemelerini veya istediğiniz formu doldurarak satın alabilirler. Örn. Kişiye özel bardak yapıyorsunuz, müşteriniz üzerine basılacak resmi ve yazıyı satın alma esnasında ekleyebilir. Yada Tişört satıyorsunuz ve bununda müşterinizi istediği logolu olarak satın alımı vs gibi.
  Evet
  Çok Al - Az Öde
  Müşteri veya bayilerinize, birden fazla ürün aldıklarında ilave olarak indirim yapabilirsiniz.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü/mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Evet
  Satıcıya Sor
  Websitenideki ürün ilanı içerisindeki alanda, müşterilerinizin ürünleriniz ile ilgili birebir iletişim sağlayabildiğiniz bir alandır.
  Evet
  Pazarlama Link Takip Satış ve Raporu
  Websiteniz için sosyal medya, haber siteleri yada 3. diğer kaynaklarda yapacağınız reklam ve duyurularda, ilgili ürün linkinize kaç kişi tıkladı, kaç kişi sipariş etti ve kaç paralık ürün sipariş edildiğini görmenizi sağlar. Bu özellikle beraber site hariç olan satışlar bile analizini çıkarmanız mümkündür. Ayrıca bu özelliği, sitenin linklerini paylaşıp "Ortaklık Anlaşması" yaptığınız kişiler içinde kullanabilirsiniz.
  Evet
  Puanlı Alışveriş Hesaptan Ödeme
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Satış Analizleri, Son Müşteri Etkinlikleri, Toplam Müşteri, Ürün Satılan İllere Göre Türkiye Haritası/Dünya Ülke Haritası, Siteden Aktif Kullanıcılar, Toplam Sipariş, Toplam Satış ve Son Siparişleri Tek ekrandan görebilirsiniz.
  Evet
  Panelden Sipariş Oluşturma
  Telefon veya farklı mecralardan aldığınız siparişleri, panelden direk olarak oluşturmanızı sağlar.
  Evet
  Pos İade Modülü
  Sanal Pos müşteri ücret iadelerinizi, tek tek bankaların internet panellerine giriş yapmadan, ya da ödeme sistemi ekranına giriş yapmadan, websitenizin admin sipariş ekranlarından otomatik olarak yapabilirsiniz.
  Evet
  Diğerlerinden Daha Fazla Satış Yapın
  Stok ve Ürün Talep Habercisi
  Stoku bitmiş bir ürün stoka girdiğinde veya stoğu biten ürün olduğunda talep eden müşterilerinize toplu ve size'de mail göndererek bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliği talep toplama amaçlıda kullanabilirsiniz. Özellikle binlerce ürüne sahip olan web sitelerin vazgeçilmez özelliğidir.
  Evet
  Site Çıkış Uyarısı ve Kampanya Modülü
  Müşterileriniz siteden çıkarken onlara özel fırsatlar sunarak, popup ile gösterebilir, alışveriş yapmayan müşterilerinizi geri kazanabilirsiniz.
  Evet
  Kargo Geri Sayım Sayaç
  Bu özelikler ürünlerinize kargo geri sayımı ekleyebilirsiniz. Özellikle, Stoklu ürün satışı yapan firmalar için çok avantajlıdır.
  Evet
  Toplu E-mail
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu e-mail gönderimleri, kampanyaları, kupon yapabilir, ileri tarihli mail atabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  Evet
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır.
  Evet
  Sms Gönderme
  Müşterilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Evet
  Müşteri Sepet ve Ödeme Hatırlatma
  Sepetinde ürün bırakan veya siparişini yarım unutan müşterilerinize bunu tekrar hatırlatarak veya ilave kampanyalar düzenleyerek otomatik mail gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca hangi müşteriye mail atılmış, mail'i görmüş mü ve bu atılan mailden sonra hangi ürünü satılan aldığına dair detaylı analizlerle herkesten bir adım ileride olun. Satışlarınız bununlar ciddi bir şekilde artacaktır.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren müşterilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir ürün girdiniz yada bir üründe indirim yaptığınız zaman bunları müşterilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık kampanya yapıp satışlarınızda anlık artış yapabilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen müşterilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, müşteri gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm müşterilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Evet
  Ürünleri Favorilerime Ekleme
  Daha sonra ürünü satın almak isteyen kişilerin, ürünleri favori'ye eklemesi ve daha sonra satın alımı kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.
  Evet
  Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünleri Çıkartma
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepete eklemediği son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Birlikle Satın Alınan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin alışveriş sepetinde o ürünle birlikle en çok satın alınan ürünleri karşılarına çıkartıp satın almalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin sitenizde defter satıyosunuz, burada sitenizde olan kalem'ler müşterileriniz önüne çıkacaktır.
  Evet
  Kasaönü Fırsatlar Modülü
  Müşterileriniz sepetteyken, onlara farklı ürünler gösterip sepete eklemelerini sağlayabilirsiniz. Örn. Müşterinizin sepetinde pantolon var, sepette kemerleri de göstererek kemer almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Sepette Son Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize yeni eklediğiniz son ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Süreli/Süresiz Popup Modülü
  Müşterileriniz web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, müşteri etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Sepette En Çok Satılan Ürünleri Gösterme
  Müşterilerinizin sitenizde gezip sepette sitenize en çok satın alınan ürünleri, sepette gösterip almalarını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Kampanyalar
  Hediye Çeki Oluşturma
  Müşterilerinize özel hediye çeki oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Kupon Oluşturma
  Müşterilerinize özel belirli tarihli, sınırlı ayda sınırsız yada belli bir miktarın üzerinde alışveriş sepeti olduğunda belirli ürün yada kategori yada tüm ürünlere örneğin %10 indirim yada belirli üzerinde ücretsiz kargo kuponu oluşturabilirsiniz. Özellikle sosyal medya üzerinden yapacağınız reklamlarda, çok ciddi satış yakalanabilir.
  Evet
  Puan Sistemi
  Müşteri veya bayilerinize, her ürün satın alındığı zaman belirlediğiniz puan verirsiniz ve müşterilerinizde o puanlarla sitenizde alışveriş yaptırabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça, puan bakiyesinden otomatik olarak düşer.
  Evet
  Hediye Çeki Kampanyaları
  Oluşturduğunuz hediye çeklerini toplu olarak müşterilerinize email olarak gönderebilirsizin. Örneğin sadece ilk 100 müşteriye %10 indirim vs gibi olabilir.
  Evet
  Hediye Ürün Kampanyaları
  Müşterilerinize özel örneğin televizyon aldı diyelim, bunun yanında bu ürüne özel ücretsiz farklı bir ürünü hediye olarak verebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürün Kampanyaları
  Sitenizdeki ürünlerinize özel kombin indirimleri yapıp, müşterilerinizin birden fazla ürünü indirimli hali ile almasını sağlar. Örneğin Laptop satıyorsunuz ve onun sayfasına giren kişilere sizin önceden belirlediğiniz klayve, mouse yada hoparlör gibi ürünlerde extra ürün başına belli bir miktar yada oranda indirim yapabilirsiniz. Bu yönlem müşteri toplu bir şekilde ürünleri indirimli satın alıp, sizinde satışlarınızı arttıracaktır. Çok etkili bir pazarlama yöntemidir.
  Evet
  Doğum Günü Kampanyaları
  Müşterilerinize doğum gününe özel indirim hediye çeki kampanyasıyla satışlarınızı arttırın.
  Evet
  Belirli Günler Arası Özel Kampanyalar
  Websitenizde olan ürünleri hepsine, kategori, ürün yada markalarına göre belli bir tarih arası otomatikman indirim uygulayabilirsiniz. Örneğin Önümüzdeki ayın ilk haftasının 7 günü Ayakkabı kategorisinde olan tüm ürünlere %10 indirim uygulansın.
  Evet
  X Al Y Öde Kampanyaları
  Müşteriler sepetine birden fazla ürün eklediğinde daha az ürün için ödeme yapar. Örneğin; 4 al 2 öde: Müşterinin belirlediğiniz ürünlerden 4 adet sepetine eklediğinde fiyatı en düşük olan 2 adet ürünü ücretsiz olarak satın alır.
  Evet
  Ödeme Tipi Kampanyaları
  Websitenizde ödeme biçimlerinden biri olan örneğin havele/eft ödemeye özel indirim yapabilir yada kapıda ödemeye ilave örnek +10 ₺ nakit yada kapıda ödemeyide kredi kartıyla yapılabilir.
  Evet
  Sepette İndirim Kampanyaları
  Websitenizde ürünlerinizi eğer müşterileriniz alışveriş sepetine eklediğin zaman ilave olarak indirim sağlarsınız.
  Evet
  Ürün Yönetimi
  İlgili Ürün Tanımlama
  Websitenize detaylı bir şekilde ürün, resim, fiyat, açıklama, indirim ve seo bilgilerini girebilirsiniz. Yazılımımız son google standartlarını desteklemektedir.
  Evet
  Ekstra Ürün Detay Sekmesi Oluşturma
  Ürün detay sayfalarında, Açıklama, Yorum, Taksit Seçenekleri v.b. dışında ürün yıkama talimatı, beden tablosu, garanti seçenekleri gibi ekstra sekmeler oluşturabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Etiket Modülü
  Ürünleriniz için kategoriler dışında farklı etiketler oluşturabilir, bu etiketlere özel sayfalar oluşturabilir ve aynı zamanda bu etiketleri ürünler listelenirkende gösterebilirsiniz.
  Evet
  Kombin Ürünler Modülü
  Ürünlerinizi kombin yaparak toplu olarak gösterip satabilirsiniz. Dilerseniz kombine özel fiyatta belirleyebilirsiniz.
  Evet
  Ürün Aksesuarları
  Bir ürüne ait olan ekstra aksesuarlar varsa, ürün detayında bu aksesuarları da gösterip, çapraz satış yapmanızı sağlar.
  Evet
  Video Ekleme
  Ürünlerinize, ürün fotoğraflarının yanısıra videolarda ekleyebilir, listeleme sayfalarında fotoğraf yerine çekmiş olduğunuz videoları gösterebilirsiniz.
  Evet
  Zorunlu Ürünler
  Bir ürün ile birlikte zorunlu olarak satın alınması gereken ürünleri gösterip, otomatik sepete ekletmenizi sağlar.
  Evet
  Ürün Fiyatlarını Gizleme
  Websitenizde bazen ürünlerin fiyatlarını gizlemek ve sadece müşteri hesabıyla giriş yaptıktan sonra gözükmesini isteyebilirsiniz. Bu özellikle, fiyatlar sadece websitenize giriş yapan müşterileriniz tarafından görünmektedir.
  Evet
  Stok Dışı Sipariş
  Bazen sitenizde ürünleri stok olmadan satılmasını isteyebilirsiniz. Yada hızlı stoğu biten ürünlerede sahip olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için size stoksuz satışınızın temellerini sağlıyoruz.
  Evet
  Renk ve Beden Yönetimi (Varyant)
  Varyantlı ürün satışı yapmak isteyenler içindir. Ana ürün üzerinden renk/beden varyantı seçerek sepete eklemeye yardımcı olur. Yada diğer amaçlar için kullanılabilir.
  Evet
  Excel ile Ürün Yükleme - Güncelleme
  Ürünlerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilir, yapmak istediğiniz değişiklikler varsa ürünlerinizi excel'e indirip tekrar güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  Üye & Sipariş & Kargo Yönetimi
  Detaylı Sipariş Yönetimi
  Siparişlerinizi tek ekran üzerinden yönetebilir, dilediğiniz gibi filtreleyebilir, sipariş ve kargolama durumlarını değiştirebilir, müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  Evet
  Mağazadan Teslim Al
  Müşterileriniz, istedikleri ürünü bizzat gelip mağazanızdan teslim almasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Üyeliksiz Alışveriş
  Siteden alışveriş yapan müşterileriniz, üye olmadan hızlı şekilde siparişlerini tamamlayabilirler.
  Evet
  Detaylı Üye Yönetimi
  Üyelerinizi belirlediğiniz filtrelere göre çağırabilir, üyenin tüm hareketlerini tek ekrandan yönetebilir, daha önce vermiş olduğu siparişleri, yaptığı yorumları, sepetindeki ürünlerini, alışveriş listesini, cüzdan bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme ve siparşleri ile ilgili yetkilerini düzenleyebilirsiniz.
  Evet
  Üyelik Doğrulama
  Sitenize üye olan müşterilerinizin dilerseniz e-mail adresinin doğruluğunu kontrol etmek için, onay maili gönderip ondan sonra üyeliğinin onaylanmasını sağlayabilirsiniz.
  Evet
  Fatura Yazdırma
  Faturala tasarımızı tut sürükle yöntemi ile yapıp, fatura ve irsaliyelerinizi sistem üzerinden yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdıracağınız siparişlerinizi seçip toplu olarak da fatura yazdırabilirsiniz. Not: Bu özellik E-Arşiv, E-Fatura özelliği değil, sistemin kendi içinde bir fatura özelliğidir.
  Evet
  Ödemesi Başarısız Siparişleri Raporlama
  Websitenizde olan tüm siparişler başarılı olamaz. Bazen müşteri vazgeçer yada kredi kartında sorun çıkabilir. Bunun gibi tüm durumlardan sizin haberdar olmanızı sağlıyoruz.
  Evet
  Sipariş Düzenleme
  Gelen siparişe ürün ekleyebilir, içinden ürün çıkartabilirsiniz. Ürün eklediğinizde müşterinize otomatik bildirim gönderebilirsiniz.
  Evet
  Müşteri Sipariş Takip
  Müşterileriniz isterse sitenize girip, isterlersede sipariş kısmında oluşturdukları e-mail ile siparişlerini takip edebilirler. Örneğin, ürünü kargoya verdiğinizde, müşterinize e-mail olarak sipariş ettiği ürün listesini, kargo firması ve kargo takip kodunu almasını sağlar.
  Evet
  Sipariş Mail İle Bildirimi
  Müşterileriniz sitenizden yaptıkları siparişler anında hem site admin paneli, hemde belirlediğiniz admin emailine saniyeler içinde gelir. Birden fazla email yaparak, siparişleriniz istediğiniz email adresinede gidebilir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile e-ticaret siteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Evet
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için kampanyanlarınızı daha etkileyici müşterilerinize gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini e-ticaret sitenizde olacaktır.
  Evet
  Ürün Yorumlama
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere yorum yapabilir, puan vererek ürün değerlendirmesinde bulunabilir. Yorumlar müşterilerinizin satın almalarını kolaylaştıracaktır.
  Evet
  Otomatik Ürün Yorum Gönderimi
  Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlere bazen yorum yapmayı unutabilirler. Bunun için onlara ürün satın alımından sonra otomatik olarak yorum emailleri gönderebilirsiniz.
  Evet
  Kategori ve Markalara HTML İçerik Girme
  Kategori ve marka sayfalarınızın üst ve alt kısımlarına dilediğiniz gibi içerik girebilir, farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Gireceğiniz içerikler sizi arama motorlarında da üst sıralara taşıyacaktır.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, ürün detay, ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Instagram Entegrasyonu
  Instagram Gönderileriniz ile web sitenizi birbirine eşitleyerek, instagram paylaşımlarınız ile websitenize profesyonellik katarsınız.
  Evet
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Evet
  Ürün Liste Resim Slider
  Ürünleriniz listelenirken birden fazla resmi listenir. Ürün içerisine girmeden ürüne ait resimler kaydırılarak gösterilir.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  E-ticaret sitenizde, müşterileriniz bazen tüm ürünlerinizi göremez ve arama kutusunu kullanır. Sizin için sitenize dinamik arama özelliğini ekliyoruz. Müşterileriniz aramak istediği ürünün bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Yerel Mağaza Satış Modülü ( POS )
  Yerel Mağazanızda da yapacağınız satışlar için, gelen müşterileriniz için hızlıca siparişlerini alıp, anında satışlarınızı websitenizle hızlı bir şekilde bulut sistemiyle websitenize entegre olacaktır. Örneğin; Mcdonald gittiğinizde bir ürün sipariş ettiğinizde, kasiyer ekranda hızlıca sizin siparişinizi alır. Websitenize girmeden de, bu özellikle hızlıca sipariş alabilirsiniz. Yüzlerce yerel mağazanız ile websiteniz anlık çalışsın.
  Evet
  Hızlı Gözat (Ürün Önizleme)
  Websitenizde sergilenen ürünlerin linklerine tıklamadanda, müşterileriniz "Hızlı Gözat" özelliğiyle ürünlerinizin detaylarını görebilir.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Satıcıya Sor
  Ürün satış link sayfasında bazen müşterileriniz kafası karışıp hızlıca size ürün hakkında soru sormak isteyebilirler. Bunun için bu faydalı özelliği e-ticaret sitenize ekliyoruz.
  Evet
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan ürünleriniz için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, google kuralları bunları yönetmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürün silseniz bile, google üzerinden bunlara tıklayan müşterilerinizin kafası karışabilmektedir. Bunun için 404 yönetimiyle, websiteniz daha profesyonel olacaktır.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan ürünleriniz için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla websitenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş, anlık kaç kişi olduğunun raporlaması vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Google Merchant Entegrasyonu ( Pazaryeri )
  Google’ın e-ticaret işletmeleri için özel olarak geliştirdiği bu araç, reklam yönetimi için kullanılır. Merchant Center’a yüklediğiniz ürünler için Google, YouTube ve diğer ortak sitelerde reklamlar verebilirsiniz.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Müşterileriniz ürünlerinizi Facebook, Twitter, Pinterest, Telegram, E-mail ve WhatsApp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  WhatsApp İle Sipariş
  Websitenizle zaman kaybetmek istemeyen yada direk WhatsApp üzerinden hızlıca size sipariş vermek isteyen müşterileriniz için ilave bir özelliktir. Satışları arttırıcı bir özelliği vardır.
  Evet
  Ürün ve İçeriklere Facebook Yorumu
  Ürünlerinizde veya girmiş olduğunuz içeriklere, kullanıcılarınız facebook hesaplarıyla yorumlar yapabilir. Böylece sosyal etkileşimide arttırmış olursunuz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz.
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için müşterilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Kredi Kartı Sanal Pos Entegrasyonu
  Sitenize bankanız ile ödeme işleminde aracı olarak Sanal postunuz ile hemen kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. Sanal pos yazılımımız son bankacılık düzenlemelerini ve güvenlik standartlarını kapsamaktadır.
  Evet
  Dışarıya XML Verme
  Sitenizdeki ürünleri, belirli filtre ve belirleyeceğiniz fiyat tipleri ile farklı bayi veya sitelere aktarımını sağlayabilirsiniz.
  Evet