Hakkımızda

Digital Medya, uzun yıllardan beri müşterileriyle büyüyen ve uzman ekibiyle baştan sonra e-ticaret ve kurumsal web yazılım çözümleri sunan sektörde öncü bir yazılım şirketidir. E-Ticaret alanında detaylı ve en yenilikçi çözümleri üreten Digital Medya, sektörde 5 yıllık tecrübesiyle birçok müşterisine hizmet vermektedir.

Liderlerin Tercihi: Digital Medya E-Ticaret/Web Yazılım Platformu

Digital Medya olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarından oluşan mutlu müşterimizin e-ticaret/yazılım altyapısını kurduk, sanal mağazalarını açtık, internet satışlarını artırdık ve yurt dışına satış yapma yolculuklarında yanlarında olduk.

Deneyimli Ekip, Güçlü, Güvenilir ve Hızlı Altyapı

E-Ticaret sitesi kurma sürecinde deneyimli ekibimizin yanınızda sürekli olması, online satış yapmaya başlarken bir adım önde olmanızı sağlar. Digital Medya’nın uzman ekibi ve kapsamlı destek hizmeti sayesinde e-ticaret/websitenizi sitenizi en verimli şekilde kurabilirsiniz.

E-Ticaret sektöründe sürekli kendisini yenileyerek büyüyen firmamız, geliştirdiği yazılım ile; hızlı, güvenli, güçlü ve kullanıcı dostu bir yazılımı sizlere sunmaktayız.

Tamamen Güvenli ve Size Özel Bir Altyapı

Digital Medya yazılılım ve tasarım ekibiyle size dünyada standart hale getirilmiş en son yazılım teknolojilerini ve güvenlik standartlarını getirmektedir. E-Ticaret pazarının lideri olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda tamamen, yazılım dünyasının son standartlarına göre temel alarak geliştirdiğimiz yazılımımızı sizlerle beraber her geçen gün daha fazla özellik ekleyip, geliştirmekteyiz.

E-Ticaret girişimlerinden ve büyük projelerinden alınan geri dönüşler sayesinde geliştirilen bu özellikler, sizlerin her zaman güvenli ellerde olmanızı sağlamaktadır. Üstelik yazılımımız, açık kodlar kullanırak geliştirilmesi sebebiyle, hiç bir kısıtlama olmadan çok rahat bir şekilde geliştirilmeye uygundur.

Tamamlayıcı ve Çok Kanallı Ekosistemimiz

Digital Medya olarak, sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için, tüm ekibimizle durmaksızın, yazılım geliştirme ve taleplerinize yanıt vererek ekosistemimizi büyütmekteyiz.