İşletmenize En Uygun Webyazılım Paketini Seçin,
Hemen Kurumsal Kimliğinizi Oluşturalım.

Kurumsal Firmaların Tercih Ettiği İleri Derece Gelişmiş Yazılım Altyapısı

Sayısız+işletmenin tercih ettiği aylık/yıllık yazılım ödemesi olmayan Digital Medya webyazılım dünyasında sen de yerini al!
 • Gelişmiş Güvenlik ve Hız
 • Sınırsız Web Alanı ve Ürün
 • 7/24 Destek Sistemi
 • Gelişmiş Entegrasyonlar
 • 750 TL Facebook Reklamı
Digital Medya Avantajları
 • Başlangıç

  Tek Seferlik
  24800 TL
  %35 İNDİRİM
  16000TL
  • Domain & Hosting
  • Hızlı Website
  • Kurumsal E-Posta Hesabı
  • Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  • İçerik Yönetimi ve Güçlü SEO
  • İletişim Formu
  • Blog
  • Detaylı Admin Yönetim Paneli
  • Resim/Foto Galerisi
  • Gelişmiş Arama Motoru
  • Google Analytics
  • Website Bakım Modu
  • Google Webmaster (GWT) Tool
  • Güvenlik Duvarı
  • Yedekleme
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, whatapp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle google sıralamasında sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek ve arama sonuçlarında alt sıralama düşmek anlamına gelebiliyor.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Hayır
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Kurumsal E-mail'lerde İmza Tasarımı
  Kurumsal e-maillerde ziyaretçilerinize göndereceğiz emaillerde kartvizit gibi, optimal kurumsal kimliğize ait imzanızı tasarılıyoruz. Yada var olan kartvizit tasarımınız varsa, bunun yazılımsal olarak kodluyoruz.
  Hayır
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düşmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart email ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Hayır
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  Hayır
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize yazı eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iletişim, yazı v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  Evet
  İletişim Formu
  Ziyaretçileriniz sizin yada yazılarınızla ile ilgili, soru ve istek gibi durumlar için size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi türkçeye çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Hayır
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı yazı ekleyebilir, B kullanıcısı sadece girilen yazıları görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Hayır
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyada erişilmeye çalısıldığı zaman site çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Hayır
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. Sitenizde blog özelliği olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  WhatApp İle İletişim
  Ziyaretçilerinizin sizinle iletişime geçmesi için hızlıca Whatapp ile temasa geçebilir ve hızlıca aksiyon almanıza katkı sağlar.
  Hayır
  Canlı Chat Uygulamaları (Ziyaretçi ile mesajlaşma)
  Ziyaretçileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Hayır
  Progressive Web Apps (PWA)
  Progressive Web Apps (PWA), özel bir kodlama tekniğiyle yazılmış Web sitelerinin bir mobil uygulama gibi kullanılabilmesini ve çevrim dışıyken dahi erişimi mümkün kılan yeni bir teknolojidir. Kurumsal firma sahiplerinin en çok tercih ettiği özelliktir.
  Hayır
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Ziyaretçi istatisliği, son yazılarınız, Gelen yorumlar, seo ayarları, kullanıcı yetkileri vs gibi detaylı ayarları görebilirsiniz.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websiteniz yapılırken, google seo kurallarına göre içsel yazılımına uygun olarak yapılması lazımdır. Digital Medya olarak yazılımlarımız son google ve seo kurallarınıa göre 100% uyumludur.
  Evet
  Yazılımınızı Bir Üst Noktaya Taşıyın
  Toplu E-mail
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden toplu e-mail gönderimleri, yazılarınız yada etkinliklerinizi mail olarak atabilir ve ziyaretçilerinizi son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.
  Hayır
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır
  Hayır
  Sitedeki Yazıların Otomatik Olarak E-bülten Abonelerine Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni yazı yazdığınız zaman yeni yazılarınızı otamatik olarak bu kişilere atabilirsiniz.
  Hayır
  Sms Gönderme
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  İletişim Formu + Spam Koruması
  Websitenizde olan bir sayfaya iletişim formu koyuluyor. Ayrıca bu formlarada çok sayıda spam bot geldiği içinde, spam koruma hizmetini kuruyoruz.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren ziyaretçilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir yazı yada bildiri girdiniz zaman bunları ziyaretçilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık bildirim gönderip ziyeretçilerinizi sitenize anlık çekebilirsiniz
  Hayır
  Ziyaretçi Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen ziyaretçilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, ziyeretçi gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm ziyaretçilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Hayır
  Popup Modülü
  Ziyaretçilerini web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, ziyaretçi etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Hayır
  Resim/Foto Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekleniyor.
  Evet
  Siteye Video Yüklenimi
  Websiteniz için video ekleme özelliğini ekleniyor.
  Hayır
  Pdf Yüklenimi
  Yazılarınıza, var olan pdf kataloglarınızı ekleyebiliyosunuz. Ya gömülü yada link şeklinde eklenebilir.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulaşsa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Hayır
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılar gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile websiteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım Ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için yazılarınızı, projelerinizi daha etkileyici olarak ziyaretçilere gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini websitenizde olacaktır.
  Hayır
  Yazı Yorumlama
  Ziyaretçileriniz, sitede paylaştığınız yazılara yorum yapabilir ve yapılan yorumlarda website panelinden bildirimi gelir.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, resim, detay ve ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Hayır
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Arama Motoru
  Websiteniz sitenizde, ziyaretçileriz bazen aramak istediği şeyleri daha kolay bulabilmesi için arama yeri olması gerekir. Ziyaretçileriniz sitenizde aramak istediği anahtar kelimelerin sadece bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları dinamik olarak ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Hayır
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan yazılarınız için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı yazıları sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan yazılarınız için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla webtenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Hayır
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Ziyaretçileriniz yazılarınızı Facebook, Twitter, Pinterest, Whatsapp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz
  Hayır
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için ziyaretçilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Hayır
  Entegrasyonlar
  Twitter Entegrasyonu
  Twitter adresinizde paylaşılan yazılar özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Hayır
  İnstagram Entegrasyonu
  İnstagram adresinizde paylaşılan yazıları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Hayır
  Youtube Entegrasyonu
  Youtube adresinizde paylaşılan videoları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Hayır
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme gibi detaylı bilgileri görürsünüz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, yazı, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Hayır
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Hayır
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Hayır
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Hayır
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Hayır
  Redis Kurulumu
  Buda sunucuların çok daha hızlı çalısması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Hayır
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Hayır
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Hayır
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Hayır
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Hayır
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Hayır
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Hayır
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Hayır
  Yönetim Giriş Sayfasını Türkiye Hariç Tüm Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Hayır
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Hayır
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Hayır
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen güncelleme yada diğer sebeblerde ziyaretçilerinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN EN İYİSİ

  Standart

  Tek Seferlik
  58500 TL
  %40 İNDİRİM
  35000TL
  Başlangıç pakete ek olarak;
  • Optimal Website Tasarım & Font Uyumu
  • E-mailllerin Spama Düşmeden Gönderimi
  • +1 Adet Yabancı Dil
  • Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  • CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  • Toplu E-mail
  • Video Yüklenimi
  • 2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  • Responsive Slider
  • Google Map (Haritalar) Kurulumu
  • Twitter Entegrasyonu
  • İnstagram Entegrasyonu
  • Popup Modülü
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, whatapp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle google sıralamasında sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek ve arama sonuçlarında alt sıralama düşmek anlamına gelebiliyor.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Kurumsal E-mail'lerde İmza Tasarımı
  Kurumsal e-maillerde ziyaretçilerinize göndereceğiz emaillerde kartvizit gibi, optimal kurumsal kimliğize ait imzanızı tasarılıyoruz. Yada var olan kartvizit tasarımınız varsa, bunun yazılımsal olarak kodluyoruz.
  Evet
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düşmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart email ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  1 Adet
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize yazı eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iletişim, yazı v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  Evet
  İletişim Formu
  Ziyaretçileriniz sizin yada yazılarınızla ile ilgili, soru ve istek gibi durumlar için size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi türkçeye çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Hayır
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı yazı ekleyebilir, B kullanıcısı sadece girilen yazıları görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyada erişilmeye çalısıldığı zaman site çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. Sitenizde blog özelliği olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  WhatApp İle İletişim
  Ziyaretçilerinizin sizinle iletişime geçmesi için hızlıca Whatapp ile temasa geçebilir ve hızlıca aksiyon almanıza katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Ziyaretçi ile mesajlaşma)
  Ziyaretçileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Hayır
  Progressive Web Apps (PWA)
  Progressive Web Apps (PWA), özel bir kodlama tekniğiyle yazılmış Web sitelerinin bir mobil uygulama gibi kullanılabilmesini ve çevrim dışıyken dahi erişimi mümkün kılan yeni bir teknolojidir. Kurumsal firma sahiplerinin en çok tercih ettiği özelliktir.
  Hayır
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Ziyaretçi istatisliği, son yazılarınız, Gelen yorumlar, seo ayarları, kullanıcı yetkileri vs gibi detaylı ayarları görebilirsiniz.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websiteniz yapılırken, google seo kurallarına göre içsel yazılımına uygun olarak yapılması lazımdır. Digital Medya olarak yazılımlarımız son google ve seo kurallarınıa göre 100% uyumludur.
  Evet
  Yazılımınızı Bir Üst Noktaya Taşıyın
  Toplu E-mail
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden toplu e-mail gönderimleri, yazılarınız yada etkinliklerinizi mail olarak atabilir ve ziyaretçilerinizi son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.
  Evet
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır
  Hayır
  Sitedeki Yazıların Otomatik Olarak E-bülten Abonelerine Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni yazı yazdığınız zaman yeni yazılarınızı otamatik olarak bu kişilere atabilirsiniz.
  Hayır
  Sms Gönderme
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Hayır
  İletişim Formu + Spam Koruması
  Websitenizde olan bir sayfaya iletişim formu koyuluyor. Ayrıca bu formlarada çok sayıda spam bot geldiği içinde, spam koruma hizmetini kuruyoruz.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren ziyaretçilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir yazı yada bildiri girdiniz zaman bunları ziyaretçilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık bildirim gönderip ziyeretçilerinizi sitenize anlık çekebilirsiniz
  Hayır
  Ziyaretçi Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen ziyaretçilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, ziyeretçi gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm ziyaretçilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Evet
  Popup Modülü
  Ziyaretçilerini web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, ziyaretçi etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Resim/Foto Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekleniyor.
  Evet
  Siteye Video Yüklenimi
  Websiteniz için video ekleme özelliğini ekleniyor.
  Evet
  Pdf Yüklenimi
  Yazılarınıza, var olan pdf kataloglarınızı ekleyebiliyosunuz. Ya gömülü yada link şeklinde eklenebilir.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulaşsa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılar gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile websiteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım Ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Hayır
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için yazılarınızı, projelerinizi daha etkileyici olarak ziyaretçilere gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini websitenizde olacaktır.
  Evet
  Yazı Yorumlama
  Ziyaretçileriniz, sitede paylaştığınız yazılara yorum yapabilir ve yapılan yorumlarda website panelinden bildirimi gelir.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, resim, detay ve ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Hayır
  Gelişmiş Arama Motoru
  Websiteniz sitenizde, ziyaretçileriz bazen aramak istediği şeyleri daha kolay bulabilmesi için arama yeri olması gerekir. Ziyaretçileriniz sitenizde aramak istediği anahtar kelimelerin sadece bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları dinamik olarak ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Hayır
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan yazılarınız için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı yazıları sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan yazılarınız için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla webtenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Ziyaretçileriniz yazılarınızı Facebook, Twitter, Pinterest, Whatsapp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için ziyaretçilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Twitter Entegrasyonu
  Twitter adresinizde paylaşılan yazılar özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Evet
  İnstagram Entegrasyonu
  İnstagram adresinizde paylaşılan yazıları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Evet
  Youtube Entegrasyonu
  Youtube adresinizde paylaşılan videoları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Hayır
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme gibi detaylı bilgileri görürsünüz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, yazı, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Hayır
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Hayır
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Hayır
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Hayır
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Hayır
  Redis Kurulumu
  Buda sunucuların çok daha hızlı çalısması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Hayır
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Hayır
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Hayır
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Hayır
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Hayır
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Hayır
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Hayır
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Hayır
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını Türkiye Hariç Tüm Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Hayır
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen güncelleme yada diğer sebeblerde ziyaretçilerinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • EN ÇOK TERCİH EDİLEN

  Platinum

  Tek Seferlik
  108000 TL
  %50 İNDİRİM
  54000TL
  Standart pakete ek olarak;
  • İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  • Cloud Bulut Sunucu
  • +2 Adet Yabancı Dil
  • Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  • Sms Gönderme
  • Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim
  • Css & Script Erişimi
  • Youtube Entegrasyonu
  • DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  • Üst Düzey Güvenlik
  • Otomatik Yandex Drive Website Yedekleme
  Paket Detaylarını Göster
  Soft
  Genel Özellikler
  7/24 Destek & Eğitim
  7/24 Telefon, whatapp ve email ile destek alabilirsiniz.
  Evet
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Sınırsız Web Alanı
  Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
  Evet
  Hızlı Website
  Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle google sıralamasında sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek ve arama sonuçlarında alt sıralama düşmek anlamına gelebiliyor.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Evet
  Kurumsal E-Posta Hesabı
  Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
  Evet
  Kurumsal E-mail'lerde İmza Tasarımı
  Kurumsal e-maillerde ziyaretçilerinize göndereceğiz emaillerde kartvizit gibi, optimal kurumsal kimliğize ait imzanızı tasarılıyoruz. Yada var olan kartvizit tasarımınız varsa, bunun yazılımsal olarak kodluyoruz.
  Evet
  Gönderilen E-mailllerin Spama Düşmeden Gönderimi
  Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart email ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
  Evet
  Çift Dil
  Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
  2 Adet
  Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
  Websitenize yazı eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
  Evet
  İçerik Yönetimi
  Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iletişim, yazı v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  Evet
  İletişim Formu
  Ziyaretçileriniz sizin yada yazılarınızla ile ilgili, soru ve istek gibi durumlar için size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
  Evet
  Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
  Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi türkçeye çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
  Evet
  Yönetici Yetkilendirme Sistemi
  Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı yazı ekleyebilir, B kullanıcısı sadece girilen yazıları görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyada erişilmeye çalısıldığı zaman site çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Konsept Tema
  Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
  Evet
  Blog
  Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. Sitenizde blog özelliği olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
  Evet
  WhatApp İle İletişim
  Ziyaretçilerinizin sizinle iletişime geçmesi için hızlıca Whatapp ile temasa geçebilir ve hızlıca aksiyon almanıza katkı sağlar.
  Evet
  Canlı Chat Uygulamaları (Ziyaretçi ile mesajlaşma)
  Ziyaretçileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
  Evet
  Progressive Web Apps (PWA)
  Progressive Web Apps (PWA), özel bir kodlama tekniğiyle yazılmış Web sitelerinin bir mobil uygulama gibi kullanılabilmesini ve çevrim dışıyken dahi erişimi mümkün kılan yeni bir teknolojidir. Kurumsal firma sahiplerinin en çok tercih ettiği özelliktir.
  Evet
  Detaylı Admin Yönetim Paneli
  Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Ziyaretçi istatisliği, son yazılarınız, Gelen yorumlar, seo ayarları, kullanıcı yetkileri vs gibi detaylı ayarları görebilirsiniz.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websiteniz yapılırken, google seo kurallarına göre içsel yazılımına uygun olarak yapılması lazımdır. Digital Medya olarak yazılımlarımız son google ve seo kurallarınıa göre 100% uyumludur.
  Evet
  Yazılımınızı Bir Üst Noktaya Taşıyın
  Toplu E-mail
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden toplu e-mail gönderimleri, yazılarınız yada etkinliklerinizi mail olarak atabilir ve ziyaretçilerinizi son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.
  Evet
  Toplu E-mail Spam Koruma
  Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır
  Evet
  Sitedeki Yazıların Otomatik Olarak E-bülten Abonelerine Gitmesi
  Buda bir önceki maddenin yeni yazı yazdığınız zaman yeni yazılarınızı otamatik olarak bu kişilere atabilirsiniz.
  Evet
  Sms Gönderme
  Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
  Evet
  İletişim Formu + Spam Koruması
  Websitenizde olan bir sayfaya iletişim formu koyuluyor. Ayrıca bu formlarada çok sayıda spam bot geldiği içinde, spam koruma hizmetini kuruyoruz.
  Evet
  Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
  Bildirimlere onay veren ziyaretçilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir yazı yada bildiri girdiniz zaman bunları ziyaretçilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık bildirim gönderip ziyeretçilerinizi sitenize anlık çekebilirsiniz
  Evet
  Ziyaretçi Anket ve Geri Bildirim Sistemi
  Bazen ziyaretçilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, ziyeretçi gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm ziyaretçilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
  Evet
  Popup Modülü
  Ziyaretçilerini web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, ziyaretçi etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
  Evet
  Resim/Foto Galerisi
  Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekleniyor.
  Evet
  Siteye Video Yüklenimi
  Websiteniz için video ekleme özelliğini ekleniyor.
  Evet
  Pdf Yüklenimi
  Yazılarınıza, var olan pdf kataloglarınızı ekleyebiliyosunuz. Ya gömülü yada link şeklinde eklenebilir.
  Evet
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulaşsa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılar gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Tasarım & Müşteri Deneyimi
  Responsive Masaüstü & Mobil Tema
  Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile websiteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
  Evet
  İleri Derece Tasarım Ve Animasyonlu Tema
  Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
  Evet
  Responsive Slider
  Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için yazılarınızı, projelerinizi daha etkileyici olarak ziyaretçilere gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini websitenizde olacaktır.
  Evet
  Yazı Yorumlama
  Ziyaretçileriniz, sitede paylaştığınız yazılara yorum yapabilir ve yapılan yorumlarda website panelinden bildirimi gelir.
  Evet
  Gelişmiş Blok Yönetimi
  Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, resim, detay ve ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
  Evet
  Css & Script Erişimi
  Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
  Evet
  Gelişmiş Arama Motoru
  Websiteniz sitenizde, ziyaretçileriz bazen aramak istediği şeyleri daha kolay bulabilmesi için arama yeri olması gerekir. Ziyaretçileriniz sitenizde aramak istediği anahtar kelimelerin sadece bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları dinamik olarak ortaya çıkacaktır.
  Evet
  Responsive Özel Tasarım
  Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
  Opsiyonel
  Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
  Reklam & Sosyal Medya & Seo
  Toplu Seo Güncelleme
  Websitenizde olan yazılarınız için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
  Evet
  404 Yönetimi
  Websitenizde olan bazı yazıları sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  301 Yönlendirmeleri
  Websitenizde olan bazı ürünleri sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
  Evet
  Link Yönetimi
  Websitenizde olan yazılarınız için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
  Evet
  Google Adwords Kurulumu
  Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
  Evet
  Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
  Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla webtenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
  Evet
  Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
  Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
  Evet
  Google Rich Snippets
  Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
  Evet
  Breadcrumb Uygulaması
  Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
  Evet
  Sosyal Medya Paylaşım
  Ziyaretçileriniz yazılarınızı Facebook, Twitter, Pinterest, Whatsapp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
  Evet
  Google Webmaster (GWT) Tool
  Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki pazarlama kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
  Evet
  Google My Business Kurulumu
  Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz
  Evet
  Google Map (Haritalar) Kurulumu
  Websitenize sizin için ziyaretçilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
  Evet
  Entegrasyonlar
  Twitter Entegrasyonu
  Twitter adresinizde paylaşılan yazılar özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Evet
  İnstagram Entegrasyonu
  İnstagram adresinizde paylaşılan yazıları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Evet
  Youtube Entegrasyonu
  Youtube adresinizde paylaşılan videoları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
  Evet
  Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
  Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme gibi detaylı bilgileri görürsünüz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
  Evet
  Sunucu ve Yazılım Özellikleri
  Yüksek Güvenlik ve Kalite
  PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
  Evet
  Web Alanı
  Web sitenize ürün, kategori, yazı, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
  Evet
  Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
  Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
  Evet
  Sınırsız Trafik
  Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
  Evet
  Aylık Sunucu/Hosting Gideri
  Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye

  Cloud Sunucu!!!
  Domain ( Alan Adı )
  Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
  1 Yıl Hediye!!!
  Cloud Bulut Sunucu
  Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
  Evet
  Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
  Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
  Evet
  Güvenlik Duvarı
  Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
  Evet
  DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
  DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
  Evet
  UFW Koruması
  UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
  Evet
  Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
  Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
  Evet
  Mysql/MariaDB Veritabanı
  Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
  Evet
  Veritabanı Hızlandırılması
  Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
  Evet
  Redis Kurulumu
  Buda sunucuların çok daha hızlı çalısması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
  Evet
  Litespeed Sunucu
  Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
  Evet
  Nginx Sunucu
  Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
  Evet
  Nginx Fast-Cgi
  Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır
  Evet
  Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
  Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
  Evet
  Yedekleme
  Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
  Evet
  Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
  Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
  Evet
  Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
  Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
  Evet
  Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
  Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye E-Ticaret sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
  Evet
  HTTP 3
  Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
  Evet
  Failban Kurulumu
  Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
  Evet
  Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
  Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
  Evet
  Brotli Sıkıştırma
  Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
  Evet
  SAS-SSD/NVMe Diskler
  Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
  Evet
  Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
  Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
  Evet
  Hızlı Websitesi
  Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
  Evet
  CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
  Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
  Evet
  Yönetim Giriş Sayfasını Türkiye Hariç Tüm Ülkelere Kapatma
  Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
  Evet
  Seo Uyumlu Yazılım
  Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Seo uyumlu yapılmayan internet siteleri, google sıralamalarında üst kısımlara çıkmakta zorlanacaktır.
  Evet
  Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
  Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
  Evet
  İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
  Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
  Evet
  2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
  Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
  Evet
  Mailgun Kurulumu
  İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
  Evet
  Website Bakım Modu
  Websitenizde bazen güncelleme yada diğer sebeblerde ziyaretçilerinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
  Evet
  Paket Detaylarını Gizle
 • Digital Medya Paket Sihirbazı

  İşletmeniz için en uygun paketi seçmenize yardımcı olacaktır. Sorulara cevap verin paketinizi öğrenin!
 • Karar Veremediniz Mi?

  Formu doldurun, e-ticaret uzmanlarımız sizi arayarak ihtiyacınıza göre bilgi versinler.
 • Hayalinizdeki Yazılım Bir Tık Uzağınızda
  • Digital Ajans
  • Google
  • Css Tasarım
  • Entegrasyon
 • Kalitesi ve Güvenliği Tescillenmiş Web Yazılım Altyapısı
  • PCI DSS Sertifikası
  • Bulut Altyapısı
  • SSL Sertifikası
  • Google Cloud
  • Cloudflare
Tüm Digital Medya planları için fiyatlandırma ve özellik bilgileri
Paket Özellikleri
Bütçenize ve istediğiniz özeliklere uygun karşılaştırmalar yapın, doğru paketi seçerek hayalinizdeki websiteye kavuşun!

Başlangıç

24800 TL
16000TL/ Yıllık
KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN EN İYİSİ

Standart

58500 TL
35000TL/ Yıllık
EN ÇOK TERCİH EDİLEN

Platinum

108000 TL
54000TL/ Yıllık
Sadece farklı olan özellikleri listele
Genel Özellikler
7/24 Destek & Eğitim
7/24 Telefon, whatapp ve email ile destek alabilirsiniz.
Evet Evet Evet
Yüksek Güvenlik ve Kalite
PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
Evet Evet Evet
Sınırsız Web Alanı
Web sitenize dilediğiniz kadar ürün, kategori, marka, tedarikçi, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
Evet Evet Evet
Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
Evet Evet Evet
Sınırsız Trafik
Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
Evet Evet Evet
Domain ( Alan Adı )
Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir.
Evet Evet Evet
Hızlı Website
Özel yazılımız sayesinde websiteniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışacaktır. Özellikle google sıralamasında sitelerinin açılmasında yaşanan 1 saniyelik gecikme dahi %15 – %20 kullanıcı kaybetmek ve arama sonuçlarında alt sıralama düşmek anlamına gelebiliyor.
Evet Evet Evet
Konsept Tema
Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
Evet Evet Evet
Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
Hayır Evet Evet
İleri Derece Tasarım ve Animasyonlu Tema
Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
Hayır Hayır Evet
Kurumsal E-Posta Hesabı
Kendi şirket adınıza ait e-mail hesapları oluşturabilirsiniz. Gönderilen emailleriniz spam'a düşmeden alıcısına iletilecektir.
Evet Evet Evet
Kurumsal E-mail'lerde İmza Tasarımı
Kurumsal e-maillerde ziyaretçilerinize göndereceğiz emaillerde kartvizit gibi, optimal kurumsal kimliğize ait imzanızı tasarılıyoruz. Yada var olan kartvizit tasarımınız varsa, bunun yazılımsal olarak kodluyoruz.
Hayır Evet Evet
Gönderilen E-mailllerin Spama Düsmeden Gönderimi
Genelde website içinden yada kurumsal email adresinizden gönderilen tüm mailer bazen spam klasörüne düşmektedir. Standart email ayarı genelde budur. Bu maillerinde spama düşmemesi için özel çalışma yapmaktayız.
Hayır Evet Evet
Çift Dil
Websitenizde Türkçe hariç & 2. bir dil olarak ingilizce yada başka bir dili sizin için sitenize entegre ediyoruz. Not: Aynı anda birden fazla dil için lütfen bizimle irtibat kurunuz.
Hayır 1 Adet 2 Adet
Mobil Uyumlu Yönetim Paneli
Websitenize yazı eklemek, düzenlemek yada farklı amaçlı için yönetim panelinize mobil telefon yada tabletinizlede girebilirsiniz.
Evet Evet Evet
İçerik Yönetimi
Sınırsız sayıda sayfa içeriği (hakkımızda, iletişim, yazı v.b.) oluşturabilir, kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Evet Evet Evet
İletişim Formu
Ziyaretçileriniz sizin yada yazılarınızla ile ilgili, soru ve istek gibi durumlar için size mesaj gönderebilir. Ayrıca spam yorumlar için özel filtreleme ve koruma sistemiyle korunmaktadır.
Evet Evet Evet
Otomatik Diğer Dillere Çevirimi
Eğer sitenizde Çift dil özelliğini aktifse, tek tek tüm içeriklerinizi türkçeye çevirmeniz zaman alacaktır. Bunun için size microsoft, google, yandex ve ibm dil entegrasyonunu sunuyoruz.
Hayır Hayır Evet
Yönetici Yetkilendirme Sistemi
Yönetici panelindeki kullanıcılarınıza farklı yetkiler verebilirsiniz. A Kullanıcısı yazı ekleyebilir, B kullanıcısı sadece girilen yazıları görebilir yada C kullanıcısı tüm yetkileri elinde bulundurabilir v.b.
Hayır Evet Evet
CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyada erişilmeye çalısıldığı zaman site çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
Hayır Evet Evet
Konsept Tema
Websiteniz için piyasa kategori koşullarına göre güncel tasarım ve dizaynını sağlıyoruz.
Evet Evet Evet
Blog
Kendi blog sayfanızı oluşturup, bilgilendirici içerikler girebilir, ayrıca içerik SEO pazarlaması yapabilirsiniz. Sitenizde blog özelliği olması ve özgün yazılarla google sıralamalarında üst sıralara çıkarsınız.
Evet Evet Evet
WhatApp İle İletişim
Ziyaretçilerinizin sizinle iletişime geçmesi için hızlıca Whatapp ile temasa geçebilir ve hızlıca aksiyon almanıza katkı sağlar.
Hayır Evet Evet
Canlı Chat Uygulamaları (Ziyaretçi ile mesajlaşma)
Ziyaretçileriniz ile canlı mesajlaşma modüllerini kurabilir, onlarla canlı iletişimde bulunabilirsiniz.
Hayır Hayır Evet
Progressive Web Apps (PWA)
Progressive Web Apps (PWA), özel bir kodlama tekniğiyle yazılmış Web sitelerinin bir mobil uygulama gibi kullanılabilmesini ve çevrim dışıyken dahi erişimi mümkün kılan yeni bir teknolojidir. Kurumsal firma sahiplerinin en çok tercih ettiği özelliktir.
Hayır Hayır Evet
Detaylı Admin Yönetim Paneli
Websitenize size özel bilgilerle giriş yaptığınızla, ana ekranınızda Ziyaretçi istatisliği, son yazılarınız, Gelen yorumlar, seo ayarları, kullanıcı yetkileri vs gibi detaylı ayarları görebilirsiniz.
Evet Evet Evet
Seo Uyumlu Yazılım
Websiteniz yapılırken, google seo kurallarına göre içsel yazılımına uygun olarak yapılması lazımdır. Digital Medya olarak yazılımlarımız son google ve seo kurallarınıa göre 100% uyumludur.
Evet Evet Evet
Yazılımınızı Bir Üst Noktaya Taşıyın
Toplu E-mail
Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden toplu e-mail gönderimleri, yazılarınız yada etkinliklerinizi mail olarak atabilir ve ziyaretçilerinizi son gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.
Hayır Evet Evet
Toplu E-mail Spam Koruma
Göndereceğiniz mailler zaman zaman spam klasörüne düşebilmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde artık mailleriniz direk kullancının gelen kutusuna ulaşacaktır
Hayır Hayır Evet
Sitedeki Yazıların Otomatik Olarak E-bülten Abonelerine Gitmesi
Buda bir önceki maddenin yeni yazı yazdığınız zaman yeni yazılarınızı otamatik olarak bu kişilere atabilirsiniz.
Hayır Hayır Evet
Sms Gönderme
Ziyaretçilerinize yönetim paneliniz üzerinden yapacağınız filtrelere göre toplu sms gönderimleri yapabilirsiniz. Not: Sms gönderiminiz için mobil telekom firmalarından toplu sms hizmeti alınması gerekmektedir.
Hayır Hayır Evet
İletişim Formu + Spam Koruması
Websitenizde olan bir sayfaya iletişim formu koyuluyor. Ayrıca bu formlarada çok sayıda spam bot geldiği içinde, spam koruma hizmetini kuruyoruz.
Evet Evet Evet
Masaüstü & Mobil Push Anlık Bildirim Gönderimi
Bildirimlere onay veren ziyaretçilerinize, tarayıcı bildirimleri ve mobil bildirimleri sistem üzerinden atabilirsiniz. Örnek olarak sitenize yeni bir yazı yada bildiri girdiniz zaman bunları ziyaretçilerinize anlık bildirim yapabilirsiniz. Yada mobil bildirimlerinize kayıtlı 10 bin kişi var ve bunlara anlık bildirim gönderip ziyeretçilerinizi sitenize anlık çekebilirsiniz
Hayır Hayır Evet
Ziyaretçi Anket ve Geri Bildirim Sistemi
Bazen ziyaretçilerinizin sizin siteniz yada hizmetiniz hakkında ne düşündüğünü bilemez ve onlarda geri bildirim alarak, ziyeretçi gözünden görmeniz gerekir. Anket sisteminde bunu genele yayıyor ve tüm ziyaretçilerinizden gelen anketlerinizin ve geri bildirimlerinizin detaylı analizlerini sizlere sunuyoruz.
Hayır Evet Evet
Popup Modülü
Ziyaretçilerini web sitenizde gezinirken, belirlediğiniz sayfalarda belirlediğiniz bir süreden sonra popuplar çıkartabilir, ziyaretçi etkileşimini arttırabilirsiniz. Örn. Anasayfa'da 10 sn. fazla duran kişilere belirleyeceğiniz tasarım ile popup çıkartabilirsiniz.
Hayır Evet Evet
Resim/Foto Galerisi
Websiteniz için resim galerisi özelliğini ekleniyor.
Evet Evet Evet
Siteye Video Yüklenimi
Websiteniz için video ekleme özelliğini ekleniyor.
Hayır Evet Evet
Pdf Yüklenimi
Yazılarınıza, var olan pdf kataloglarınızı ekleyebiliyosunuz. Ya gömülü yada link şeklinde eklenebilir.
Hayır Hayır Evet
2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulaşsa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
Hayır Evet Evet
Mailgun Kurulumu
İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılar gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
Evet Evet Evet
Tasarım & Müşteri Deneyimi
Responsive Masaüstü & Mobil Tema
Son google standartlarına göre ve optimal tasarım ile websiteniz masaüstü, mobil ve tablet tüm cihazlarla %100 uyumludur.
Evet Evet Evet
İleri Derece Tasarım Ve Animasyonlu Tema
Websiteniz için özel tasarımcılarımız tarafından ileri derece masaüstü & mobil responsive tasarım ve animasyon kodlarının kullanıldığı yazılım temasını sizler için yapıyoruz.
Hayır Hayır Evet
Responsive Slider
Websitenizde anasayfanız yada ihtiyaça göre diğer sayfalarınız için yazılarınızı, projelerinizi daha etkileyici olarak ziyaretçilere gösterebiliceğiniz animasyonlu ve gelişmiş bir slider özelliğini websitenizde olacaktır.
Hayır Evet Evet
Yazı Yorumlama
Ziyaretçileriniz, sitede paylaştığınız yazılara yorum yapabilir ve yapılan yorumlarda website panelinden bildirimi gelir.
Evet Evet Evet
Gelişmiş Blok Yönetimi
Dileğiniz modülü, sayfanın blok alanlarına tutup sürükleme yöntemi ile aktarıp kategori, resim, detay ve ana sayfa gibi alanları özelleştirebilirsiniz.
Hayır Evet Evet
Css & Script Erişimi
Css ve Script dosyalara erişimler ile kendi tasarımınızı entegre edebilir, yazılım üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, entegre etmek istediğiniz scriptleri sayfa özelinde yazabilirsiniz.
Hayır Hayır Evet
Gelişmiş Arama Motoru
Websiteniz sitenizde, ziyaretçileriz bazen aramak istediği şeyleri daha kolay bulabilmesi için arama yeri olması gerekir. Ziyaretçileriniz sitenizde aramak istediği anahtar kelimelerin sadece bir kaç kelimesini yazmasıyla beraber arama sonuçları dinamik olarak ortaya çıkacaktır.
Evet Evet Evet
Responsive Özel Tasarım
Web sitenize kendi isteğiniz doğrultusunda özel tasarım yaptırabilirsiniz
Hayır Hayır Opsiyonel
Ek ücret ödeyerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için; [email protected]
Reklam & Sosyal Medya & Seo
Toplu Seo Güncelleme
Websitenizde olan yazılarınız için ürün açıklamalarızı toplu bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz.
Evet Evet Evet
404 Yönetimi
Websitenizde olan bazı yazıları sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
Evet Evet Evet
301 Yönlendirmeleri
Websitenizde olan bazı yazıları sildiğinizde, bunlar google nazarında 404 hatası verir ve seo kuralları gereği olmaması ve sitenize zarar verebilicek bir durumdur. Bunun için tüm kırık 404 veren linkleriniz ilgili sayfaya yönlendirilir. Ayrıca daha farklı bir sayfayıda, bu yöntemle istediğiniz sayfaya 301 ile site içi yada dışı güvenli yönlendirme yapabilirsiniz.
Evet Evet Evet
Link Yönetimi
Websitenizde olan yazılarınız için link değiştirme, güncelleme yada silme işlemini yapabilirsiniz.
Evet Evet Evet
Google Adwords Kurulumu
Websiteniz ile google üzerinden reklam vermek için sitenize gerekli entegrasyonları sağlamaktayız.
Evet Evet Evet
Google Analytics Kurulumu & Entegrasyonu
Dünyanın en gelişmiş websiteniz için analiz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla webtenize kaç kişi girmiş, ne kadar süre kalmış, hangi sayfaları ziyaret edip ne kadar süre geçirmiş vs gibi yüzlerce analiz aracı elinizin altında olacaktır. Aynı zamanda belirli raporlarla, sitenize kaç kişi geldiğini mail adresinize bildirimini alacaksınızdır.
Evet Evet Evet
Yandex Metrika Kurulumu & Entegrasyonu
Google Analytics yanında diğer gelişmiş bir entegrasyon olan yandex metrikadır. Bu entegrasyonla sitenizde olan kullanıcıların yaptığı haraketlerini video kaydıyla bile izleyebilirsiniz. Not: Özel ve Hassas bilgiler şifrelenmektedir.
Evet Evet Evet
Google Rich Snippets
Rich snippets; iyi hazırlanmış bir yapı ile websiteniz - google arama sonuçları üzerinde alaka düzeyini arttırmak ve arama sonuçlarında sayfa hakkında daha fazla bilgi vermeyi amaçlayan bir çalışmadır. Google üzerinden sıralamalarda üst kısımlara çıkmak isten websitenizde olması gereken bir çok önemli bir yapıdır.
Hayır Evet Evet
Breadcrumb Uygulaması
Web dünyasında kullanıcıların ve arama motorlarının web sitesinde yer alan hiyerarşiyi anlamasına ve bu yapı içerisinde hareket etmesine yardımcı olan bağlantılar kümesidir. Alt kategorilerden oluşan web sitelerinde ya da e ticaret sitelerinde kategoriler arası dolaşımı kolaylaştırır. Google Seo açısından önemlidir.
Evet Evet Evet
Sosyal Medya Paylaşım
Ziyaretçileriniz yazılarınızı Facebook, Twitter, Pinterest, Whatsapp v.b. sosyal mecralar üzerinden paylaşabilirler.
Evet Evet Evet
Google Webmaster (GWT) Tool
Google Webmaster (GWT), web sitenizi optimize etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz en önemli araçlardan biridir. GWT kullanmanın temellerini öğrenerek; sayfalar, en çok görüntülenen sayfalar veya yayınlar, anahtar kelime sıralaması gibi tüm web sitesi ayrıntılarını görüntüleyebilir, gelecekteki kararlarınızı verilere dayalı bir şekilde alabileceğiniz eşsiz bir kaynağa sahip olabilirsiniz.
Evet Evet Evet
Google My Business Kurulumu
Google My Business sayesinde kullanıcılar Google’da arama yaptıkları zaman işletmenizle karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan işletme profili ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. Sizin için yapılan çeşitli yorumlarla karşılaşabilir ve bu yorumlara yanıt verebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları ekleyebilir ve işletmeniz hakkında resmi bilgiler yayınlayabilirsiniz
Hayır Evet Evet
Google Map (Haritalar) Kurulumu
Websitenize sizin için ziyaretçilerinizin sizi daha iyi bulmasına ve sitenizin kurumsallığı daha iyi göstermek için google maps kuruyoruz.
Hayır Evet Evet
Entegrasyonlar
Twitter Entegrasyonu
Twitter adresinizde paylaşılan yazılar özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
Hayır Evet Evet
İnstagram Entegrasyonu
İnstagram adresinizde paylaşılan yazıları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
Hayır Evet Evet
Youtube Entegrasyonu
Youtube adresinizde paylaşılan videoları özel bir entegrasyonla websitenizde gözükmesini sağlıyoruz.
Hayır Hayır Evet
Facebook Pixel Dönüşüm Entegrasyonu
Facebook pixel, Facebook ve İnstagram reklamları üzerinden yüksek bir geri dönüşüm alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bir entegrasyondur. Bu yapılan işlemle, reklam verdiğinizde, Ziyaretçilerinin tüm aktivitelerini takip edebilme gibi detaylı bilgileri görürsünüz. Bu da sizin reklamlardan aldığınız performansın yüksek olmasını sağlar. Her kurumsal websitesinde olması gereken bir özelliktir.
Hayır Hayır Evet
Sunucu ve Yazılım Özellikleri
Yüksek Güvenlik ve Kalite
PCI-DSS Level 1 Service Provider ile ultra güvenlik Sertifikası ile belgelendirilmiş uluslararası yüksek kalite
Evet Evet Evet
Web Alanı
Web sitenize ürün, kategori, yazı, resim, video, dosya ekleyebilirsiniz.
Evet Evet Evet
Ömür Boyu Ücretsiz Ssl Sertifikası
Güvenlik ve Google için 2048-bit Uluslararası SSL sertifikası
Evet Evet Evet
Sınırsız Trafik
Web sitenizin yapacağı trafik kapasitesi
Evet Evet Evet
Aylık Sunucu/Hosting Gideri
Web sitesi barındırmak, online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak ve daha birçok amaç için insanların sunucu yada hosting hizmeti satın alması gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse, websitenize yüklemek istediğiniz tüm bilgi, resim ve diğer şeyler bunu fiziksel bir sunucu yada hostinge sahip olmanız gerekmektedir. Digital Medya Olarak 1 yıllık hosting/sunucu hizmeti hediyemizdir.
1 Yıl Hediye 1 Yıl Hediye 1 Yıl Hediye

Cloud Sunucu!
Domain ( Alan Adı )
Domain ( Alan Adı ), en genel ifade ile web sitesinin adı ve adresidir. Kullanıcılar web sitesini bu alan adı ile tanırlar. Seçilen alan adının; "alanadi" olduğunu düşünürseniz, domain de "alanadi.com" ya da "alanadi.net" gibi web sitesine yönlendiren adreslerdir. Digital Medya Olarak 1 yıllık domain hizmeti hediyemizdir.
1 Yıl Hediye 1 Yıl Hediye 1 Yıl Hediye
Cloud Bulut Sunucu
Tüm güvenlik ayarlamaları, kurulumu yedeklemek işlemi ve özel ayarları tepeden tırnağa kadar sizin sisteminiz için baştan tasarlıyoruz. Website kaynak kullanımınız yetmediği zamanda bile tek tusla sunucu özelliklerini yükseltmeniz mümkündür.
Hayır Hayır Evet
Linux Hosting/Server Kurulumu ve Ayarları, Optimizasyonu ve Güvenlik Önlemleri
Sunucular ve Hostingler belli iştetim sistemleri üzerinde çalısmaktadır. Dünyada 2 adet temel isletim sistemi vardır. Bizim bulut sunucularımız Linux istemin sistemi üzerinde Ubuntu'da ve hostinglerimiz Cloudlinux çalısacaktır. Bunu windows isletim sistemi gibi diyebiliriz. Bunu kurduktan sonra yüzlerce temel, hız, güvenlik ve stabilite ayarları yapmaktayız.
Evet Evet Evet
Güvenlik Duvarı
Dışarıdan gelecek saldırı, sızma ve hack girisimlerine karşın güvenli bir güvenlik duvarı hem sunucu/hosting inşa ediyoruz, hemde araya perdeleme olarak yazılımsal bir güvenlik duvarı koyuyoruz.
Evet Evet Evet
DDoS ve Brute Force Saldırı Korunması
DDOS saldırısı dünya çapında zombi bilgisayarlar kullanılarak hedef web sitesini kısa zamanda aşırı yüklü işlem dışı bırakmaya yaramaktadır. Bunun için bu saldırı türüne karşıda ilave işlem yapıyoruz. Brute force admin site giris yerini kırmaya yönelik bir önlemdir. Brute Force kavramını bir hırsızın, bir kapının kilidini binlerce farklı anahtarla açmaya çalışmasına benzetebilirsiniz.
Hayır Hayır Evet
UFW Koruması
UFW Koruması linux tabanına yine farklı saldırı türlerine karşı ilave bir güvenlik duvarı işlemidir. Gelişmis sitelerin kullanmasında faydası vardır.
Hayır Hayır Evet
Üst Düzey Güvenlik Duvarı, Sunucu Güvenliği ve Websitesi Güvenliği
Bu madde daha önceki güvenli siteyi, en uçtan sunucu ve güvenlik duvarının tüm limitlerini kullanılarak en üst düzeye çıkartacaktır. Artık siteleriniz milyonlarca saldırıya karşı çok daha rahat olacaktır. Bu işlem opsiyondur. Daha önceki işlemlere nazaran, farklı uzmanlıkların ve ilave saat çalısmaların ve ayarlamaların sonucunda yapılmaktadır. Yani halihazırda güvenli bir sunucuyu, çok daha güvenli bir biçimde yapacak ve güvenlik güncelleştirmelerinide otomatik yükleyecektir.
Hayır Hayır Evet
Mysql/MariaDB Veritabanı
Sitedeki verilerin depolanacağı veritabanıdır.
Evet Evet Evet
Veritabanı Hızlandırılması
Veritabanları standart halinde optimal hızda gelmektedir. Buna ilaveten, Özel ayarlamalarla milyonlarca sorguyu bile kısa sürede dönderecektir.
Hayır Hayır Evet
Redis Kurulumu
Buda sunucuların çok daha hızlı çalısması için kurduğumuz bir yazılımdır. Sunucu ne kadar hızlı olursa, websitede o kadar hızlı olur.
Hayır Hayır Evet
Litespeed Sunucu
Hostingleri için en performanlı Web server olan Litespeed kurulumu, ayarları, optimizasyonu
Evet Evet Evet
Nginx Sunucu
Linux üzerinde olan en populer webserver olan nginx kurulumu, ayarları, optimizasyonu. Not: Nginx sadece "Cloud Server" olduğu paketi alan müşterilerimize özeldir.
Hayır Hayır Evet
Nginx Fast-Cgi
Buda nginx için ilave bir modül olan fast-cgi kurulumu. Artık web server/site hiç olmadığı kadar daha hızlı çalısacaktır.
Hayır Hayır Evet
Nginx Amplify Sunucu İzleme & Kaynak ve Saldırı Analiz Bildirim Sistemi
Nginx kurduğumuz ilave modül ile artık gelen saldırılardan sizinde email ile haberiniz olacaktır. Ayrıca örneğin sistem kaynaklarının aşırı kullanımı cpu/ram/disk size anında bilgi gelecektir. Websitelerinin en faydalı özelliklerinden biridir. Bu yazılımla beraber sunucunuzda arkaplanda neler olduğunu tamamen göreceksiniz.
Hayır Hayır Evet
Yedekleme
Verileriniz için yedekleme hizmeti. Olası durumlarda veri kaybetmeniz durumunda, websitenizi güncel yedekten geri kurtarabilirsiniz. Hostinglerde verileriniz her hafta yedeklenir, Sunucu kısmında istege bağlı olarak hergün yedekleme yapılabilir.
Evet Evet Evet
Sunucu Snapshot ( Sitenin Full İmaj Dosyası )
Snaphot özelliği, sunucunun tüm iso yedeğini almaktır. Yani tüm diskin hepsini. Olası felakat durumu senaryolarında 5 dakika içinde, sitenin istediğiniz zamanda aldığınız full yedeğinize geri döndürür. Yada yazılıma müdahale ettirip işler ters gittiğinde, sağlıklı yedekten tüm sunucu çok kısa bir zamanda aktif hale getirir. Bu hizmetimiz sadece bulut sunucu hizmetinde verilmektedir.
Hayır Hayır Evet
Sunucu Otomatik Yedekleme ( Site + Veritabanı )
Sitenin belli aralıklarla website + veritabanını örneğin haftalık 1 sabah saat 5'te, sunucunun belli bir klasörüne "zip" formatında otomatik yedeklemesidir. Buradaki yedeği isterseniz kendi bilgisayarınızada indirebilirsiniz. Yada istediğiniz zamandaki yedeğe bunlarla dönebilirsiniz. genelde son 5/10 yedek otomatik buraya kaydedilir. Normal yedekleme haricinde, yedeklerinizi istediğiniz gibi sunucuya otomatik kayıt ve erişiminiz olmaktadır.
Hayır Hayır Evet
Otomatik Yedeklerin Yandex Drive Aynı Zamanda Yüklenmesi Entegrasyonu
Bir önceki maddeye ilavete, sunucu kısmına alınan yedeklerin, otomatik olarak yandex drive kısmına hiç birsey yapmadan entegrasyonuyla gönderim işlemidir. Böylece yedeklerin çok daha güvende olmasını sağlar. İleri seviye Kurumsal sitenizde kesinlikle bulunması gereken bir özelliktir.
Hayır Hayır Evet
HTTP 3
Web tarayıcılar tarafından websitelerine getirilen güvenlik ve hız protololüdür.
Evet Evet Evet
Failban Kurulumu
Yine admin tarafına izinsiz girişler için sunucunuza getirilen ilave güvenlik önlemidir.
Hayır Hayır Evet
Otomatik Sunucu ve Güvenlik Güncelleştirmeleri
Websiteleride bilindiği gibi işletim sistemleri üzerine kuruludur. Bunlarda belli aralıklarda güvenlik güncelleştirmesi yapılması lazımdır. Bu işlem genelde sunucu yöneticileri ve bu işi bilenler tarafından yapılır. Firmamızda bu işlemlerin hepsi arkaplanda otomatik kendi kendine işler ve sizin bu konuda endişe yapmanıza gerek kalmaz.
Evet Evet Evet
Brotli Sıkıştırma
Website Sayfaların daha hızlı açılması için bir teknoloji
Evet Evet Evet
SAS-SSD/NVMe Diskler
Sunucularda SAS-SSD veya NVMe disk kullanımı, sıradan mekanik disklere veya SATA-SSD disklere göre kıyaslanamayacak bir erişim hızı kazandırır ve website performansınızı çok ciddi şekilde artırır.
Evet Evet Evet
Son Yazılım Standartlarına Göre Masaüstü & Mobil Website Yazılımı
Son google, seo, tasarım, fonksiyonellik standartlarına göre masaüstü ve mobil site yazılımı. Tablet ve tüm mobil cihazlarda %100 uyumludur.
Evet Evet Evet
Hızlı Websitesi
Websitenin en önemli özelliklerinden biride hızlı olmasıdır. Özellikle hız faktörü google sıralamasını ciddi etkilemektedir. Bunun için özel bir çalışma yapılıp, ilave yazılımsal gelişmiş modülasyon hem site tarafına hemde sunucu tarafına kurulacaktır.
Evet Evet Evet
CDN ( Siteye Dünyanın Her Tarafından En Hızlı Erişim )
Website yapılırken o site sadece örneğin Türkiye gibi hedef kitlesi değil, diğer ülkelerdende hızlı ulaşılması hedeflenir. Normalde sunucular türkiyedeyken, bu siteye japonyadan erişilmeye çalışıldığı zaman site haliyle çok daha geç açılır. Hatta örnek olarak komşu ülkelerde bile bu oran değişebilmektedir. Bu sorunu çözmek ve dünyanın her tarafından siteye hızlı erişim için CDN kurulumu yapılmaktadır.
Hayır Evet Evet
Yönetim Giriş Sayfasını Türkiye Hariç Tüm Ülkelere Kapatma
Website giris sayfasının özel bir kısıtlama alanı. Özellikle bu sayfaya yurtdışından gelen saldırılara karşı kapatıyoruz. Hacker bilgisayarınıza sızıp şifre dosyanızı ele geçirse bile, websitesine giremeyecektir. Genelde hackerlar yurtdışı bağlantılıdırlar. Hatta bunu ülke bazında değil, il, yada sadece belli bir ip adresindende sadece yönetim alanıla giriş için bile sınırlama yapılabilir.
Hayır Evet Evet
Seo Uyumlu Yazılım
Websitesi google seo faktörlerine göre yapılacaktır. Bu google sıralamasında önemli bir etkiye sahiptir. Yani arama sonuçlarında üst sayfalara çıkmanız içinde, siteniz google kurallarına göre yapılması lazımdır.
Evet Evet Evet
Optimal Website Tasarım + Font Uyumu
Tasarlanacak website güncel sektörün tasarım standartlarına uyacak ve font uyumluğuna sahip olacaktır.
Hayır Evet Evet
İleri Derece Tasarım ve Animasyon Kullanımı
Profesyonel website tasarımı ve CSS + JS yani yazılım ile "animasyon teknolojisi"nin sitenin gerekli yerlerinde kullanılması.
Hayır Hayır Evet
2 Faktörlü Doğrulamayla Website Girişi
Şifrenizi kötü niyetli insanlar bir şekilde ulassa bile, 2 faktörlü doğrulama ile, yanlızca cep telefonunuzla ilişkilendirilmiş kişiler, sitenin admin kısmına girecektir.
Hayır Evet Evet
Mailgun Kurulumu
İletişim formu yada site admin kısmından kullanıcılara gönderilecek emailler için dünyanın en iyi mail hizmet sağlayıcı olan mailgun kurulumunu yapıyoruz. Aylık 1000 maile kadar ücretsizdir.
Evet Evet Evet
Website Bakım Modu
Websitenizde bazen güncelleme yada diğer sebeblerde ziyaretçilerinize geçiçi olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek tuşla sitenizi bakım modu'na koyup tekrardan geri aktif hale kolayca getirebilirsiniz.
Evet Evet Evet

6 Yıllık Tecrübesi ile Yüzlerce Proje

Formu doldurun detaylı bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçelim
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İsim ve Soyisim

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin hiç bir 3. şahıs yada kuruma paylaşılmayacağını belirtmek isteriz.

Website Yazılım Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Website Yazılım Çözümleri Nedir? arrow faq
Hayalinizdeki gelişmiş internet sitesini bütünüyle yansıtacak özelliklerini barındıran yazılım hizmetidir. Website yazılım çözümleri hem zaman hem maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Digital Medya'nın web yazılım çözümleri arasından ihtiyacınıza yönelik özelliklere göre seçiminizi yaparak kısa süre içinde hayalinizdeki sitenizi açabilirsiniz.
Digital Medya Webyazılım Paketlerinin Avantajları Nelerdir? arrow faq
Digital Medya; ileri derecede gelişmiş, son güvenlik standartlarını uygun, seo ve gelişmiş sosyal medya entegrasyonları, özel Cloud sunucu sistemleri, gelişmiş admin paneli ve oldukça hızlı/fonksiyonl bir yapı ile lider markalara hizmet vermektedir. Dİgital Medya yazılım paketlerini tercih ettiğinizde kapsamlı ve gelişmiş bir altyapıda website yazılım sürecinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.
Website Yazılım Kurulum Sürecinde Yardım Ediyor Musunuz? arrow faq
Evet, Digital Medya olarak sürecin tüm aşamalarında size destek oluyoruz. Ücretsiz destek servisimiz ve yardım dokümanlarımızdan websitenizi nasıl yöneteceğinizi öğrenebilir, tüm sorularınız ve destek talepleriniz için 7/24 ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Hangi Yazılım Paketini Tercih Etmeliyim? arrow faq
Digital Medya'nın yazılım paketleri, işletmelerin büyüklüğü, müşterinin ihtiyacı, sektörün durumu ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bu nedenle webyazılım paketinizi seçerken hangi özelliklerin olmasını göz önünde bulundurmalı ve ihtiyaçlarınıza uygun paketi seçmelisiniz. Birçok özellik üst kısımda verilmiştir.
Website Yazılım Fiyatları Yıllık mı Yoksa Tek Seferlik mi Ödeniyor? arrow faq
Website yazılım fiyatları tek seferlik olarak herşey dahil olarak ödenmektedir. İlk olarak digital medya'nın e-ticaret paketleri arasından size uygun olanı seçiyorsunuz ardından paket dahilinde olan hizmet için belirtilen fiyatı ödüyorsunuz.
Domain, Hosting ve SSL gibi Hizmetler Paket Ücretine Dahil mi? arrow faq
SSL sertifikası ömür boyu firmamızın size hediyesidir. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Domain ( Alan adı) 1 senelik size hediyemizdir. 1 seneden sonra alan adlarının genel anlamda ödemesi yıllık 10 usd civarındadır. Alan adı sitenizin aktif olması için gereken size ait olan bir isimdir. Seçtiğiniz pakete göre hosting/sunucu maliyetiniz 1 sene boyunca size hediyemizdir. Bu süreden sonra; Hosting için 1 USD/Aylık, Sunucu içinde 7.5 USD/Aylık ilgili firmaya ödemesi bulunmaktadır. Eğer kendi hosting/sunucu ve domain hizmetiniz varsa, Digital Medya olarak yazılımınız bu yerlere kurulabilir.
Digital Medya Yazılım Paketleri İle Sitemi Kurarken Yazılım Bilmem Gerekir Mi? arrow faq
Digital Medya yazılım paketleri ile sitenizi kurarken yazılım bilmenize gerek yoktur. Yazılım paketinizi satın almanızın ardından siteniz, ekibimiz tarafından kullanıma hazır hale getirilerek tarafınıza teslim edilip, size eğitimini verilecektir.
Website Yazılım Kurulum Maliyeti Nedir? arrow faq
Website Yazılım kurulum maliyetleri değişiklik göstermektedir. Burada sektör durumu, kişisel talepler, yazılımın gelişmiş özelliği ve güvenliği üst seviyelere çıkarılması yada gelişmiş tasarım olarak gibi temel noktalara dikkat edilerek bir maliyet çıkarılabilir. Sektör farklılığı da göz önüne alındığında website yazılım maliyeti değişiklik göstermektedir. Ancak Website Yazılım Paketi maliyeti noktasında ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre paket fiyatı değişiklik göstermektedir. Detaylar için üsteki paket fiyatlarına göz atabilirsiniz.
Website Yazılım Paketi Satın Aldıktan Sonra Ek Ücret Ödemem Gerekir Mi? arrow faq
Digital Medya Website Yazılım paketlerini satın alırken imzaladığınız sözleşmede pakete dahil olan tüm hizmetler belirtilmektedir. Fakat yada istekleriniz gelişmeye başladığında paketinizi yükseltmeniz veya yeni özelliklere erişmeniz gerekirse ek ücret ödemelisiniz. Konuya dair detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Website Yazılım Paketimi Satın Aldıktan Sonra Yükseltebilir Miyim? arrow faq
Evet. Website Yazılım paketinizi aldıktan sonra dilediğiniz zaman paketler arası geçiş yapabilir ve paketinizi yükseltebilirsiniz. Örneğin; Standart paket ile Website Yazılıma başlangıç yaptıktan sonra aradaki fiyat farkını ödeyerek diğer üst paketlerden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz.